Full stack vs half stack play uues limiidis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dabljuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 494

    #1

    Full stack vs half stack play uues limiidis

    Väga palju juhitakse tähelepanu näiteks kasvõi käte postitamise foorumis sellele, et mängida tuleb full stackiga.
    Aga mul küsimus selline, kas on väga vale alguses uues limiidis n.ö. kuulata maad poole stäkiga ja kui rohkem kindlust endas, siis nii ütleme kuu aja pärast rõõmsati fulliga sisse osta.

    Iseenesest minu puhul käib jutt NL25st, bkr on küll mul 1000$, mis lubaks fulliga olla aga ma mõtlen, et kuu aega luuraks 15$ sisseostuga?
    Ja ma olen kohanud vanu tuttavaid häid NL10 regulle seal, kes samuti poole stäkiga vahivad. Ja ärme unusta ka seda, et NL25 liider teenija on teadupärast allinnwith22, kes samuti pole fulleri mees?

    Full stäki pooldajate põhiargument on , et rohkem raha saab - kahtlemata, aga ma väidan vastu, et alguses ma tahan vaadata kuidas seal asjad käivad üldse ja ei tahaks kohe lammutama hakata.

    Kommentaarid?
  • janek174
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1078

    #2
    Re: Full stack vs half stack play uues limiidis

    Proovisin ise ka mingi aeg poole stackiga aga ei meeldinud. Tõsi, lightimalt makstakse välja kui midagi hitid, aga samas jätad endale väga vähe mänguruumi. Tavaliselt oled peale floppi committed juba ja teatud olukordades teeb see otsustamise palju raskemaks.

    Comment

    • 2ssapaar
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2008
      • 423

      #3
      Re: Full stack vs half stack play uues limiidis

      1. full stackiga ei pea ju lammutama, pigem on full tackiga lihtsam vaadata "kuidas asjad käivad" kuna sulle antakse rohkem respecti
      2. üldjuhul on nii, et kui oled võitev mängija, siis on full stackiga eelis suurem ja kui oled kaotav mängija, siis half stackiga on vastaste eelis väiksem. Kuid kui oled kaotav mängija, siis oleks targem mitte nii kõrgel mängida

      Comment

      • dabljuu
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 494

        #4
        Re: Full stack vs half stack play uues limiidis

        Algselt postitas 2ssapaar
        Kuid kui oled kaotav mängija, siis oleks targem mitte nii kõrgel mängida


        NL10 pole mõtet vist lasta 1400$ bk - ga, veitsa overrolled, sestap tuleb üles minna.

        Comment

        • janek174
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1078

          #5
          Re: Full stack vs half stack play uues limiidis

          Aga miks sa full stackiga mängida ei taha? Samas limiidiga tutvumiseks sobib poole stackiga mängida küll mõnda aega. Ise mängisin sellepärast, et scared money tundest üle saada.

          Comment

          • 2ssapaar
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2008
            • 423

            #6
            Re: Full stack vs half stack play uues limiidis

            Algselt postitas dabljuu


            NL10 pole mõtet vist lasta 1400$ bk - ga, veitsa overrolled, sestap tuleb üles minna
            oled enne shotte võtnud NL25-s? ma hakkaks juba $500 rolliga shotte võtma.

            Comment

            • dabljuu
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 494

              #7
              Re: Full stack vs half stack play uues limiidis

              Algselt postitas janek174
              Aga miks sa full stackiga mängida ei taha? Samas limiidiga tutvumiseks sobib poole stackiga mängida küll mõnda aega. Ise mängisin sellepärast, et scared money tundest üle saada.

              Vaata, ilmselt see scared money ongi mul praegu, ikkagi vana limiidiga võrreldes 2,5 x rohkem peab majandama :)

              Plaan on mul muidugi fulliga mängida, kindlasti aga samas paneb mõtlema, et tõesti väga head endised NL10 regularid nagu thegamesova ja allinnwith22 panevad poolestäkiga. eriti just alinnwith22, kes kurat on ju PTR-i järgi üks enamteenivatest NL25.

              Ma kahtlustan, et ta saab just tänu oma poolestäkile tunduvalt rohkem light calle = raha. Respekt on tore asi aga kas me vajame seda mikrolimiidis, kus me nagunii ei blufi.

              Comment

              • dabljuu
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 494

                #8
                Re: Full stack vs half stack play uues limiidis

                Algselt postitas 2ssapaar
                oled enne shotte võtnud NL25-s? ma hakkaks juba $500 rolliga shotte võtma.
                Üks kord ainult , 1 öö , eelmise aasta sügisel oli vaja punkte teenida.

                Ma bk-r nit ja olen siin foorumis lugenud küll ja küll lugusi, kui minnakse 500ga suure hurraaga NL25-te ja pärast on blogid nuttu täis.

                Ja kunagi vist Privador oli see, kes ütles, et ennem pole uut limiiti vallutama mõtet minna, kui eelmist täiega crushid. Mulle see ütlus meeldis 8).

