Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***
Mina ei hakka siin kellegi rahakotis sorama selles suhtes, veel vähem sõprade/tuttavate omas. Kui ta tahab, siis ta võib selle ise avaldada :)
Algselt postitas faronel



Comment