700 krooni.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #31
    Re: 700 krooni.

    Ma pidin esimesel korral talle manuaalselt ühe laua ette näitama ning siis relaunchiga leidis juba ise kõik ülesse ja hakkas kuvama. Kuskilt HUD optionite alt sai, hetkel selles läpakas HEM'i pole, ei oska täpselt öelda :(.

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #32
      Re: 700 krooni.

      jah korras. loodan et ei pea iga kord hemi k2ivitades esimest lauda manuaalselt n2itama
      nyyd siis hudi confima!

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #33
        Re: 700 krooni.

        Väga hea :). Mul järgmised korras on kõik ilusti funksinud .

        Comment

        Working...