Tere.
Olen algaja pokkeri mängija. Olen lugenud nüüd 2 nädalat kirjandust ja Full tiltis mängisin maha oma esimesed 70$. Sai muretsetud ka selline programm nagu pokker office. Nüüd peale pikkasid teooria õpinguid tunnen, et võiks proovida uuesti mängu. Kuid küsimus selline, et kas peaksin valima mõne toa kus saaksin kasutada pokker officit või võiksin ka proovida cake poker toas kus ei saa kasutada hud progesid? Miks just cake aga sellepärast, et sealt saaksin racepaki ja poonust. Teistes lihtsamates tubades nagu party ja pacific sai kunagi lollipeaga ruttu konto avatud ja nüüd pole mingit poonust sealt enam saada. Muidugi on veel teisi tubasid, aga äkki peaks harjutama just enne ise mängijaid hindama? Kas peaks alustama kohe näiteks 4 lauaga või algul võib ka 1 ga.
Kas pokker office on palju kehvem kui holdem manager algajale?
Jutt sai segane, kuid ehk saate anda soovitusi. Tänud.
Olen algaja pokkeri mängija. Olen lugenud nüüd 2 nädalat kirjandust ja Full tiltis mängisin maha oma esimesed 70$. Sai muretsetud ka selline programm nagu pokker office. Nüüd peale pikkasid teooria õpinguid tunnen, et võiks proovida uuesti mängu. Kuid küsimus selline, et kas peaksin valima mõne toa kus saaksin kasutada pokker officit või võiksin ka proovida cake poker toas kus ei saa kasutada hud progesid? Miks just cake aga sellepärast, et sealt saaksin racepaki ja poonust. Teistes lihtsamates tubades nagu party ja pacific sai kunagi lollipeaga ruttu konto avatud ja nüüd pole mingit poonust sealt enam saada. Muidugi on veel teisi tubasid, aga äkki peaks harjutama just enne ise mängijaid hindama? Kas peaks alustama kohe näiteks 4 lauaga või algul võib ka 1 ga.
Kas pokker office on palju kehvem kui holdem manager algajale?
Jutt sai segane, kuid ehk saate anda soovitusi. Tänud.
TC
!!!!!
Comment