**** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #16
    Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

    Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    Veebruari alguses tembeldati mind cake pokeri poolt petiseks ja võeti kõik rahad ilusasti ära, seega kuu on mingi -500$. Märtsis tahaks rolli uuesti üles tõmmata, eks näis, mis tulema hakkab.
    mis mõttes? lihtsalt öeldi, et sa oled pätt ja papist oled ilma või mismoodi?

    Comment

    • Toots_x
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2009
      • 320

      #17
      Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
      mis mõttes? lihtsalt öeldi, et sa oled pätt ja papist oled ilma või mismoodi?
      Mängis sõbraga sama IP pealt vahepeal, erinevates laudades. Erinevate IP'de alt mängides sattusid nad samadesse laudadesse (laudade valik oli crap).

      Ühel õhtul kui mängis, kukkusid mingid donk'id kaagutama ning mislinn võitles chatis vastu. Ja nii see asi läks.
      Kunagi oli mingi teema / arutelu ka selle kohta, ei leia enam.

      ****Lisan siia ka oma kuu graafiku hiljem, et poleks päris OT*****

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #18
        Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

        Mul siis neljas miinuskuu järjest, see kuu siis 25BI alla ev ja kokku 93bi alla EV nelja kuu peale, märtsi eesmärk joosta 100 BI üle ev ja minna seitse limiiti ülespoole.

        Comment

        • Aadu
          Õpihimuline Mängur
          • Apr 2009
          • 326

          #19
          Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****


          Boonused ka kuskil ~350$

          Järgmine kuu võiks mängida +40k kätt..

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #20
            Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Lõpus langesin downswingi ohvriks. 100% husng'd siis.
            Lisaks sellele cashist ka väike pluss.


            Märtsi eesmärgiks hoida volüümi.

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #21
              Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****



              Suurepärane volüüm see kuu. Püüame parandada ennast märtsis.

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #22
                Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****



                Aasta eesmärk oli mängida keskmiselt 25K kätt kuus, see sai veebruaris uhkelt biiditud, 39K kätt. Winrate polnud küll hiilgav, aga võrreldes jaanuari fiaskoga ei saa kurta, esimene kuu, kus ma olen kasumis, mitte praktiliselt BE.

                2/3 kätest ja võidust on NL10, 1/3 on NL20 ja NL25.

                343$ mängulist kasumit + 45$ boonust.

                Märtsi eesmärgid:
                * Areng: pühendada rohkem aega pokkerikirjanduse läbitöötamiseks, vähem aega mängule kulutada, aga selle võrra paremini biitida. Ehk mitte võimalikult palju, vaid võimalikult hästi ja läbimõeldult.
                * distsipliin: lõpetada suvalistel aegadel planeerimata sesside tegemine, välja töötada graafik, millal kui pikalt grindida ja sellest kinni pidada. (arvan, et nii suudan paremini A-mängu näidata)
                * limiit: esialgu veel NL10-s natuke bankrolli turvalisemaks turgutada, kui see läheb plaanipäraselt, siis kuu lõpuks vapralt NL25 vallutamas.
                Last edited by nomerlot; 28.02.10, 17:27.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #23
                  Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

                  Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Lõpus langesin downswingi ohvriks. 100% husng'd siis.
                  Lisaks sellele cashist ka väike pluss.


                  Märtsi eesmärgiks hoida volüümi.
                  Kena graafik ja loodan, et grindid swingist välja.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #24
                    Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

                    Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                    esimene !

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Kiita ei ole ütleme nii.
                    retsept!

                    Comment

                    • timukasr
                      Vana Tegija
                      • Nov 2008
                      • 1099

                      #25
                      Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****


                      NL25SH siis

                      Järgmine kuu tahaks limiiti korralikumalt biitida ja NL50 liikuda.

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #26
                        Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

                        Siin siis minu kardiogramm. Vähemalt olen plussis ning boonuseid stellaritest ka paar tk olemas.

                        Comment

                        • timukasr
                          Vana Tegija
                          • Nov 2008
                          • 1099

                          #27
                          Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

                          Hea südamemonitor :D.

                          Comment

                          • dabljuu
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 494

                            #28
                            Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

                            Esimene kuu NL25, alguses oli huvitav aga siis ei olnud miskipärast tahtmist üldse mängida. 13 tuhat kätt kuidagi tuli, tegelikult ma pole mingi volüümimees kunagi olnud, täielik pühapäevamängija, eks näis mis märtsis saab. Siin nii mõnedki on teinud plaani kindlal ajal mängida - sama siin, kohtume laudades!



                            p.s graafiku viimane jonks oli põhjustatud sellest, et ma ei olnud kindel, kas 1 sõps tuleb õhtul külla ja kui uksekell helises, läks self-exclusion meelest panna ja nii ta läks. ( isegi hästi pääsesin )

                            EDIT :
                            Boonused ja live tulemused oleks ära unustanud peaaegu :)

                            Boonuseid tuli see kuu kõvasti kokku, viimane uueaaasta osa vabanes ja 40$ ista cash + siis paar stellarit ka kokku 163$ ja live turniiridel persetasin veitsa, sealt kah lisame 1200eeki üldsummale, siis kokkuvõttes polegi väga põhjust nuriseda.
                            Last edited by dabljuu; 28.02.10, 19:04.

                            Comment

                            • Lahekutt
                              Jube Noob
                              • Feb 2009
                              • 113

                              #29
                              Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****



                              NL50 ja NL100, märtsi eesmärk rohkem $$$

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #30
                                Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

                                Veebruaris proovisin uut stiili, hiiter saatis ja päris fun oli. Kahjuks volüüm annab soovida - ainult 72 tundi, märtsis proovin seda viga parandada.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...