Re: All in küssa
Kui sa cashi mängija, siis sa ei tea millest sa räägid.
Cashis loomulikult call-iks kuna sa saad kaotada ainult BI, aga turnal jääb sul selle calliga vb 50 BI saamatta või rohkemgi
Algselt postitas mcbethk
Vaata postitust
Cashis loomulikult call-iks kuna sa saad kaotada ainult BI, aga turnal jääb sul selle calliga vb 50 BI saamatta või rohkemgi
Comment