Pokkeri note'd

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • $$$
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1072

    #16
    Re: Pokkeri note'd

    Donk on minu jaoks see, kes on idikas, aga midagi nats jagab. Graafikus vahetevahel sakid ülespoole, aga muidu miinuses.
    Fish on see, kelle graafik on otse alla.

    Comment

    • raunooo
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 422

      #17
      Re: Pokkeri note'd

      This is good! :)

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #18
        Re: Pokkeri note'd

        Algselt postitas lebovend
        mis fishil ja dongil vahet on :D
        Mina eristan enda jaoks küll fishe ja donke, sest märgistan neid erinevalt ja teooria on ka erinev kudias mängida nende vastu. Fishid on minujaoks sellsied passiivsed nä: 40/3 ja Dongid on sellised agro manjakid, kes teevad overbette, callivad lampi, lükkavad preflop lampi nuppe jne nä: 81/51 :)

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #19
          Re: Pokkeri note'd

          Mina oma notese ei avalda.

          Comment

          • $$$
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1072

            #20
            Re: Pokkeri note'd

            Algselt postitas Vandalar
            Mina oma notese ei avalda.
            LAHE =)

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #21
              Re: Pokkeri note'd

              Algselt postitas mkva
              a mis notesid HU vennad teevad ?
              Põhiline relv on ikkagi see kas vastane läheb riveril busted drawga AI, et saame seal kolmanda paari või high kaardiga maha callida, siis meeldib mulle rämedalt raiseda igast mindonke, algul kui mul on käsi ja hiljem juba õhuga kui on teada et see nii suur nõrkus. siis igasugune pidev tsekkimine ja tsekkraisemine, kõik tuleb kirja panna. üldjuhul kui ikka koguaeg tsekib turni siis bullet ja pot jälle maas. Või vastupidi, kui koguaeg donkab turni siis 2,5¤ raise sisse ja järgmist turni ta enam ei donka. Bluffbeti suurused jne HU on fishide vastu note nii lihtne võtta, nad ei mixi oma mängu üldse, erinevalt võitvatest regidest.

              Comment

              • low-flow
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1208

                #22
                Re: Pokkeri note'd

                Enda jaoks notemise tarvis olen nii defineerinud:
                donk - mängija, kes mitte emmigi ei laksi mängust ja teeb täiesti ajuvabasid liigutusi
                fish - meeldib drawida isegi siis kui oddse absoluutselt pole, ei suuda paare ega nõrkasid tõmbeid maha panna

                Nagu eelpool juba mainiti, peab erinevalt mängima nende vastu.

                Veel kohtab ka aegajalt selliseid vendi, kes PF on nõus põmst any 2-ga floppi nägema, hind pole neile oluline, aga flopist edasi mängivad ainult häid käsi. TPTK, overpair, pair+draw, combodraw jne. Nõrgad made handid foldivad kergelt isegi poole potise tõste peale.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #23
                  Re: Pokkeri note'd

                  Kõikide muude notede kõrvalt panen ma ALATI kirja need mängijad kes slowrollivad mind.Ja kohe kindlasti saavad tagasi!

                  Comment

                  • ropka11
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1008

                    #24
                    Re: Pokkeri note'd

                    Algselt postitas ESTPatrick
                    kõige tähtsam note all-time:

                    Lead out ja fold
                    lead out ja call
                    ehk mis on vastase lead out range ja note saab siis kirjutada kui olete näinud tema kätt SD-l või raisides(mis on minu lemmik)

                    uskuge mind kui te need suudate eristate ja kavatsete samas limiidis või samade vastaste vastu veel kaua mängida toob teile kullamägesid
                    ehk seletad lahti mis asi see lead out range on.

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #25
                      Re: Pokkeri note'd

                      Kui ma ei eksi siis:

                      Näiteks oled BTN AA raised 4bb ning BB callib.

                      Lauda tuleb a la 357 ning BB donkab ehk lead outib ala 3,5bb ehk siis betib esimesena. Ja range on ilmselt see, et kui oled näinud, et flopis ta donkab madala/keskmise paari, kahe kõrgema käega, madalama paari vms.

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #26
                        Re: Pokkeri note'd

                        Algselt postitas masterpuppet
                        Kui ma ei eksi siis:

                        Näiteks oled BTN AA raised 4bb ning BB callib.

                        Lauda tuleb a la 357 ning BB donkab ehk lead outib ala 3,5bb ehk siis betib esimesena. Ja range on ilmselt see, et kui oled näinud, et flopis ta donkab madala/keskmise paari, kahe kõrgema käega, madalama paari vms.
                        suht nii ongi. uskuge mind, paljud leadivad väikestes pottides sitaga ja foldivad mõtlemata raise peale, see on surnud raha ja selle järele tuleb minna. SAMAS mõned MULTITABLERID, ei suuda tihti tähele pannagi kes oli PF raisor ja leadivad tugevaga välja, neid tuleb eristada.

                        Comment

                        Working...