*** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #46
    Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

    Lugesin eelmise aasta eesmärkide teemat suure hirmuga, sest kartsin et olin sinna mingid ulme eesmärgid püstitanud.
    Läks õnneks ja neid polnud seal, kivi langes südamelt.

    Selle vea parandan kohe
    Kuna mulle meeldib kõrgele sihtida siis eesmärgid järgmiseks aastaks on.

    Biitida korralikult, kas Nl100 6 maxi ja / või saransel lvlil sngsid
    Saada 3 finaltablet starsis turnadel, mille field on suurem kui 300 mängijat.
    Saada üks suurem turniiri võit.
    mängida 3x rohkem kui see aasta.
    olla tubli ja areneda

    eelmise aasta turna graphid saab kätte vastavatelt saitidelt
    cash BB-des on siin

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #47
      Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

      2009 eesmärk: suveks saada NL50 regulariks. Ehk siis, et ei peaks kuhugile 8k kuus orjama minema, vaid oleks ise oma peremees. Tore oleks kui aasta lõpus mängiks juba NL100 kooli kõrvalt, aga see ei ole põhisiht. Põhiline on ikkagi saada NL50 suveks. Siis oleks pmts eesmärk täidetud. - Sai väga ilusasti täidetud. Olen sellesmõttes väga rahul.



      Aasta esimene pool läks väga hästi. Sai palju mängitud ning mängu ka õpitud. Suvel hakkas areng kõvasti pidurduma ning ka graafikust on näha, et tegin täielikku jama. :-\


      Teenistus:
      • Võit: 6616.47$
      • Rakeback: ca 6000$
      • Turniirid: 1400$


      Kokku: 14000$

      2010. aasta eesmärgid:
      • Lõpetada multitabling ning keskenduda mängu õppimisele ja enda arendamisele
      • Saada vähemalt NL200 6max biitivaks mängijaks.

      Comment

      • Ermii
        Õpihimuline Mängur
        • May 2009
        • 402

        #48
        Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

        Graafik siis septembri kesk paigast:

        ja BB-es


        Uuest aastast tahaks ma,
        kõrgemale ronida :)

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #49
          Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

          2009 eesmärgid olid 25K$ ja 100NL limiit, mis muidugi sai feilitud.

          Esimene poolaasta pühendasin ennast 6maxile, sain üsna edukalt hakkama pokerstarsi NL25-s. Siis Liitusin redkingsiga, kus mängisin 5maxi NL30 ja ei suutnud seda absoluutselt biitida. Tegin cashiga täielikult lõpparve ja alustasin HU SNG-dega pokerstarsis. Neid mängin siiamaani, hetkel 34$ Turbod.

          HUSNG kasum 3000$
          Starsi boonus 500$
          6max kusagil 1000$
          mingid riismed üle neti erinevates tubades 400$
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          2010 a. eesmärgid:

          Ületada see peenike joon (kõrge müür) mis eraldab breakeven-preflopchart-autopiloting-microstakes-bumhunting-fpp prod proffesionaalsest thinking regularist.

          Comment

          • blah
            Jube Noob
            • Jul 2009
            • 185

            #50
            Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

            ranka mis euro saidist jutt? endal ka plaan eurosaidile minna, aga pole veel kindlalt otsustanud millisele.

            mängin kuni nl400$ ja 200 euri.

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #51
              Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

              Mina tegin pokkeriga tõsisemalt tutvust 2009. septembris ehk siis väga-väga roheline.
              Aga et järgmiseks aastaks on selge tahtmine kaugele jõuda, siis panen oma rookienumbrid siia julgelt kirja (muidu mõni vaatab ja arvabki, et kõik on hullult võitvad mängijad since day one)

              Mängin peamiselt FR NL10 cashi, SNG ja turnad on vaid kergeks vahelduseks.
              Käsi mängitud: 52691 (peamiselt Pokerstarsis, näpuotsaga alguses Triobetis ka)
              Võit: 92,27$
              Winrate: 2,67 BB/100
              Makstud rake: 173$ Poker Trackeri järgi
              Rakeback: Starsis sellist asja otselt polegi ju? First Deposit Bonusega olen seni 70$ saanud.

