* * * JAANUARI GRAAFIKUD / VEEBRUARI EESMÄRGID * * *

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #46
    Re: * * * JAANUARI GRAAFIKUD / VEEBRUARI EESMÄRGID * * *

    Nii vahva jaanuar siis.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Terve jaanauri siis sügasin NL50 suht mune ning ka graafikust näha, et eriti hästi ei läinud. Kuid väga viga pole. Hetkel rahul, kuna pokkerile kulutasin minimaalselt aega, kokku 43 tundi, mis on hea. Vähem mängu ja parem bb/100 on veebruari eesmärk kindlasti. Samuti sai jaanurais 2 korda olympsis käidud, kus siis esimesel korral lendasin kiirelt, kuid teisel korral tuli teine koht ning miskine rahalisa ka sealt.

    Veebruaris tahaks samuti hirmsasti kusagil 25k käe kanti mängida aga kasum võiks vähemalt 3 korda suurem olla. Ning tahaks lõpuks ka oma esimese pokkeriraamatu läbi lugeda, aga eks näis, mis asjast saab.

    Comment

    • raaids
      Grinder
      • Mar 2009
      • 606

      #47
      Re: * * * JAANUARI GRAAFIKUD / VEEBRUARI EESMÄRGID * * *

      Algselt postitas EdgarP
      Millal 54$ peale liigud? Ja palju laudu korraga lased?
      lähiajal pole veel plaanis igatahes liikuda.
      Aga korraga teen umbes 25-30 lauda tavaliselt

      Comment

      • markosa
        Jube Noob
        • Feb 2009
        • 186

        #48
        Re: * * * JAANUARI GRAAFIKUD / VEEBRUARI EESMÄRGID * * *

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        3.27 BB/100

        Jooksin räigelt alla EV aga kuna praegune mäng toimub sõjaväe kõrvalt, nädalavahetuseti, siis olen rahul kui olen plussis.
        Min. eesmärk Veebruariks oleks kasumisse jääda. BB/100 võiks üle 5 olla, siis oleks igati rahul :)

        Comment

        • miksnii
          Grinder
          • May 2009
          • 580

          #49
          Re: * * * JAANUARI GRAAFIKUD / VEEBRUARI EESMÄRGID * * *

          Jaanuari eesmärgid:

          1. Õppida, õppida, õppida - [TEHTUD]
          2. Hoiduda tildist - [Ei sa kurta]
          3. Hoiduda bustomaast - [FAIL :(]

          Veebruari eesmärgid

          1. Mitte raha maha tildata.
          2. Õppida, õppida, õppida.
          3. Näidata kasumit.
          4. Muretseda pokkeri abivahendid.
          5. Hakata trenni tegema.


          Loodame parimat :)

          Comment

          • volde
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 185

            #50
            Re: * * * JAANUARI GRAAFIKUD / VEEBRUARI EESMÄRGID * * *

            Pool kuud olen suutnud salvestada, kuna uus arvuti.
            Aga jh nagu ta ikka vaikselt venib.
            Veebruari eesmärk. Kolida nahhui sellest primast.

            Comment

            Working...