Väikene mure

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fur1
    Räme Fish
    • Dec 2009
    • 2

    #1

    Väikene mure

    Tere ,mul selline mure et olen enda dokist saatnud juba 2 korda security@pokerstrategy sse . Aga nad kirjutavad ikka vastu et kiri on kohale tulnud aga pildi ja andmeid nad näinud pole. Mida teha ?
  • JohnnyDolce
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2009
    • 454

    #2
    Re: Väikene mure

    Mm, kahtlane.. võimalus oleks luua mingi privaatne veebileht või fotoalbum ning neile link saata.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #3
      Re: Väikene mure

      Kuna ei ole pokerstrategy asjadega kursis ja nende tehnliste probleemidega, siis kindlasti ei oska muud soovitada, kui teha endale kindluse mõttes mõni teine meilikonto näteks hotmaili või kuhugi, et ei lendaks kirjad otse rämpsposti prügikasti :)

      Comment

      • B3ckha
        Julm Donk
        • Apr 2009
        • 84

        #4
        Re: Väikene mure

        Soovitan samuti kas kasutada monda teist mailiaadressi, voi siis proovida mone sobra arvutist saata see mail, kuigi vaevalt et arvut midagi sellist blockib.

        Comment

        • nummar
          Õpihimuline Mängur
          • May 2009
          • 322

          #5
          Re: Väikene mure

          lae oma id koopia netti ülesse ja lisa neile ticket selgitustega supportisse

          Comment

          • Fur1
            Räme Fish
            • Dec 2009
            • 2

            #6
            Re: Väikene mure

            ok tänud kõigile , ma saadan hotmaililt neile siis

            Comment

            Working...