Full stack vs half stack play uues limiidis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #16
    Re: Full stack vs half stack play uues limiidis

    Sklansky on kirjutanud, et shortstack on täiesti ok juhul, kui kolid kõrgesse limiiti. Et seniks, kuni harjud, hoiab vead odavad.
    Mina olen küll alles NL10, aga olen alati kasvõi esimesed paar tuhat kätt shortina teinud. Lihtsalt, et saada aimu, mis teistmoodi on ja harjuda uute panustega.

    Comment

    • Keiss
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1592

      #17
      Re: Full stack vs half stack play uues limiidis

      Sinu rolliga pole küll eriti mõtet half stackima minna, aga kui tõesti tunned scared money tunnet sellise rolliga siis soovitaks minna 65-75% full stackist, jätab rohkem mänguruumi ka ning hitid makstakse ikkagi kergemalt välja. Edu! Ma ise olen uude limiiti alati mingi 60-75% stackiga liikunud ja tunnen end nii palju paremini alates NL10-sse minekust kuni NL200-ni välja.

      Comment

      • janek174
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1078

        #18
        Re: Full stack vs half stack play uues limiidis

        Algselt postitas pastilaa
        St kokkuvõttes ilmselt kaotame sama palju, aga võidame vähem.

        Comment

        • Fortune
          IP
          • Oct 2008
          • 1396

          #19
          Re: Full stack vs half stack play uues limiidis

          Ma ei näe mõtet halfstackida, üldiselt on lugu selline, et kui nl10t biidid nt 10bb/100, siis nl25te biidid nt 7-8bb/100le. Vähemalt mina olen limiitides üles liikudes täheldanud sellist veits vähenenud antud leveli crushimist, samas rahaliselt teenid ikkagi rohkem. Algul obv veits scared money tunne, aga soovitus siia ka lihtne, võta asja suht tightilt, ei mingeid 3bet bluffe, ei mingeid squeeze bluffe, table selecti, mängi fishide peale ja usu mind pole mingit probleemi hakkama saada.

          Põhiline ongi see, et sa ei hakkaks spewima või midagi ette kujutama endale, et nt keegi mängib sulle täiega vastu. NL25-s ei juhtu sellist asja elu sees. Mängi lihtsalt oma mängu, täpselt niisamuti nagu sa enne seda tegid.

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #20
            Re: Full stack vs half stack play uues limiidis

            poolstäkkida on ainult selleks mõtet et harjuda ära uue limiidi panuste suurusega

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #21
              Re: Full stack vs half stack play uues limiidis

              Algselt postitas dabljuu
              Üks kord ainult , 1 öö , eelmise aasta sügisel oli vaja punkte teenida.

              Ma bk-r nit ja olen siin foorumis lugenud küll ja küll lugusi, kui minnakse 500ga suure hurraaga NL25-te ja pärast on blogid nuttu täis.

              Ja kunagi vist Privador oli see, kes ütles, et ennem pole uut limiiti vallutama mõtet minna, kui eelmist täiega crushid. Mulle see ütlus meeldis 8).
              Mina olen seda öelnud suht alati. Aga fullstackiga on palju parem otsuseid teha. Pigem mängi vähem laudu alguses uues limiidis kui halfstackid. Võta näiteks shotte 1-2 lauda.

              Comment

              • Kloonike
                Grinder
                • Nov 2008
                • 898

                #22
                Re: Full stack vs half stack play uues limiidis

                Mängi NL25 täpselt sama moodi nagu NL10. Üks tüüpviga, mis tehakse limiidil üles liikudes on overadjustimine. Reaalsuses ei ole peaaegu mitte midagi teisiti. Mängi rahulikult oma mängu ja edu on garanteeritud. Minu jaoks ei ole vahet, kas limiit on NL50 või NL400. Kohanen igale mängijale/lauale eraldi.

                Comment

                • dabljuu
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 494

                  #23
                  Re: Full stack vs half stack play uues limiidis

                  Tänan arutelu eest, tegite selgeks selle väikse dilemma mulle ja panen fullina nüüd, nagu viisakale viidikale kohane. ( tegelt hakkasin koheselt peale selle threadi arenemist fulliga sisse istuma aga nüüd siis märkan tänada )

                  Lisan ka näite, et tõepoolest fullstack ftw!

                  No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  SB ($44.35)
                  BB ($5)
                  UTG ($26.90)
                  UTG+1 ($25)
                  MP1 ($35.75)
                  MP2 ($24.25)
                  Hero (MP3) ($52.95)
                  CO ($10.95)
                  Button ($25)

                  Preflop: Hero is MP3 with A, A
                  UTG calls $0.25, 1 fold, MP1 calls $0.25, 1 fold, Hero bets $2.75, 4 folds, UTG raises $5.25, 1 fold, Hero raises $9.25, UTG calls $6.50

                  Flop: ($24.85) 10, 2, 3 (2 players)
                  UTG bets $14.90 (All-In), Hero calls $14.90

                  Turn: ($54.65) A (2 players, 1 all-in)

                  River: ($54.65) 6 (2 players, 1 all-in)

                  Total pot: $54.65

                  Results:
                  UTG had 3, J (one pair, threes).
                  Hero had A, A (three of a kind, Aces).
                  Outcome: Hero won $52

                  Comment

                  • kqpahv
                    Räme Fish
                    • Jan 2010
                    • 24

                    #24
                    Re: Full stack vs half stack play uues limiidis

                    Algselt postitas dabljuu Vaata postitust


                    NL10 pole mõtet vist lasta 1400$ bk - ga, veitsa overrolled, sestap tuleb üles minna.

                    Mees kas sa biidid nl10't 52bb/100 ?

                    Comment

                    • dabljuu
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 494

                      #25
                      Re: Full stack vs half stack play uues limiidis

                      Algselt postitas kqpahv Vaata postitust
                      Mees kas sa biidid nl10't 52bb/100 ?
                      Kuidas sa nii kõrge bb/100 mulle arvutasid ?

                      Aga tõsi ta on, et winrate on mul aus.

                      PTR järgi all-time starsi NL10 kõige parem winrate kuulub mulle hetkel igatahes.
                      Last edited by dabljuu; 15.02.10, 08:58.

                      Comment

                      • kqpahv
                        Räme Fish
                        • Jan 2010
                        • 24

                        #26
                        Re: Full stack vs half stack play uues limiidis

                        Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
                        Kuidas sa nii kõrge bb/100 mulle arvutasid ?

                        Aga tõsi ta on, et winrate on mul aus.

                        PTR järgi all-time starsi NL10 kõige parem winrate kuulub mulle hetkel igatahes.

                        Ei tea mis moodi ma ta nii kõrge sain
                        Aga impressive ikkagi
                        Mis stiili mängid ?Tag,Lag;Nitt ?

                        Comment

                        • dabljuu
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 494

                          #27
                          Re: Full stack vs half stack play uues limiidis

                          NL10, ABC pokker for the win, kui see arusaamine tuleb ongi raha. ( vahest võib vimkasi ka sisse visata, paar buyinni lisaks nädalas kindlasti. )

                          Comment

                          Working...