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #9
                  Re: Full stack vs half stack play uues limiidis

                  Ma usun, et Privador see küll ei olnud :D.

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #10
                    Re: Full stack vs half stack play uues limiidis

                    Minu arvates pole poole stackiga mängimisel midagi viga, kuigi ega Ta variatsiooni vist väga palju ei vähenda, sest oled tihtipeale committed turnis ja tuleb ise ka asju rohkem välja maxta. Kuigi kui probleemiks on blind vs blind mäng ja tihedad 3Betid peale lendavad ja ei taha alla AKs ja KK all ini minna, siis on poole stackiga probably hea harjutada ja uurida natuke regularide hingeelu seal TT alates BvB vastu hakates. Siis ehk tekib õigem tunnetus ka kui tihti neil tegelikult käsi olla saab ja hiljem ka full stackiga enesekindlamalt vastu mängida!

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #11
                      Re: Full stack vs half stack play uues limiidis

                      Algselt postitas dabljuu


                      Iseenesest minu puhul käib jutt NL25st, bkr on küll mul 1000$, mis lubaks fulliga olla aga ma mõtlen, et kuu aega luuraks 15$ sisseostuga?
                      Ja ma olen kohanud vanu tuttavaid häid NL10 regulle seal, kes samuti poole stäkiga vahivad. Ja ärme unusta ka seda, et NL25 liider teenija on teadupärast allinnwith22, kes samuti pole fulleri mees?
                      Teisel kohal on ja winrate poolest jääb ta parimatele fullstäkk vendadele 2 korda alla ning tema ainus on sellise pooliku stäkiga vend, kes sinna TOPi mahub, peale tema on paar shorti, aga enamus on siiski fullstäkiga vennad.

                      Donkide vastu jätad lihtsalt kohutavalt valuet lauda ning selliseid rege seal väga palju pole, kes Sind suudavad rasketesse olukordadesse panna ning kui vähegi viitsid table selecioniga vaeva näha, siis regidega väga madistama ei pea.

                      Comment

                      • 2ssapaar
                        Õpihimuline Mängur
                        • Nov 2008
                        • 423

                        #12
                        Re: Full stack vs half stack play uues limiidis

                        samas kui oled half-stack siis mängitakse sinu vastu teisiti võrreldes kui sul oleks full stack. seega pead ikka uuesti kohanema kui lõpuks full stackiga hakkad mängima.

                        kui 50bb-ga on su eelis suurem, siis mängi ofc, aga sügavama stäkiga on kindlasti võimalik rohkem teenida. Rohkem kui need väga head half stackerid.

                        anyway ei ole suurt vahet kui alguses katsetad natuke half stäkiga ja hiljem hakkad full stäkiga mängima. Ei näe põhjust lihtsalt. Ning ei usu, et NL10 ja NL25 taseme vahe on nii suur, et peaks oma mängu palju muutma.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #13
                          Re: Full stack vs half stack play uues limiidis

                          Algselt postitas dabljuu

                          Iseenesest minu puhul käib jutt NL25st, bkr on küll mul 1000$, mis lubaks fulliga olla aga ma mõtlen, et kuu aega luuraks 15$ sisseostuga?
                          Ja ma olen kohanud vanu tuttavaid häid NL10 regulle seal, kes samuti poole stäkiga vahivad. Ja ärme unusta ka seda, et NL25 liider teenija on teadupärast allinnwith22, kes samuti pole fulleri mees?

                          Kommentaarid?
                          Su mõte kisub rappa - sealt sinu lingitud tabelist leiad ühe siinse meie oma poisi, kelle winrate on 2x suurem sellest "limiidi liidrist". Lae täis ja ära põe :). Kõikvõimalikud enda stiili, enda stacki, enda teooria jms leiutamised teevad su enda elu mõtetult raskemaks - pole vaja jalgratast leiutada.

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #14
                            Re: Full stack vs half stack play uues limiidis

                            Ma olen selle kohapealt tegelt nõus experimenteerima, aga mitte see kuu.

                            Mingi 20k kätt võixin mängida küll poole stackiga ja vaadata palju winrate kahaneb, pole küll suur sample, aga NL25's pole downsinge :D

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #15
                              Re: Full stack vs half stack play uues limiidis

                              Algselt postitas RudiTurbo
                              Ma olen selle kohapealt tegelt nõus experimenteerima, aga mitte see kuu.

                              Mingi 20k kätt võixin mängida küll poole stackiga ja vaadata palju winrate kahaneb, pole küll suur sample, aga NL25's pole downsinge :D
                              Tee jah - siis teistel hea õppematerjal. Loogika alusel tekib kaotus just nendes olukordades, kus meil on parem käsi fishide vastu ja saame riveris stackid sisse. St kokkuvõttes ilmselt kaotame sama palju, aga võidame vähem.

                              Comment

                              Working...