SharkScope graafikute päringute soovi teema.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #361
    Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

    Mnjah, enamustel ongi opt out.
    Kas mingi analoogse saidi sub on mõistlikum?

    Comment

    • reggie
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 1705

      #362
      Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

      Kuna mängin 45mane siis kasutan opri-t, ei mingit totraid piiranguid otsingute arvuga, näed suuremaid hitte, kui on opt-in siis kogu info ilusti olemas kui mitte siis ikkagi itm ja muud infot, mille põhjal otsuseid teha, ainult stt-de kohta pole midagi.

      Comment

      • reggie
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 1705

        #363
        Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

        Killapreast 45man regular speed paluks korra veel :)

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #364
          Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

          Comment

          • V4LDO
            FPP Pro
            • Jun 2010
            • 229

            #365
            Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

            Valdo.ee 2014 graph

            ty

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #366
              Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • SANGPOMM
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 479

                #367
                Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                Raimpsi @stars . Aithähh

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #368
                  Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • RahaPandiRotti
                    Räme Fish
                    • Dec 2013
                    • 17

                    #369
                    Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                    Kuidas opt-in saab teha? Netis oli mingi õpetus, aga pokerstarsis ei saa transfer fundsi teha..

                    Comment

                    • reggie
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 1705

                      #370
                      Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                      Saada starsi suporti kiri.

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #371
                        Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                        pootsman@pokerstars. tänud!

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #372
                          Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                          568 Opt-In $1.96 Opt-In Opt-In 56 Opt-In

                          Comment

                          • SANGPOMM
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2010
                            • 479

                            #373
                            Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                            raimpsi@ pokerstars uuesti thx

                            Comment

                            • makaron181
                              Räme Fish
                              • Jan 2013
                              • 3

                              #374
                              Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                              makaron181, 2014 aasta graafik paluks.

                              Comment

                              Working...