Kiire tõus micro tasemelt.. Mida edasi teha.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #1

    Kiire tõus micro tasemelt.. Mida edasi teha.

    Et üldjuhul olin pidevalt brilga 100 ,vahest juhtus ka 200 jne. Aga nüüd sain turniiril 3 koha ja sain 840 doltsi. See muidugi tähendab, et nüüd saan ma lasta pmst Nl50-net aga ,kuna cash vend pole, siis varem lasind 6.25 sng husid. ja beatisin suht korraliklt seda taset.
    Aga tahan küsida, kas oleks mõtekas ikka kohe rutada 20nesid husi laskma või võiks alguses 10nestega proovida?
  • oitarvi
    Vana Tegija
    • Jan 2009
    • 1231

    #2
    Re: Kiire tõus micro tasemelt.. Mida edasi teha.

    NL50 jaoks küll $840 piisav pole. SNG-de jaoks võiks bankroll olla vähemalt 50 buy-ini. Ma arvan, et kui sa algul tegid paari dollarisi hu-sid siis 20stesse hüpata oleks vast liiga metsik kohe. Tabab sind downswing ja oled busto.

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #3
      Re: Kiire tõus micro tasemelt.. Mida edasi teha.

      Mina pole nüüd pro, aga...
      Bankroll ju ei ainumäära seda, kui kõrgelt mängida, määrab eelkõige see, mis limiiti sa suudad biitida. Ja üldiselt ei soovitata limiite vahele jätta.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #4
        Re: Kiire tõus micro tasemelt.. Mida edasi teha.

        selge. thx. Arvasingi, et liiga vara tormata 20netese sng-desse . Olen kyll neid lasknud tiltispeaga ja arvan, et suudan ka seda taset biitida. Kuid Prolly 10nesed on mõistlikumad. :) thx

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #5
          Re: Kiire tõus micro tasemelt.. Mida edasi teha.

          ega see ei tähenda kiiret tõusu, kui hitid ühel turkal 3 koha. kui sa biitisid 6 daalaseid, siis võta järgmiseks järgmine tase. tee neid mingisugune ports ja kui ROI on endiselt taevas, siis järgmine tase jne. ja mis NL50st sa soiud? lol. usun, et sa oleksid kuu lõpuks busto, kui teeksid min 50k käsi starsi N50-s oma 1k daalaga.
          sry negatiivsuse eest, kuid siiras soov on sind aidata maa peale tagasi. edu tegemistes
          a ja miks su roll siis enne kuidagi üle 200 ei tõusnud, kui nii lõdva randmega biitisid?

          Comment

          • Tohman
            FPP Pro
            • Aug 2009
            • 297

            #6
            Re: Kiire tõus micro tasemelt.. Mida edasi teha.

            tiltas $20-stes obv

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #7
              Re: Kiire tõus micro tasemelt.. Mida edasi teha.

              http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,3143.0.html

              imo

              Comment

              • wedoit
                Õpihimuline Mängur
                • Nov 2008
                • 458

                #8
                Re: Kiire tõus micro tasemelt.. Mida edasi teha.

                võta 500 välja, osta selle eest midagi kasulikku ja lase samasid limiite edasi.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #9
                  Re: Kiire tõus micro tasemelt.. Mida edasi teha.

                  Investeeri parem sellest võidust saadav rõõm pokkeri õppimisele. Kasvõi seeläbi, et mängi vähem ja õpi rohkem mõnda aega (kui ise foorumi ja videote abiga jagu ei saa, siis coach). 20BI reegliga proovi võimalikult ruttu saada NL25 ja 30BI reeglite järgi NL50 ja NL100. Mikros passimine pole põnev, võin enda näitel öelda irw.

                  Comment

                  • mkva
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1972

                    #10
                    Re: Kiire tõus micro tasemelt.. Mida edasi teha.

                    Võitsid. Otsi coach ja ongi sul täpselt niipalju BRi, et maksta coachile ja grindida.
                    E: kuu aja pärast oled ammu juba on BR tripleviplenud.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #11
                      Re: Kiire tõus micro tasemelt.. Mida edasi teha.

                      move up. Kui sa 6$ husng-sid biitisid, siis on sul piisavalt rolli, et 20$ shott võtta.

                      Comment

                      • Tohman
                        FPP Pro
                        • Aug 2009
                        • 297

                        #12
                        Re: Kiire tõus micro tasemelt.. Mida edasi teha.

                        jup tee ESTXBLINK lol
                        huvitav vähemalt:D

                        Comment

                        • Dzuu
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 445

                          #13
                          Re: Kiire tõus micro tasemelt.. Mida edasi teha.

                          Minu tee nl 50 hu cashi, kui said 6'stest SNG Hu jagu, saad sellest kah.

                          Comment

                          • thetankist
                            Julm Donk
                            • Jan 2010
                            • 28

                            #14
                            Re: Kiire tõus micro tasemelt.. Mida edasi teha.

                            Soovitan samadega jätkata , kui hästi läheb siis miks mitte edasi panna ... raha ju tuleb ja mitte vähe :D

                            Comment

                            • StripPoker
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 609

                              #15
                              Re: Kiire tõus micro tasemelt.. Mida edasi teha.

                              If its not broken, dont fix it? :D

                              Comment

                              Working...