**** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1

    **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

    Pool päeva veel aega, aga teen teema ära, et rahvas saaks soovi korral juba postitama hakata.

    Endal tulemuste poolest kõige edukam kuu, aga graafikuid ega pikemat kokkuvõtet ei hakka panema.
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #2
    Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

    esimene !

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Kiita ei ole ütleme nii.

    Comment

    • mkva
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1972

      #3
      Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

      Wat!?!? Mis toimub su mänguga?

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #4
        Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

        See kuu möödus nl200s. Volüüm jäi kahjuks väikseks olümpia tõttu, aga sellegipoolest tuli rekordkuu. Kuu lõpus tegin ka juba 1 sessi nl400s, kus õnnestus ka 1bi plussi saavutada mõne cooleri kiuste, loodame, et varsti olen valmis ka sinna püsima jääma.

        Kuu põhieesmärk- joosta üle ev õnnestus samuti. Märtsi eesmärk on lifetime ev joon kinni püüda.

        Comment

        • totaldonk
          Grinder
          • Dec 2009
          • 914

          #5
          Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****



          Veebruar siis, selles suhtes võib rahule jääda, et jäin plussi :D



          NL5 siis, võib rahule jääda ma arvan, väga palju ei mänginud ka, tegelt ei või ikka rahule jääda, selline rollecoaster graph. :(



          NL10 shotiga küll rahule jääda ei saa. Kaotasin 86/50 tüübile 4 buyini ja tilt, mage.

          Märtsis loodan rolli uuesti ajada piisavaks ja võta uuesti NL10 shot.

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #6
            Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

            NL100 shot ei tulnud välja ja uus keskond oli mu peale natukene kuri. Aga miinusesse ei jäänud. Jess.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Mardoon
              Julm Donk
              • Dec 2008
              • 83

              #7
              Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****


              NL4 põhiliselt, lõpus 500 kätt nl10. volüüm väike aga winrate soliidne.

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #8
                Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

                ment52 kas see on 6 max või FR?

                Comment

                • ment52
                  Politseidokumendiga kusjuures!
                  • Oct 2008
                  • 1270

                  #9
                  Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

                  Fullring, kui laudade waiting listid pikad, siis miksin mõned 6max lauad sisse.
                  Last edited by ment52; 28.02.10, 13:07. Põhjus: kirjaviga

                  Comment

                  • chrosmos
                    Õpihimuline Mängur
                    • Apr 2009
                    • 340

                    #10
                    Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

                    siiamaani ei oska arvutist pilte foorumisse postitada,

                    aga veebruaris harjusin ilusti 6-max NL100ga ära. alla 10buy inni plussi 10K käe kohta.
                    märtsis võiks proovida 4 laua asemel 6, võib-olla 8, aga kardan siis, et asi läheb robotiks.
                    sessioonid võiks ka pikemad teha.

                    Comment

                    • mislinn
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1734

                      #11
                      Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

                      Veebruari alguses tembeldati mind cake pokeri poolt petiseks ja võeti kõik rahad ilusasti ära, seega kuu on mingi -500$. Märtsis tahaks rolli uuesti üles tõmmata, eks näis, mis tulema hakkab.

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #12
                        Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

                        Algselt postitas chrosmos Vaata postitust
                        siiamaani ei oska arvutist pilte foorumisse postitada,
                        uploadi pilt kõigepealt upload.ee-sse ja siis edasi siia n2iteks:)
                        ez:)

                        Comment

                        • flipmachine
                          Pokkerihai
                          • Jul 2009
                          • 1857

                          #13
                          Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

                          Mängitud siis 6max nl25 ja lõpus mingi 3k kätt nl10. Midagi ei biidi , mäng on murtud ja märtsi eesmärk on mängida ainult nl10 ja õppida FR mängu ning rohkem MTT-sid mängida samuti.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Kuu ise jäi nibin-nabin +poolele tänu turniiri FT-le + rakeback + boonused .

                          Comment

                          • Karikakar
                            Vana Tegija
                            • Jul 2009
                            • 1235

                            #14
                            Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

                            +410@NL2

                            Comment

                            • mislinn
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1734

                              #15
                              Re: **** Veebruari graafikud/ Märtsi eesmärgid ****

                              Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                              +410@NL2
                              WHAT? Miks nl2 mängid?

                              Comment

                              Working...