Pool päeva veel aega, aga teen teema ära, et rahvas saaks soovi korral juba postitama hakata.
Endal tulemuste poolest kõige edukam kuu, aga graafikuid ega pikemat kokkuvõtet ei hakka panema.
Endal tulemuste poolest kõige edukam kuu, aga graafikuid ega pikemat kokkuvõtet ei hakka panema.







Comment