700 krooni.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: 700 krooni.

    Elu on lill....

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #17
      Re: 700 krooni.

      rofl ja nyyd ei kuva lenovo kodukal driverdownload lehte:D y menja net slov

      Comment

      • olavike
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1269

        #18
        Re: 700 krooni.

        Kummaline, et sellised asjad tekivad. Ju sa ikka midagi ise seal metsa keerasid.
        Minul on nüüdseks 2 nädalat vana läpakas, samuti Vista (Home Premium).
        Esimesel päeval panin kohe ka HEMi peale ja ei mingeid probleeme. Mõni päev hiljem ostsin ka litsentsi ära ja töötab siiani täiesti laitmatult.
        Üks tingimusi on muidugi jah see, et User Accounts alt tuleb UAC kinni keerata.

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #19
          Re: 700 krooni.

          Minu enesetunne on suurepärane, et mul sellist jama ei ole - andmebaas perse jookseks, ega mängida ei viitsiks küll üle poole tunni päevas

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #20
            Re: 700 krooni.

            UAC asja ma panin juba enne HEMi installi kinni, ffs. Mida ma sul krt tuksi keerasin, kui windoosa hakkab ise
            randomilt errorit peksma, ma pole esimene kellel seesama error ette tuleb.
            ja mul on v2ga hea meel, et sul on k6ik korras.
            võite teema lukku panna, yritan veel pokernewsis ja pokerclubis litsentsi maha myya.

            ait2h,
            lebovend.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: 700 krooni.

              Ei näe mõtet teema lukustamiseks ja saan täiesti aru su vihast, sest olen ise taolisi olukordi läbi elanud, kui sisuliselt teed kõik õigesti ja siis tulemus on ikka täielik null. Ja ei aita tootjad, windows ega keegi.

              Aga võta selle mornyga ühendust (http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=10458), siis saad 100%-liselt oma murest jagu.

              EDIT: Või vähemalt teada, milles jama

              Comment

              • Metsapull

                #22
                Re: 700 krooni.

                Ma oleks ka sellest Sinu HEM-ist huvitatud, sest netellerile mu üks dokumentidest ei kõlvanud ja midagi head sealt vist tulemas ei ole, sest mingeid elektri ja gaasiarveid mul neile aadressi kinnitamiseks saata ei ole.

                Üks rumal küsimus ka veel:
                1. Ega selline parooli üleandmine ei või mingeid jamasid kaasa tuua?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: 700 krooni.

                  Ei aga ainult seda, et su koodi teab rohkem, kui üks inimene ja kui kogemata lekib siis lihtsalt kaotad 700-.

                  Enne ostmist võtke ühendust HEM'i klienditoega ja rääkige oma mure ära. Äkki nad tühistavad lebovenna koodi ning annavad uuele ostjale uhiuue koodi.

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #24
                    Re: 700 krooni.

                    Algselt postitas lebovend
                    eks ta usalduse kysimus ole jah. aga no ma v6in teile ju oma tel nr ja maili ja aadressi ja mida iganes anda

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: 700 krooni.

                      Yeah, sain aru.

                      Aga ühele küsimusele pole sa ikka vastanud - mis morny rääkis?

                      EDIT: Ja seda koodi asja sa võiks ikka uurida, sest sina võid olla aus aga kui tekib miski muu jama, et keegi kolmas saab koodi siis aetakse ikka sinu kaela. Miski lifetimed lepingud ei ole eriti hea diil IMO.

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #26
                        Re: 700 krooni.

                        no saatsin talle mingi kirja 2ra, pole veel vastanud,aga sealt kindlalt midagi uut ei tule, sest see on ju
                        ikkagi migni windoosa error.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: 700 krooni.

                          Algselt postitas lebovend
                          no saatsin talle mingi kirja 2ra, pole veel vastanud,aga sealt kindlalt midagi uut ei tule, sest see on ju
                          ikkagi migni windoosa error.
                          Ma olen päris kindel, et ta diagnoosib su vea ära ja kui diagnoos käes siis viga ravida poole lihtsam.

                          Comment

                          • lebovend
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2420

                            #28
                            Re: 700 krooni.

                            wow, sick:S vend tungis yhe remote desktop proge abil(teamviewer.com) mu arvutisse ja tegi 15
                            minutiga asja korda. Lihtsalt uskumatu.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: 700 krooni.

                              Algselt postitas lebovend
                              wow, sick:S vend tungis yhe remote desktop proge abil(teamviewer.com) mu arvutisse ja tegi 15
                              minutiga asja korda. Lihtsalt uskumatu.
                              Ja mida mina siis rääkisin?!?!

                              Nüüdest enam programmi ei müü või müüd ikka?


                              EDIT: Ja muideks "tungis" sinu lauses kõlab ikka väga naljakalt :)

                              Comment

                              • lebovend
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2420

                                #30
                                Re: 700 krooni.

                                kle j22b seekord myymine katki jah.
                                aga ei midagi k2i siin maailmas lihtsalt, nyyd uus probleem, millega saab ilmselt paar p2eva
                                tegeleda. importib k2si ilusti, aga HUD ei leia laudu lihtsalt
                                player name, autoimport folder, s2rgid v2rgid, k6ik olemas ja need vista erin6uded ka tehtud, k6ikidele antud k6ik 6igused aga ei midagi:S

                                Comment

                                Working...