Re: * * * JAANUARI GRAAFIKUD / VEEBRUARI EESMÄRGID * * *
Nii vahva jaanuar siis.
Terve jaanauri siis sügasin NL50 suht mune ning ka graafikust näha, et eriti hästi ei läinud. Kuid väga viga pole. Hetkel rahul, kuna pokkerile kulutasin minimaalselt aega, kokku 43 tundi, mis on hea. Vähem mängu ja parem bb/100 on veebruari eesmärk kindlasti. Samuti sai jaanurais 2 korda olympsis käidud, kus siis esimesel korral lendasin kiirelt, kuid teisel korral tuli teine koht ning miskine rahalisa ka sealt.
Veebruaris tahaks samuti hirmsasti kusagil 25k käe kanti mängida aga kasum võiks vähemalt 3 korda suurem olla. Ning tahaks lõpuks ka oma esimese pokkeriraamatu läbi lugeda, aga eks näis, mis asjast saab.
Nii vahva jaanuar siis.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Terve jaanauri siis sügasin NL50 suht mune ning ka graafikust näha, et eriti hästi ei läinud. Kuid väga viga pole. Hetkel rahul, kuna pokkerile kulutasin minimaalselt aega, kokku 43 tundi, mis on hea. Vähem mängu ja parem bb/100 on veebruari eesmärk kindlasti. Samuti sai jaanurais 2 korda olympsis käidud, kus siis esimesel korral lendasin kiirelt, kuid teisel korral tuli teine koht ning miskine rahalisa ka sealt.
Veebruaris tahaks samuti hirmsasti kusagil 25k käe kanti mängida aga kasum võiks vähemalt 3 korda suurem olla. Ning tahaks lõpuks ka oma esimese pokkeriraamatu läbi lugeda, aga eks näis, mis asjast saab.


Comment