Tere ,mul selline mure et olen enda dokist saatnud juba 2 korda security@pokerstrategy sse . Aga nad kirjutavad ikka vastu et kiri on kohale tulnud aga pildi ja andmeid nad näinud pole. Mida teha ?
Väikene mure
Collapse
X
-
Re: Väikene mure
Mm, kahtlane.. võimalus oleks luua mingi privaatne veebileht või fotoalbum ning neile link saata.
-
Re: Väikene mure
Kuna ei ole pokerstrategy asjadega kursis ja nende tehnliste probleemidega, siis kindlasti ei oska muud soovitada, kui teha endale kindluse mõttes mõni teine meilikonto näteks hotmaili või kuhugi, et ei lendaks kirjad otse rämpsposti prügikasti :)
Comment
Comment