Et üldjuhul olin pidevalt brilga 100 ,vahest juhtus ka 200 jne. Aga nüüd sain turniiril 3 koha ja sain 840 doltsi. See muidugi tähendab, et nüüd saan ma lasta pmst Nl50-net aga ,kuna cash vend pole, siis varem lasind 6.25 sng husid. ja beatisin suht korraliklt seda taset.
Aga tahan küsida, kas oleks mõtekas ikka kohe rutada 20nesid husi laskma või võiks alguses 10nestega proovida?
Aga tahan küsida, kas oleks mõtekas ikka kohe rutada 20nesid husi laskma või võiks alguses 10nestega proovida?
Comment