Jutt lühike... kaotan jubedalt suck outidele... ja tänu selle mu BR hävineb pidevalt.
Alustasin hiljuti FTP nullist ja olin juba 50 dollariga plussis kui hakkas järiekordne donkfest pihta ja olen 10 dollari peal. Mängin NL2 kuna seal on mäng loogilisem kui NL5.... tahaks nagu NL10 ära liikuda aga pidev läbi kukkumine hävitab nii BR kui ka isu edasi püüelda.
Mängin 6max
Statid siis on ml hetkel 13/8/2, 3bet/4, Flop cBet 50 (ei foldita drawsi madalaid paare jne selle pärast), WTSD/32, WSD/58.
Oleks tore kui mingit abi saaks. Olen mõelnud teha ka ilma soundita video mõnest sessist, et oleks täpsem ülevaade mu mängust ja oskaksid targemad ja kogenumad mängijad minu vigu kommenteerida jne.
Alustasin hiljuti FTP nullist ja olin juba 50 dollariga plussis kui hakkas järiekordne donkfest pihta ja olen 10 dollari peal. Mängin NL2 kuna seal on mäng loogilisem kui NL5.... tahaks nagu NL10 ära liikuda aga pidev läbi kukkumine hävitab nii BR kui ka isu edasi püüelda.
Mängin 6max
Statid siis on ml hetkel 13/8/2, 3bet/4, Flop cBet 50 (ei foldita drawsi madalaid paare jne selle pärast), WTSD/32, WSD/58.
Oleks tore kui mingit abi saaks. Olen mõelnud teha ka ilma soundita video mõnest sessist, et oleks täpsem ülevaade mu mängust ja oskaksid targemad ja kogenumad mängijad minu vigu kommenteerida jne.
Comment