Re: 700 krooni.
Ma pidin esimesel korral talle manuaalselt ühe laua ette näitama ning siis relaunchiga leidis juba ise kõik ülesse ja hakkas kuvama. Kuskilt HUD optionite alt sai, hetkel selles läpakas HEM'i pole, ei oska täpselt öelda :(.
Ma pidin esimesel korral talle manuaalselt ühe laua ette näitama ning siis relaunchiga leidis juba ise kõik ülesse ja hakkas kuvama. Kuskilt HUD optionite alt sai, hetkel selles läpakas HEM'i pole, ei oska täpselt öelda :(.

.
Comment