Re: ***Supernova/Elite 2010***
Ei ole mõttetu lol, ma ei saa aru kuidas keegi saab üldse arvata, et see kes teenib 100 käega rohkem on parem. Hourly tähtsuse ülekaal on nii obvious ju.
Algselt postitas ranka
Comment