Väga palju juhitakse tähelepanu näiteks kasvõi käte postitamise foorumis sellele, et mängida tuleb full stackiga.
Aga mul küsimus selline, kas on väga vale alguses uues limiidis n.ö. kuulata maad poole stäkiga ja kui rohkem kindlust endas, siis nii ütleme kuu aja pärast rõõmsati fulliga sisse osta.
Iseenesest minu puhul käib jutt NL25st, bkr on küll mul 1000$, mis lubaks fulliga olla aga ma mõtlen, et kuu aega luuraks 15$ sisseostuga?
Ja ma olen kohanud vanu tuttavaid häid NL10 regulle seal, kes samuti poole stäkiga vahivad. Ja ärme unusta ka seda, et NL25 liider teenija on teadupärast allinnwith22, kes samuti pole fulleri mees?
Full stäki pooldajate põhiargument on , et rohkem raha saab - kahtlemata, aga ma väidan vastu, et alguses ma tahan vaadata kuidas seal asjad käivad üldse ja ei tahaks kohe lammutama hakata.
Kommentaarid?
Aga mul küsimus selline, kas on väga vale alguses uues limiidis n.ö. kuulata maad poole stäkiga ja kui rohkem kindlust endas, siis nii ütleme kuu aja pärast rõõmsati fulliga sisse osta.
Iseenesest minu puhul käib jutt NL25st, bkr on küll mul 1000$, mis lubaks fulliga olla aga ma mõtlen, et kuu aega luuraks 15$ sisseostuga?
Ja ma olen kohanud vanu tuttavaid häid NL10 regulle seal, kes samuti poole stäkiga vahivad. Ja ärme unusta ka seda, et NL25 liider teenija on teadupärast allinnwith22, kes samuti pole fulleri mees?
Full stäki pooldajate põhiargument on , et rohkem raha saab - kahtlemata, aga ma väidan vastu, et alguses ma tahan vaadata kuidas seal asjad käivad üldse ja ei tahaks kohe lammutama hakata.
Kommentaarid?
Comment