Hetketrendid pokkerimaastikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Keiss
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1592

    #61
    Re: Hetketrendid pokkerimaastikul

    UTG AA-ga insta nupud!!! Isegi cashis mingi double stackiga tehakse nii, irw.
    Vsiu just täna lives FT-s ka tegi seda.

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #62
      Re: Hetketrendid pokkerimaastikul

      Algselt postitas Keiss
      UTG AA-ga insta nupud!!! Isegi cashis mingi double stackiga tehakse nii, irw.
      Vsiu just täna lives FT-s ka tegi seda.
      no 9500 stack ja 600/1200 blindid ei jätnud just üleliia ruumi loomingulisuseks....

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #63
        Re: Hetketrendid pokkerimaastikul

        no 9500 stack ja 600/1200 blindid ei jätnud just üleliia ruumi loomingulisuseks....
        shove on hea. See viib su range ülesse ja teeb ettearvatatamatuks.
        Kui kellegil midagi on siis calli saad anyway.
        Mäletan, et kunagi panin nii buttonilt KK-ga ja SB optimist callis KJo...nämma...

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #64
          Re: Hetketrendid pokkerimaastikul

          Algselt postitas privador
          shove on hea. See viib su range ülesse ja teeb ettearvatatamatuks.
          Kui kellegil midagi on siis calli saad anyway.
          Mäletan, et kunagi panin nii buttonilt KK-ga ja SB optimist callis KJo...nämma...
          suht standard call ju enamjaolt turbo turkadel

          Comment

          • R1naldo
            Jube Noob
            • Apr 2009
            • 143

            #65
            Re: Hetketrendid pokkerimaastikul

            UTG+1 openlimpida J6o ja QJ6 flopil AQ käest tema 60bb stäkk võita

            Comment

            • Madis_89
              Grinder
              • Feb 2009
              • 841

              #66
              Re: Hetketrendid pokkerimaastikul

              Limp re-raise aa/kk , primas küll kõige "kavalamad" 70/5 vennad tevad nii

              Comment

              • Keiss
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1592

                #67
                Re: Hetketrendid pokkerimaastikul

                Algselt postitas vsiu100
                no 9500 stack ja 600/1200 blindid ei jätnud just üleliia ruumi loomingulisuseks....
                Ma tean, ma ise ka olen sealt shovenud korduvalt AA-ga. Aga loomingulisemad vennad eile seal AK-ga näiteks utg limpasid ja siis mõtlesid ülikaua kas callida minu kui shortstäki allini.

                Comment

                • 0ttt
                  Õpihimuline Mängur
                  • May 2009
                  • 444

                  #68
                  Re: Hetketrendid pokkerimaastikul

                  Algselt postitas Madis_89
                  Limp re-raise aa/kk , primas küll kõige "kavalamad" 70/5 vennad tevad nii
                  +1 Eriti närvi ajavad sellised vennad.

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #69
                    Re: Hetketrendid pokkerimaastikul

                    Algselt postitas 0ttt
                    +1 Eriti närvi ajavad sellised vennad.
                    HU SNG-s on monsteriga limpimine mid/late stage kõige kasumlikum liigutus üldse. Kui vastas on aggro, siis paar korda tuleb oma early level limp foldida tõste peale. Kui late stage blindid üleval, siis esimese monsteriga limbid ja 80% tonte lükkab kohe any2 sisse. See töötab nii hästi, et pole isegi naljakas.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #70
                      Re: Hetketrendid pokkerimaastikul

                      Algselt postitas tolmuahv
                      HU SNG-s on monsteriga limpimine mid/late stage kõige kasumlikum liigutus üldse. Kui vastas on aggro, siis paar korda tuleb oma early level limp foldida tõste peale. Kui late stage blindid üleval, siis esimese monsteriga limbid ja 80% tonte lükkab kohe any2 sisse. See töötab nii hästi, et pole isegi naljakas.
                      See võib ju hästi töötada, aga mina pole näiteks viimase 150 mängu jooksul saanud mid/late stages monstereid, millega limp reraiseda. Kui seda teha 66-ga, siis K7 instacallib ja saame coinflipi.

                      Comment

                      • tolmuahv
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 2502

                        #71
                        Re: Hetketrendid pokkerimaastikul

                        Algselt postitas alaska
                        See võib ju hästi töötada, aga mina pole näiteks viimase 150 mängu jooksul saanud mid/late stages monstereid, millega limp reraiseda. Kui seda teha 66-ga, siis K7 instacallib ja saame coinflipi.
                        Vastane ei instacalli seal midagi enam, sest ta läks all-in varastama. Meie instacallime kui nii trappisime. Ja sõltuvalt levelist on monster juba 88+, A9+ kui tead, et vastase range on any2. Kui sa mängid mid/late stage keskmiselt 20 kätt SNG-s, siis 150 mängu jooksul peaks 3000 käe kohta monstereid või suhtelisi monstereid tulema ikka päris palju. Aga point oligi, et seda trappi on alguses odav kududa ja kui late stage käsi tuleb, siis makstakse väga tihti välja. Passiivsete donkide puhul see ei tööta ofc.

                        Comment

                        • Allanaator13
                          FPP Pro
                          • Sep 2009
                          • 285

                          #72
                          Re: Hetketrendid pokkerimaastikul

                          NL10 Monsteritega limp-reraise ja UTG Stealing XD

                          Comment

                          • antnx
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3102

                            #73
                            Re: Hetketrendid pokkerimaastikul

                            2 paariga laual riveris suur bet teha, et reppida maja või midagi

                            Comment

                            • kuco
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1910

                              #74
                              Re: Hetketrendid pokkerimaastikul

                              Algselt postitas antnx
                              2 paariga laual riveris suur bet teha, et reppida maja või midagi
                              Ja saad QQTTx boardil T foldima?
                              Kuhu jääb, et keegi ei foldi maja...

                              Comment

                              • antnx
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3102

                                #75
                                Re: Hetketrendid pokkerimaastikul

                                Eiei kui villain betib QQTTx Laual riveris pot size bet, et reppida maja ja siis callid Ahigha ning võidad poti

                                Comment

                                Working...