              Mängitud tunde: 143,30
              Tunnitasu: 0,64$ (ma polegi seda numbrit vaadanud varem, päris trööstitu. Töötu abiraha tooks vist paremini sisse? :) )

              Kellele kõige rohkem kaotasid ja palju: Bartender*53, -$19
              Kellelt võitsid kõige rohkem ja kui palju: lordnondonn, +$21,65

              Cashi tulemused
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Kui siia juurde arvestada saadud boonus ja maha arvestada SNG kahjum (~50$), kuludesse saab panna ka ostetud pokkeriraamatud, siis saab julgelt öelda, et kasumist pole mõtet rääkida, puhtalt break-even.

              2010. eesmärgid:
              * Vähemalt 25K kätt kuus
              * Aasta lõpuks tegutseda edukalt NL50 limiidis
              * Süstemaatiliselt õppida ja areneda - FPP-dest eelkõige raamatuid osta ja mõttega lugeda, ka Deuced Cracked/Cardrunners liikmelisus
              * Teha esimesed sammud live cashis, niipea kui online-tulemused seda võimaldavad, selleks mujalt raha juurde ei pane
              * aasta lõpuks jõuda praeguse kuupalgani ehk 1000€/kuu võiks olla miinimum.
              * ahjaa, pokkerirahadest tahaks mõnenädalase reisi teha, Euroopast kaugemale.
              * pokkerivälistest eesmärkidest ei oskagi midagi panna, kehakaalust -10kg trennitulemusena paneks küll kirja.

              Comment

              • Fortune
                IP
                • Oct 2008
                • 1396

                #52
                Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                Algselt postitas uudistaja
                Aasta 2009 - disasterrrrrrr >:(

                Kuna HEMe ja muid programme pole, siis panen malust.

                Pasific - depon 40$ - 3 nadalat hiljem on pea 10k$ - tilt (HU 2k ja 5k) - 4 tundi ja busto (6nneks kandsin poole sessi peal 2k$ siiski valja)
                Ladbrokes - depon 100$ - 3 nadalat hiljem umbes 5k$ - tilt (6max Nl2k) - 2 tundi ja busto
                Fulltilt - depon miski 200$ - saan FTOPsi ME miski cashi ja miskit veel - 6htuks 2,2k$ roll - 3 paeva hiljem shot PLO400 - busto
                Stars - depon 90$ - tipphetkel millalgi martsis on roll 19k$ - mitmed tildid (High stakes HU sngd jm pask, PLO600 - 2k shotid) - juunis v6i juulis laksin l6plikult bustoks. (6nneks sain millalgi vahepeal 10k$ valja kantud)

                Septembris l6petasin starsis mangimise ajutiselt.

                Novembri algus - saan SN freerollilt miski seemne - nadal hiljem roll 1800$ - PLO400 tilt - busto
                Novembri keskel - saan SN freerollilt uue seemne - nadal hiljem roll 1200$ - PLO > busto
                Novembri l6pp - kannan sisse 40$ - nadal hiljem 800$ - PLO > busto
                Dets algus - saan SN freerollilt taas uue seemne - nadal hiljem 1500$ - tilt - busto
                Dets 26 - saan SN freerollilt ja PN freerollilt miski seemne - 2 paeva hiljem 550$ - tilt - busto


                tra, siin ei olegi kahjuks midagi kommenteereida :'(

                big respect k6igile t6sistele grinderitele ja head uut aastat ja uhkeid tulemusi!

                Eks vaatab, ehk v6tab paar shoti ka uuel aastal....
                risustan teemat veits, aga wtf mees ??? ??? ??? tra päriselt, wtf, nagu misasja mees.

