squeeze vs 3bet

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #16
    Re: squeeze vs 3bet

    peab vist eritight imidz olema, et seda üldse sooritada vms, vaatasin youtubest harringtoni squeeze just ja 63 visata pool oma stacki sisse hilises turniiris kui seljataga oli AQ

    tundub ysna absurdne riskida niimoodi
    paar arvamust turniiri squeeze kohta.
    ma olen aru saanud, et heaks squeeze eeldusteks on:
    1.sinu tight imidz
    2.esmase reiseja loose imidz
    3. õiged stackkide suurused squeezeks( "pigistatav" ei tohi olla short, sina ei tohi olla võrreldes temaga short)
    callija(d) on suht teisejärgulised

    ja sellise actioni peale(reise,call, suur commitiv re-reise) nagu selles Harringtoni näites, folditakse AQ enne oma korda kiiruse peale. perfektne squeeze näide.





    Comment

    • JanRose
      Julm Donk
      • Oct 2008
      • 78

      #17
      Re: squeeze vs 3bet

      hm aga samas peaks mainima, et squeeze tegeval isikul peab olema väga hea ettekujutus enda taga olevatest mängijatest, et vend viskaks olukorras AQ minema.
      Ofc AQ on liiga nõrk, et mängida, kui ees on tohutult aktiivsust, kuid samas ma arvan, et paljud mängivad AQ ka sellises olukorras ja miks mitte ka AI..või ma eksin?

      ehk siis terve laud peab olema tight :P

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #18
        Re: squeeze vs 3bet

        Algselt postitas ranka
        Mis asi? Raise nupu vajutamine?
        Tekst

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #19
          Re: squeeze vs 3bet

          Algselt postitas ranka
          Kui näete, et hakkavad vastu võitlema - 4bet shovema või vahelt cold-caller raiseb, siis pead jätma meelde ,et seda vastast ära pikalt enam lightilt squeeze ja tee seda ainult premiumitega. Maksavad välja nagu mühiseb.
          Kas squeezides käe näitamine on kindel -EV või mitte?

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #20
            Re: squeeze vs 3bet

            Algselt postitas Keiss
            Kas squeezides käe näitamine on kindel -EV või mitte?
            Ära näita kunagi onlines kätt ja saad hakkama ilusti :P

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: squeeze vs 3bet

              Algselt postitas lenC
              Ära näita kunagi onlines kätt ja saad hakkama ilusti :P
              Onlines käe näitamine on kõige halvem asi, sest sa ei tea, kas su vastane nägi, et sa näitasid kätt või mitte ja jube raske on pärast kohanduda ta mängule.

              Comment

              Working...