***Supernova/Elite 2010***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #211
    Re: ***Supernova/Elite 2010***

    Algselt postitas ranka
    Me jõuamegi iidse vaidluseni - kumb on parem mängija - see kes teenib rohkem tunnis või rohkem 100 käega. Mõttetu vaidlus ja võib kategoriseerida "kumb oli enne kas muna või kana" vaidlustesse.
    Ei ole mõttetu lol, ma ei saa aru kuidas keegi saab üldse arvata, et see kes teenib 100 käega rohkem on parem. Hourly tähtsuse ülekaal on nii obvious ju.

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #212
      Re: ***Supernova/Elite 2010***

      parim mängija=/=edukaim mängija

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #213
        Re: ***Supernova/Elite 2010***

        Algselt postitas lenC
        parim mängija=/=edukaim mängija
        Jep, my bad. Kui keegi küsib NL100 regularilt, kes on parim mängija su limiidis, siis sa ei vasta obv "Chiren80", aga edukaim on vast küll.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #214
          Re: ***Supernova/Elite 2010***

          Algselt postitas Codecci
          Ei ole mõttetu lol, ma ei saa aru kuidas keegi saab üldse arvata, et see kes teenib 100 käega rohkem on parem. Hourly tähtsuse ülekaal on nii obvious ju.
          Saab. Justforfunds ilma bumhunti ja table selectionita võidab 3.XPT/BB, chiren aga 0.11 PT/BB. Kui lauas oleks 4 chirenit ja 4 justforfundsi, kas võitjaks jääb justforunfudns või chiren peale 100,000,000 kätt ????

          Probleem tekibki sellest, et justforfundsidel läheb 100,000,000 käe läbi mängimiseks X aastat aga chirenitel X/Y aastat, kus Y ei ole null ega üks.

          EDIT: S.t. võrdsetes tingimustes väiksema winratega vend jääb long runnis kaotajaks. Aga võrdsed tingimused kahjuks puuduvad.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #215
            Re: ***Supernova/Elite 2010***

            Algselt postitas ranka
            Saab. Justforfunds ilma bumhunti ja table selectionita võidab 3.XPT/BB, chiren aga 0.11 PT/BB. Kui lauas oleks 4 chirenit ja 4 justforfundsi, kas võitjaks jääb justforunfudns või chiren peale 100,000,000 kätt ????
            oleks oleks oleks

            pokkeris tuleb adjustida vastavalt hetkeolukorrale

            Comment

            • ok2aa
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1903

              #216
              Re: ***Supernova/Elite 2010***

              kui ma võidan 5ptbb nl100 ja lähen järgmine kuu nl200 mängima ja saan esimese kuu winrateks 1ptbb kas ma siis olen parem mängija, kui see, kes teenib 2,5ptbb nl100's?

              Comment

              • hillu
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 260

                #217
                Re: ***Supernova/Elite 2010***

                Selles väikeses vaidluses on läinud jah segamini mõisted parem ja edukam, nagu lenC mainis juba. Aga edu kõigile, niikaua kui rahasid koju tuuakse!

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #218
                  Re: ***Supernova/Elite 2010***

                  Algselt postitas ranka
                  Me jõuamegi iidse vaidluseni - kumb on parem mängija - see kes teenib rohkem tunnis või rohkem 100 käega. Mõttetu vaidlus ja võib kategoriseerida "kumb oli enne kas muna või kana" vaidlustesse.
                  winrate alusel saaks võrrelda juhul, kui mõlemad mängijad on mänginud võrdsetes tingimustes ehk siis samas lauas , samade vastaste vastu. KUID ei saa võrrelda sedasi, et lihtsalt lähed PTR'i, vaatad ühe vana winrate, vaatad teise oma ja ütled, et see on parem, sest Tal on parem winrate. Nagu ma juba enne seletasin, igaüx on valinud oma tee ja see 0.11BB/100 võitja võix samahästi olla 5BB/100 winnar kui Ta viiciks 6 lauaga bumhuntida.

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #219
                    Re: ***Supernova/Elite 2010***

                    Edukaim vs parim.
                    Samamoodi võib öelda, et Janar ja Imre tõenäoliselt jagavad järgnevad aastad aasta parima mängija tiitlid. Mõlemad teevad volyymi suurtel live turnadel. Sest nad teenivad kõige rohkem auhinnaraha.
                    Sammaoodi võib siin ju küsimusi esitada. Juhul kui uut eesti durri ei synni

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #220
                      Re: ***Supernova/Elite 2010***

                      Tippvaliteet vs. suhteliselt kvaliteetne kvantiteet. Iga kell eelistaks mõnda head itaalia pererestorani vs Vapiano, kuid kategooriad on erinevad ja kui vaja kiiresti ja hästi süüa, läheks hoopis Vapikasse...

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #221
                        Re: ***Supernova/Elite 2010***

                        Algselt postitas pastilaa
                        Tippvaliteet vs. suhteliselt kvaliteetne kvantiteet. Iga kell eelistaks mõnda head itaalia pererestorani vs Vapiano, kuid kategooriad on erinevad ja kui vaja kiiresti ja hästi süüa, läheks hoopis Vapikasse...
                        kohutav võrdlus

                        õigem söögialane võrdlus - kas omada mcdonaldsit või itaalia pererestorani? itaalia restoga teenid rohkem per eine, aga kvantiteet aka multitabling toob rohkem sisse

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #222
                          Re: ***Supernova/Elite 2010***

                          aga mitu vpp-d teile on?

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #223
                            Re: ***Supernova/Elite 2010***

                            Algselt postitas Codecci
                            kohutav võrdlus

                            õigem söögialane võrdlus - kas omada mcdonaldsit või itaalia pererestorani? itaalia restoga teenid rohkem per eine, aga kvantiteet aka multitabling toob rohkem sisse

                            Vapiano on samuti suur ketitoitlustus kontsern http://www.vapiano.com/ - itaalia köögis kindlasti üks suurimaid Euroopas. Mõte jääb ju samaks. Kohutav võrdlus minu meelest küll ei olnud, nii et ära nori.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #224
                              Re: ***Supernova/Elite 2010***

                              Algselt postitas pastilaa

                              Vapiano on samuti suur ketitoitlustus kontsern http://www.vapiano.com/ - itaalia köögis kindlasti üks suurimaid Euroopas. Mõte jääb ju samaks. Kohutav võrdlus minu meelest küll ei olnud, nii et ära nori.
                              No kui sa oleksid küsinud kumbat asutust omada mitte kus süüa oleks olnud ok võrdlus.

                              Kas sa omaksid Vapianot, mis toodab keskpärast toitu, teenib ühe eine pealt vähe, aga tänu müüdavale einete kogusele 2 miljonit aastas või Itaalia pererestorani, mis teenib ühe eine pealt sitaks, aga volüüm on väike ja seega 1 miljoni aastas?

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #225
                                Re: ***Supernova/Elite 2010***

                                aga mitu vppd teil on?

                                Comment

                                Working...