                Comment

                • PokerDevil
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1177

                  #53
                  Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                  Jah... 2009 oli teatud mõttes läbimurde aasta, sain teada milline mäng/mängud mulle sobivad, arenesin palju jne. Üldiselt olen rahul. Aasta alguses jäi muidugi palju pokkerit mängimata, päris pikalt pausi peetud. Juulist siiani oli aga taas korralik grind, leidsin taas HUSnG'd. Kasumi poolest ka rahuldav aasta. 2009'ndal on joon all.
                  __________________________________________________ __________________________________________________ ___________________

                  2010'st loodan väga palju. Eelkõige jõhker töö tuleb iseendaga läbi teha, kohe alguses analüüsima ning coach-id värgid-särgid. Kõike teha täie tõsidusega ning kõike mõistuse piires, kui ikka ei tunne õigesti, siis quite. Alustan ka uuesti regulaarselt 6-maxi mängimist HU SnG'de kõrvale, mis on siiski põhimäng.

                  Mida loodan saavutada aastaga 2010:
                  -Võimalikult kiiresti SN.(Mis ei pruugi välja raske olle HU sng'ga ja NL100+ 6-maxiga)
                  -Maybe mingi site PSi kõrvale võtta(FTP), kuna kõrgemale minnes vähem actionit.
                  -Profitil kindlat eesmärki pole aga kõigega mis on $50,000+ olen rahul.
                  -Esimesed shotid $500'stes ja $570'stes SnG'des, $300'ste ja $345'ste reg.
                  -Maybe NL200 6-maxi kõrvale biitida.
                  -Saavutada vähemalt 2x tõsisem mängu suhtumina.
                  -Areneda, arendada, aidata.
                  -Võtta 1 või 2 couchi(lähiajal).
                  -Võtta 1 õpilane, arendab ka minu mängu, paberil ollakse ikka paremad.
                  -Üks soojamaa reis, obv pokkerirahade eest.
                  -Blogi ka pidama siin foorumis.
                  -0 endakohta käivat posti teemasse "asdais...", rikkumisel 10$ esimesele, kes tähelepanu juhib.
                  -(jätan lahtiseks, äkki tuleb veel midagi)
                  -Anda endast KÕIK, et need eesmärgid saaksin aasta lõpul maha kriipsutada.

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #54
                    Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                    Hetkel vaatasin siis, et imekombel kõige rohkem käsi mängisin see aasta NL100 limiidis, wowa :)
                    Kuigi see vist ongi üx põhjus, mix graafik pole nii kena kui peax, ahnitsesin volumega ning seni ei ole ma kohe kuidagi sobinud volume mängijaks.

                    Nagu graafikute lõpust näha, siis lõpus tabas mind ulme downsing ja hetkel tegelengi selle kindla tagasi grindimisega ning jätkan sellega ka nüüd aasta alguses ning taas ülesliikudes ongi siis motoks, et parem mängida 12 lauda NL50, kui 18 lauda NL25 jne :)

                    Ja minu uue aasta soov on, et minu EV hakkaks lõpux tagasi võrdustuma ja seda võix Ta teha siis, kui NL200 shotte võtan enne sõjaväge suvel, kuhu ma siis 85 töenäosusega minema pean!

                    NL25 2009 yo
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    NL50 2009
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    NL100 2009
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    2009 EV Gaysex bb'des
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    2009 Overall + Bonuses
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Comment

                    • ment52
                      Politseidokumendiga kusjuures!
                      • Oct 2008
                      • 1270

                      #55
                      Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                      Turniirigraafik, mis sisaldab peaaegu kõike 6$ STTdest midstakes MTTdeni. Kokkuvõttes 12$ avg. buy-in ja 36% roi.




                      Cashis 110k kätt nl50 5bb/100; 380k kätt nl100 4bb/100 ja 70k kätt nl200 breakeven.

                      Comment

                      • Keiss
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1592

                        #56
                        Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                        Minul siis lõppes esimene aasta pokkeris, enne seda sai muidugi ka mõned kuud vaikselt toksitud. Esimene aasta tagasivaadates oli ikka õpipoisi aeg.

                        Eesmärgid olid küll veidi kõrgemad ehk siis +25k$,
                        aga päris nii ei läinud kuna elada oli ka vaja ja puhkasin mõnda aega pikemalt ning tulemuseks +18k$.
                        Aasta miinuseks oli kahtlemata see, et ei suutnud cashoutimist lõpetada, mis on takistanud limiitidest edasi liikuda ja suuremat profitit näidata.
                        Aasta plussiks : puhkasin aasta jooksul 2-3 kuud totaalselt pokkerist, eriti onlinest.
                        + live pokkeri mängimine ning selle biitimine.
                        + stabiilsus, senini pole veel kordagi miinuskuud kohanud.

