*** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #61
    Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

    Algselt postitas faronel
    Lihtsalt uudishimust... Codecci oli 1M2K projekti monster, aga mis ta 2009. aasta kokkuvõtlik puhaskasum koos boonustega on? :)
    Mina ei hakka siin kellegi rahakotis sorama selles suhtes, veel vähem sõprade/tuttavate omas. Kui ta tahab, siis ta võib selle ise avaldada :)

    Comment

    • Sass
      Bännitud
      • Dec 2008
      • 1889

      #62
      Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

      Algselt postitas Fortune
      Mina ei hakka siin kellegi rahakotis sorama selles suhtes, veel vähem sõprade/tuttavate omas. Kui ta tahab, siis ta võib selle ise avaldada :)
      õige! õige sõber... :D

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #63
        Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

        Algselt postitas Fortune
        Mina ei hakka siin kellegi rahakotis sorama selles suhtes, veel vähem sõprade/tuttavate omas. Kui ta tahab, siis ta võib selle ise avaldada :)
        Algselt postitas Sass
        õige! õige sõber... :D
        Te olete sõbrad?

        Comment

        • Fortune
          IP
          • Oct 2008
          • 1396

          #64
          Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

          Ei.

          Comment

          • Sass
            Bännitud
            • Dec 2008
            • 1889

            #65
            Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

            kinnitan..

            Comment

            • low-flow
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1208

              #66
              Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

              *Hakata aktiivsemalt online mängima
              *BRM kinni pidada
              *Vähem turnasid mängida
              *Rohkem ja paremini cashi mängida
              *Foorumis aktiivsemalt postitama hakkama (mitte ainult aktiivne lugeja olema)

              *Mitte lasta pokkeril kooli segama hakata...

              Comment

              • raunooo
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 422

                #67
                Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                Aasta 2009.


                Üsna keeruline aasta oli ja midagi väga positiivset tagasivaadates ei leia. Graafik on plussis - see on positiivne, aga kahjuks pidin vahepeal enda bankrolli välja kandma ja siis pidin jälle otsast alustama. Loodan, et enam ei pea bankrolli välja kandma ja saan lõpuks ka limiitides üles liikuda.

                2010 aasta eesmärgid!

                1. ÕPPIDA, ÕPPIDA JA ÕPPIDA! (Foorum, videod, käte analüüs).
                2. Biitida vähemalt NL200!
                3. Kindlustada enda majanduslik olukord!
                4. Kooliga asjad korda saada!
                5. Trennis regulaarselt käia!

                Loodetavasti tuleb hea aasta ja ma suudan täita need eesmärgid! GL to me!

                Comment

                • pwndre
                  FPP Pro
                  • Aug 2009
                  • 214

                  #68
                  Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                  Eelmise aasta tulemused on saladuseks, aga järgmise aasta eesmärgiks on siin foorumis saada kokku 300 posti, et saaks ka Diilide teemast osa võtta, kuna ime mees VõrratuRanka ei taha mind sinna lasta kuna minu eelnevad ~50+ diili on ju siis mõttetud.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #69
                    Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                    Algselt postitas pwndre
                    Eelmise aasta tulemused on saladuseks, aga järgmise aasta eesmärgiks on siin foorumis saada kokku 300 posti, et saaks ka Diilide teemast osa võtta, kuna ime mees VõrratuRanka ei taha mind sinna lasta kuna minu eelnevad ~50+ diili on ju siis mõttetud.
                    Need 50 diili ei loe midagi ju kui sa oled ise ette kandnud, sest siis ei olegi sul võimalik scammida, moran.

                    Ja 300+ posti üldiselt on hea idee, mõni ükskik vb kannatab selle pärast, vaevalt ta sinusuguse lowlife roti pärast seda muutma hakkab.

                    Comment

                    • FreakyJason
                      Klubi Liige
                      • Jan 2009
                      • 1381

                      #70
                      Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                      Miks see pwndre bännitud on?

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #71
                        Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                        Algselt postitas FreakyJason
                        Miks see pwndre bännitud on?
                        Sest ta korraldas korraliku spam-kampaaniat, et 300 postitust täis saada.

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #72
                          Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                          Algselt postitas pwndre
                          Eelmise aasta tulemused on saladuseks, aga järgmise aasta eesmärgiks on siin foorumis saada kokku 300 posti, et saaks ka Diilide teemast osa võtta, kuna ime mees VõrratuRanka ei taha mind sinna lasta kuna minu eelnevad ~50+ diili on ju siis mõttetud.
                          imo on ranka selle foorumi omanik ja teeb mis tahab niiet sul pole siin midagi öelda...tema maine kannatab sinu all ja teeb k6ik et sinusuguseid vältida

                          Comment

                          Working...