* * * JAANUARI GRAAFIKUD / VEEBRUARI EESMÄRGID * * *

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #1

    * * * JAANUARI GRAAFIKUD / VEEBRUARI EESMÄRGID * * *

    ise panen tulemused homme.
  • dabljuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 494

    #2
    Re: * * * JAANUARI GRAAFIKUD / VEEBRUARI EESMÄRGID * * *



    Nii, üldbankroll sai tuhande peale selle kuuga, siinne foorumikasutaja Farik666 kunagi ütles mulle, et NL25 minekuks on vaja tõssi - mõtlesin, et no NL10 on see ikka ulmesumma saada, aga noh, tehtud :)

    Et siis veebruarist NL25 üks eestlane juures ja eesmärgiks seal koduselt tunda. ( Tegalt graafiku lõpus juba läksin, kohe sain ka kena jonksu allapoole aga no sellejaoks ju bk ongi, et uues limiidis ikka hästi tunda ennast. )

    Veebruarist siis eesmärk goldiks grindida ennast, fpp-de eest paar raamatut osta ja midagi oli veel aga praegu ei tule meelde.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #3
      Re: * * * JAANUARI GRAAFIKUD / VEEBRUARI EESMÄRGID * * *

      Pikk mainis sellepärast seda, et ta tegi teema esimese posti, kuna kõik ei viitsi teemat teha, aga samas siiski tahetakse kuu kokkuvõttet ära teha, nii et palun olge sõbralikud ja ärge hakkake mainima (iroonitsema), mitmendal keegi seda teeb.

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #4
        Re: * * * JAANUARI GRAAFIKUD / VEEBRUARI EESMÄRGID * * *



        Veebruari eesmärk on joosta üle EV.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #5
          Re: * * * JAANUARI GRAAFIKUD / VEEBRUARI EESMÄRGID * * *

          ment, sul lõpu poole jube hullud variatsioonid, kõrgem limiit? plo ?

          Comment

          • ment52
            Politseidokumendiga kusjuures!
            • Oct 2008
            • 1270

            #6
            Re: * * * JAANUARI GRAAFIKUD / VEEBRUARI EESMÄRGID * * *

            Katsun üles liikuda 200nl, fulltilt plõksib nuppudega.

            Comment

            • timukasr
              Vana Tegija
              • Nov 2008
              • 1099

              #7
              Re: * * * JAANUARI GRAAFIKUD / VEEBRUARI EESMÄRGID * * *



              NL10 ja NL25 (pooleks) mõlemal ca +6bb/100

              Järgmine kuu tahaks 12k NL25 kätt +7bb/100

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #8
                Re: * * * JAANUARI GRAAFIKUD / VEEBRUARI EESMÄRGID * * *

                Esimest korda postitan ka oma kuu kokkuvõtte, sest see ongi põmst esimene kuu, millest on mul võimalik kokkuvõtet teha ja samas ka esimene kuu, kui sa tõsisemalt mängima hakatud ja keskendutud ühele kindlale pokkeri vormile ( NLHE, fullring, cash ). Kuu alguses mängisin nl5-s, vahepeal sai starsis ka nl25 mängitud, kuid kuu lõpetasin cake pokkeri lainel @ nl20.

                Stars:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Cake:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                + ~100$ boonuseid ja rakebacki ja muud jama.

                Nagu näha lubas rohkem, aga tuleb rahule jääda, sest nüüd on märk maha pandud, mida edaspidi parandada.

                Järgmisel kuul ilmselt ei jõua nii palju käsi mängida, aga selle eest loodan teha vähemalt sama tulemuse. Kindlasti peab tiltamist vähendama ja mängu kvaliteeti tõstma. Katsun vaadata videosi ja loodan, et hiljuti tellitud raamatud jõuavad ka ilusti kohale.

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #9
                  Re: * * * JAANUARI GRAAFIKUD / VEEBRUARI EESMÄRGID * * *

                  Jaanuari tulemused
                  Pokerstarsis, peamiselt NL10 Full ring cash, pärast tilti rahunemiseks veidi NL5.
                  Veidi tegin ka 2.20$ HU SNG-sid, aga nende tulemus peaks põmst nullis olema.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  46K kätt, mis on kõvasti rohkem kui ma sel aastal keskmiselt kuu kohta lubasin. Tulemus on samas kõvasti halvem kui ootasin. Kuni kuu keskpaigani läks rahuldavalt, aga siis tuli halba jooksu mõnda aega, mis viis tõsisema tiltamiseni. Tulemuseks oli, et paari päevaga vähenes BR poole võrra.
                  Nüüd kuu lõpus olen natuke saanud jalgu alla ehk kuu lõppes õnneks plusspoolel.

                  Üldiselt olen NL10 lifetime graafiku järgi vaid break-even, seega pole veebruaris muud eesmärki, kui saavutada mingigi BB/100 stabiilselt võidus olemine.
                  Sama käte arvu ei luba, pigem kvaliteet kui kvaliteet, võtan laudu vähemaks.

                  Juhul kui saan veebruari BRi 600$ täis, kaalun ka toa vahetamist. Saaks jälle First Deposit Bonust ning veidi softimat tuba tahaks ka :)

                  Peagi peaks saabuma Professional NL Holdem raamat, selle lugemisega teen ka siis algust.

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #10
                    Re: * * * JAANUARI GRAAFIKUD / VEEBRUARI EESMÄRGID * * *

                    Veebruari eesmärgid:
                    *kinnitada kanda NL100s
                    *mängida rohkem (13k FR käsi on vähe)
                    *kvaliteet
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • kardpleier
                      Grinder
                      • Jul 2009
                      • 699

                      #11
                      Re: * * * JAANUARI GRAAFIKUD / VEEBRUARI EESMÄRGID * * *

                      Jaanuari tulemused:
                      nl50 HU - 625 kätt -160$
                      nl50 FR - 25k kätt +250$
                      nl25 FR - 1,8k kätt +37$

                      boonused : 510$

                      Veebruari eesmärgid:
                      50k kätt nl50-s
                      5bb/100 oleks rahul

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #12
                        Re: * * * JAANUARI GRAAFIKUD / VEEBRUARI EESMÄRGID * * *

                        eh, diil sai edukalt l6petatud. sai endale miski 20+ buyini NL10 jaoks.
                        veidi kasvatatud seda. kaks ebaedukat shoti v6etud NL25s.
                        hetkeseis 400+

                        veebruari soov oleks ysna lihtne: tahaks kuu l6pus veel BRi omada.

                        fishi elu on kerge.

                        Comment

                        • Lutzky
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1829

                          #13
                          Re: * * * JAANUARI GRAAFIKUD / VEEBRUARI EESMÄRGID * * *

                          eesmärk: 100NL. inaff seed.

                          Comment

                          • jarlop
                            FPP Pro
                            • Sep 2009
                            • 241

                            #14
                            Re: * * * JAANUARI GRAAFIKUD / VEEBRUARI EESMÄRGID * * *

                            Jaanuar-bustoländ. Veebruaris tahaks mitte bustosse minna ja soe koht ja söök võiks ka laual olla.

                            Comment

                            • taavi
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 684

                              #15
                              Re: * * * JAANUARI GRAAFIKUD / VEEBRUARI EESMÄRGID * * *

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              +100$ boonust, +140$ rakebacki, +22$ PLO10 ja +80$ turniiridest.

                              Veebuari eesmärk - õppida õppida õppida.

                              Comment

                              Working...