                        2010 aasta eesmärke on siiski veidi raske endale ette kujutada. Usun, et tuleb ilus aasta!
                        Kindlasti tahan mängida mitmekülgset pokkerit, st. päevade kaupa online cashi 10-20 aknaga mängida tundub hetkel veidi nüri.
                        Kindlasti tahan olla edukas lives sh. cashis.
                        Oma teisel aastal peab kindlasti ette võtma mõne eduga kaasneva suurema välisturniiri.
                        Areneda online pokkeris ning võtta ette suuremaid limiite.
                        Õppida paremini valitsema tilti, rahulikkuse arendamine.

                        Mingeid arve ette kujutada on vast liiast. Hea mängu ning arenguga kaasneb rahaline edu niikuinii.

                        Comment

                        • sm112
                          Grinder
                          • Jun 2009
                          • 776

                          #57
                          Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                          Vist maist hakkasin shortstackima, 2 nädalat NL25, nädal NL50 ja edasi NL100. Kokku olen välja cashinud 20k$, väike seeme jäi NL25-s õige pokkeri mängimiseks ka. Kahjuks on ülejäänu tildikuradi kurku läinud.

                          NL25 tahaks kuu ajaga biitima õppida ja teine kuu biitida, suveks tahaks olla NL100 24-tablev 2,5PTBB/100 regular.

                          Comment

                          • Kaitz20
                            FPP Pro
                            • Oct 2008
                            • 289

                            #58
                            Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                            Ka üks kaotav graafik vahelduseks :)

                            Turniiride ja omahaga kaotasin ka veidi.
                            Eelmine aasta mängisin 180 tundi, see aasta tahaks 1000 positiivse winrate´ga.

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #59
                              Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                              OPR'i järgi jäin eelmine aasta $6150 plussi, kui arvestada juurde ühte finaallaua diili, siis vast nii $6500 ja ROI 50%. Naxeri stake SCOOPile tõi vist ka midagi $1k kanti sisse. Cashoutimine on olnud probleem minugi puhul, mistõttu ma ka busto lähedal tõmblesin terve sügistalve, eileõhtune kobistamine turnal (+$1140) lubas mul alles siia kirjutada. Trios cash tõi sisse vist nii €300 kanti.

                              Plaanid 2010 aastaks:
                              1) areng
                              2) liikuda edasi turnade juurest, mis on üks haige asdaisfgasdgfdsjasaks teema. SNG, HU, mis iganes, aga peaaasi, et MTT'dest eemale.
                              3) Kuivõrd pokker ei ole enam nii tähtis minu jaoks, siis õppida paremini vahet tegema pokkeri ja teiste kohustuste vahel. Mängida siis kui on ka eeldada +EV $/h wise. Põhimõtteliselt siis vältida selliseid situatsioone, kus mängin näiteks 4-5 $2-5 sisseostuga MTT'd, sest eeldatav teenistus on lihtsalt olematu. Samuti vältida Starsi rahvaturnasid. Turna puhul peab reaalseks teenistuseks olema reaalne ka FT'sse jõuda aeg-ajalt, aga +1000 osavõtjaga turnadel on see põhimõtteliselt lotovõiduga sarnaneva tõenäosusega.
                              4) mingeid rahalisi sihte ei hakka panema

                              Comment

                              • faronel
                                FPP Pro
                                • Jul 2009
                                • 228

                                #60
                                Re: *** 2009 aasta tulemused/kokkuvõtted ja 2010 aasta eesmärgid ***

                                Algselt postitas Fortune
                                järgmise aasta eesmärk: biitida codecci selle aasta kasumit.
                                Lihtsalt uudishimust... Codecci oli 1M2K projekti monster, aga mis ta 2009. aasta kokkuvõtlik puhaskasum koos boonustega on? :)

                                Comment

                                Working...