Kas keegi oleks mind nõus aitama(treenerit)???

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MadisRa
    Julm Donk
    • Jun 2009
    • 36

    #1

    Kas keegi oleks mind nõus aitama(treenerit)???

    Jutt lühike... kaotan jubedalt suck outidele... ja tänu selle mu BR hävineb pidevalt.
    Alustasin hiljuti FTP nullist ja olin juba 50 dollariga plussis kui hakkas järiekordne donkfest pihta ja olen 10 dollari peal. Mängin NL2 kuna seal on mäng loogilisem kui NL5.... tahaks nagu NL10 ära liikuda aga pidev läbi kukkumine hävitab nii BR kui ka isu edasi püüelda.

    Mängin 6max
    Statid siis on ml hetkel 13/8/2, 3bet/4, Flop cBet 50 (ei foldita drawsi madalaid paare jne selle pärast), WTSD/32, WSD/58.

    Oleks tore kui mingit abi saaks. Olen mõelnud teha ka ilma soundita video mõnest sessist, et oleks täpsem ülevaade mu mängust ja oskaksid targemad ja kogenumad mängijad minu vigu kommenteerida jne.
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #2
    Re: Kas keegi oleks mind nõus aitama(treenerit)???

    Alustada võiks tõenäoliselt siit: http://www.gamblingsystem.biz/books/2p2NL6max.pdf (Ryani enda leht ryanfee.com on mingil põhjusel maas). Lugeda mõttega ja mitu korda.

    Kui tunneb end ebamugavalt, siis võid ka vähem avada.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #3
      Re: Kas keegi oleks mind nõus aitama(treenerit)???

      Algselt postitas MadisRa
      Jutt lühike... kaotan jubedalt suck outidele... ja tänu selle mu BR hävineb pidevalt.
      Alustasin hiljuti FTP nullist ja olin juba 50 dollariga plussis kui hakkas järiekordne donkfest pihta ja olen 10 dollari peal. Mängin NL2 kuna seal on mäng loogilisem kui NL5.... tahaks nagu NL10 ära liikuda aga pidev läbi kukkumine hävitab nii BR kui ka isu edasi püüelda.

      Mängin 6max
      Statid siis on ml hetkel 13/8/2, 3bet/4, Flop cBet 50 (ei foldita drawsi madalaid paare jne selle pärast), WTSD/32, WSD/58.

      Oleks tore kui mingit abi saaks. Olen mõelnud teha ka ilma soundita video mõnest sessist, et oleks täpsem ülevaade mu mängust ja oskaksid targemad ja kogenumad mängijad minu vigu kommenteerida jne.
      kas sa mingeid videosi oled vaatanud kus teised mängivad?

      Comment

      • MadisRa
        Julm Donk
        • Jun 2009
        • 36

        #4
        Re: Kas keegi oleks mind nõus aitama(treenerit)???

        Tundide viisi olen videosi vahtind... Ryani juttu olen kolm korda läbi lugend käsi olen mängid pea 200k ja tõusu ei näe ma kuskilt.
        Videos vaatan vahest mitu korda, et jutt jääks meelde jne.

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #5
          Re: Kas keegi oleks mind nõus aitama(treenerit)???

          Algselt postitas MadisRa
          Tundide viisi olen videosi vahtind... Ryani juttu olen kolm korda läbi lugend käsi olen mängid pea 200k ja tõusu ei näe ma kuskilt. Videos vaatan vahest mitu korda, et jutt jääks meelde jne.
          Algus oli hea, kuid see peab olema feik teema. Häid jõule.

          Comment

          • MadisRa
            Julm Donk
            • Jun 2009
            • 36

            #6
            Re: Kas keegi oleks mind nõus aitama(treenerit)???

            Miks sa arvad et see feik teema... ???
            Tõsiselt ma palun abi või mingit juhendust kuidas edasi liikuda.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #7
              Re: Kas keegi oleks mind nõus aitama(treenerit)???

              mis su username?

              Comment

              • MadisRa
                Julm Donk
                • Jun 2009
                • 36

                #8
                Re: Kas keegi oleks mind nõus aitama(treenerit)???

                MadisR on FTP-s ja PS on MadisRa

                Comment

                • donkament
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1945

                  #9
                  Re: Kas keegi oleks mind nõus aitama(treenerit)???


                  fold pre
                  sinu osasid käsi sirvides paistab silma see, et väikesest veast tekib lumepalliefekt, mis veeredes ainult kasvab.


                  see käsi fold turn, tegemist pole mingi suckoudi ega bad beadiga, vaid lihtsalt väga sitasti mängitud käega.

                  Comment

                  • MadisRa
                    Julm Donk
                    • Jun 2009
                    • 36

                    #10
                    Re: Kas keegi oleks mind nõus aitama(treenerit)???

                    Ega ma siis kõiki enda kaotusi ei pea suckoutideks...:D
                    Vigu on ml mitmeid post flopis kuid kui satuda ühe sessi jooksul mitu korda AA Vs randam A või suited connectori vastu PF all inni ära ja siis kaotada sessi jooksul rohkem kui 3 korda siukses situatsioonis tekib küsimus milleks mängida:D

                    Comment

                    • Madis Very
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 2951

                      #11
                      Re: Kas keegi oleks mind nõus aitama(treenerit)???

                      Miks mängid siis ?

                      Comment

                      • MadisRa
                        Julm Donk
                        • Jun 2009
                        • 36

                        #12
                        Re: Kas keegi oleks mind nõus aitama(treenerit)???

                        Täna nt oli ml situatsioon ATo.... raisin PF 3bb MP... sain calli sb-lt K5dd.... flop tuli Tc3d5c... tüüp viskas insta all inni SB-lt... Mina veits mõtlesin oli infot et ta teeb siukest lükket random crappiga nii ma siis callisin.... turn ja river tulid muidugi dimondid.
                        Et ma ei teagi kuidas siukseid asju kohelda lihtsalt cooler suckout või enda lollus?

                        Comment

                        • MadisRa
                          Julm Donk
                          • Jun 2009
                          • 36

                          #13
                          Re: Kas keegi oleks mind nõus aitama(treenerit)???

                          Vastus väga lihtne mlle meeldib pokker kuigi see võib vihale ajada:D

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #14
                            Re: Kas keegi oleks mind nõus aitama(treenerit)???

                            See on naljateema, sest kui sa oled Ryan Feed lugenud ja isegi mingeid vähegi normaalseid videosid vaadanud, poleks su statsid ealeski sellised ning sa ei mängiks sellise stiiliga: "Flop cBet 50 (ei foldita drawsi madalaid paare jne selle pärast)".

                            Close thread.

                            Comment

                            • MadisRa
                              Julm Donk
                              • Jun 2009
                              • 36

                              #15
                              Re: Kas keegi oleks mind nõus aitama(treenerit)???

                              Arva mis tahad....
                              Ml on targemat teha kui hakata foorumis mingit BS teemat aretama >:(
                              Kui arvate et ma ajan BS siis tõesti sulgege see teema sest abi siit ei saa nagu näha :(

                              Comment

                              Working...