Re: Full stack vs half stack play uues limiidis
Sklansky on kirjutanud, et shortstack on täiesti ok juhul, kui kolid kõrgesse limiiti. Et seniks, kuni harjud, hoiab vead odavad.
Mina olen küll alles NL10, aga olen alati kasvõi esimesed paar tuhat kätt shortina teinud. Lihtsalt, et saada aimu, mis teistmoodi on ja harjuda uute panustega.
Sklansky on kirjutanud, et shortstack on täiesti ok juhul, kui kolid kõrgesse limiiti. Et seniks, kuni harjud, hoiab vead odavad.
Mina olen küll alles NL10, aga olen alati kasvõi esimesed paar tuhat kätt shortina teinud. Lihtsalt, et saada aimu, mis teistmoodi on ja harjuda uute panustega.


, A
, 3
)
Comment