Pokkeri note'd

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #1

    Pokkeri note'd

    Ilmselt on kuskil olnud see teema. Aga olen laisk, ei viitsi otsida.
    Äkki teie pole nii laisad ja viskate oma näiteid, missuguseid
    notesid te kasutate? Ise kriban midagi väga väga harva, sest
    ei oska midagi sellist kirjutada, millest tulevikus võiks kasu olla.
    Dongile ju ei kirjuta notei:"donk" ja regularid tunned ka statsidega
    järgi ära. Ideed oleks teretulnud.
  • Ghost0
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1335

    #2
    Re: Pokkeri note'd

    Algselt postitas lebovend
    Ilmselt on kuskil olnud see teema. Aga olen laisk, ei viitsi otsida.
    lol, miks postidada olemas olevasse teemasse kui saab ka uue teha :)

    http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,1596.0.html

    http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,2914.0.html

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #3
      Re: Pokkeri note'd

      http://forumserver.twoplustwo.com/78...-tl-dr-332863/

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #4
        Re: Pokkeri note'd

        Algselt postitas Ghost0
        useless!
        NUTSSSSSSSSSSSSS!
        ty

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #5
          Re: Pokkeri note'd

          need kes suckoudi teevad saavad kerge note ``värdjas, tee tagasi`` jne
          muid note ma ei pane need põhilised

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #6
            Re: Pokkeri note'd

            Algselt postitas kollane
            need kes suckoudi teevad saavad kerge note ``v**djas, tee tagasi`` jne
            muid note ma ei pane need põhilised
            lol, jah, see on standard(noh, mitte minu puhul), aga siiski oleks miskit kasulikku vaja ja
            see 2p2 artikkel on j2llegi selline, mida on plaanis KORDUVALT läbi lugeda.
            ise ei ole 2p2 regular, aga siit foorumist saab sinna ikka vahepeal harva v2ga
            h2id linke!

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #7
              Re: Pokkeri note'd

              kõige tähtsam note all-time:

              Lead out ja fold
              lead out ja call
              ehk mis on vastase lead out range ja note saab siis kirjutada kui olete näinud tema kätt SD-l või raisides(mis on minu lemmik)

              uskuge mind kui te need suudate eristate ja kavatsete samas limiidis või samade vastaste vastu veel kaua mängida toob teile kullamägesid

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #8
                Re: Pokkeri note'd

                mis see preflop action peab olema? sina olid agressor? tema OOPs? AKA DONKBETIB?

                Comment

                • Ghost0
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1335

                  #9
                  Re: Pokkeri note'd

                  Algselt postitas lebovend
                  useless!
                  ega mu eesmärk ei olnudki sulle mingit kulda otsida vaid näidatata, et mitu teemat olemas juba.

                  Comment

                  • mkva
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1972

                    #10
                    Re: Pokkeri note'd

                    a mis notesid HU vennad teevad ?

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #11
                      Re: Pokkeri note'd

                      Algselt postitas Ghost0
                      ega mu eesmärk ei olnudki sulle mingit kulda otsida vaid näidatata, et mitu teemat olemas juba.

                      Aga kui sa loeksid originaalpostitust, siis näeksid, et mainisin juba oma laiskust
                      ja kahtlustasin, et on juba sarnane teema olemas, aga tegin seda sellegipoolest.

                      Peale mida tuled sina oma "first" posti tegema täiesti useless linkidega.

                      Väga hea, et tegin selle teema, muidu poleks ma sinna 2p2 jõudnudki
                      ja ma polekski 2 kuu pärast NL400 regular.



                      Teemasse kah veidi. Kuues punkt käib vist minu kohta seal:

                      6. Talker.

                      Guys that talk in the chat box, especially the ones that complain about other players being luckboxes or belittle opponents that just lost (or won) big pots against them, are almost invariably aggrodonks.

                      There's a minor art form to relieving these guys of their money. If you bet right at them and they have nothing, a lot of them will fold (or make one bluff and give up afterward.) Check to them, let them bet, then raise their bet, and suddenly it becomes a challenge to their masculinity. They'll reraise. You get their stack. They usually swear at you and then leave the table.

                      Talkers don't always talk, but if you've seen him talk before, he's probably the sort that will go after you with air if you suggest, by raising his bet, that you might have a bigger male sexual/excretory organ than his.


                      No insta keerasin starsis chati kinni :D

                      Comment

                      • Ghost0
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1335

                        #12
                        Re: Pokkeri note'd

                        viimane OT minu poolt:
                        anna andeks, et siia teemasse üldse nina topisin. Peale selle, et sa teed lihtsalt laiskuse pärast uue teema hakkad sa veel minuga ilma põhjuseta ülibitsema. Su suhtumine on metsik...
                        2 kuu pärast NL400 regular my ass...sa ei viitsi isegi foorumi otsingut kasutada...

                        Rohkem ma sellel teemal sõna ei võta.

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #13
                          Re: Pokkeri note'd

                          sa kas oled loll v6i sa m2ngid lolli?
                          selgitasin ilusti 2ra sulle miks sinu esimene postitus oli ylearune, a
                          sa nagu ei keskendu vabsee ju.

                          Jah, oli olemas kaks teemat
                          Jah, tegin kolmanda
                          Jah, olen laisk
                          Jah, olen sita suhtumisega

                          Get the fuck over it ja j22 vait juba.

                          Comment

                          • $$$
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1072

                            #14
                            Re: Pokkeri note'd

                            Note , et kas Fish , Donk või Reg panen alati. HUs hea, eriti need ilusad värvilised =)

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #15
                              Re: Pokkeri note'd

                              Algselt postitas $$$
                              Note , et kas Fish , Donk või Reg panen alati. HUs hea, eriti need ilusad värvilised =)
                              mis fishil ja dongil vahet on :D
                              ise l2ksin seda donk, halb regular, hea regular liinipidi.

                              Comment

                              Working...