Re: squeeze vs 3bet
paar arvamust turniiri squeeze kohta.
ma olen aru saanud, et heaks squeeze eeldusteks on:
1.sinu tight imidz
2.esmase reiseja loose imidz
3. õiged stackkide suurused squeezeks( "pigistatav" ei tohi olla short, sina ei tohi olla võrreldes temaga short)
callija(d) on suht teisejärgulised
ja sellise actioni peale(reise,call, suur commitiv re-reise) nagu selles Harringtoni näites, folditakse AQ enne oma korda kiiruse peale. perfektne squeeze näide.
peab vist eritight imidz olema, et seda üldse sooritada vms, vaatasin youtubest harringtoni squeeze just ja 63 visata pool oma stacki sisse hilises turniiris kui seljataga oli AQ
tundub ysna absurdne riskida niimoodi
tundub ysna absurdne riskida niimoodi
ma olen aru saanud, et heaks squeeze eeldusteks on:
1.sinu tight imidz
2.esmase reiseja loose imidz
3. õiged stackkide suurused squeezeks( "pigistatav" ei tohi olla short, sina ei tohi olla võrreldes temaga short)
callija(d) on suht teisejärgulised
ja sellise actioni peale(reise,call, suur commitiv re-reise) nagu selles Harringtoni näites, folditakse AQ enne oma korda kiiruse peale. perfektne squeeze näide.
Comment