Re: Kas keegi oleks mind nõus aitama(treenerit)???
Esimest coachi ma enne 100NL-i ei otsiks, rääkimata 2NL-st. Fundamentalid pead ikka ise selgeks tegema endale.
Esimest coachi ma enne 100NL-i ei otsiks, rääkimata 2NL-st. Fundamentalid pead ikka ise selgeks tegema endale.
Comment