WSOP 2008

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #31
    Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

    Ma olen niikaua arvutist eemal olnud, kas chempion on selgunud juba ;D

    Comment

    • Klamber®
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2008
      • 335

      #32
      Re: WSOP 2008 (selleks aastaks läbi)

      Event 54 ($10,000 Texas NL Holdem Main Event)

      Lõppjärjestus ja rahad:

      1. Peter Eastgate - $9,152,416
      2. Ivan Demidov - $5,809,595
      3. Dennis Phillips - $4,517,773
      4. Ylon Schwartz - $3,774,974
      5. Scott Montgomery - $3,096,768
      6. Darus Suharto - $2,418,562
      7. David "Chino" Rheem $1,772,650
      8. Kelly Kim $1,288,217
      9. Craig Marquis $900,670

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #33
        Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

        iga kord, kui demidovil oli mingi monster, siis ta pani korra silmad kinni. Kui vanamehega KK-ga bätteldas, võite näha ja viimane käsi, kui kaks paari enne 3betti ka

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #34
          Re: WSOP 2008 (selleks aastaks läbi)

          Algselt postitas Klamber®
          Event 54 ($10,000 Texas NL Holdem Main Event)

          Lõppjärjestus ja rahad:

          1. Peter Eastgate - $9,152,416
          2. Ivan Demidov - $5,809,595
          3. Dennis Phillips - $4,517,773
          4. Ylon Schwartz - $3,774,974
          5. Scott Montgomery - $3,096,768
          6. Darus Suharto - $2,418,562
          7. David "Chino" Rheem $1,772,650
          8. Kelly Kim $1,288,217
          9. Craig Marquis $900,670
          Põhimõtteliselt esikoht oli $2.5 millionit dollarit!

          Denmark's tax agency is called SKAT. Denmark, like the United States, does tax gambling winnings. For casino gambling (which is where I believe this will be classified) the tax rate is 45% on the first 4 million Danish Kroners; it's 75% on income above that. Today $1 is worth 5.88907 DKK; Mr. Eastgate won 53,899,250.70 DKK before taxes. Mr. Eastgate will owe about 39,224,438 DKK in tax ($6,660,545). Put another way Mr. Eastgate will keep 14,674,813 DKK ($2,491,871) of his winnings—just 27.23% of his prize. Yes, he faces an effective tax rate of 72.77%. Ouch.


          EDIT: info pärineb: http://www.allvegaspoker.com/forum/viewtopic.php?t=6707

          Comment

          • Klamber®
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2008
            • 335

            #35
            Re: WSOP 2008 (selleks aastaks läbi)

            Algselt postitas ranka
            Põhimõtteliselt esikoht oli $2.5 millionit dollarit!

            Denmark's tax agency is called SKAT. Denmark, like the United States, does tax gambling winnings. For casino gambling (which is where I believe this will be classified) the tax rate is 45% on the first 4 million Danish Kroners; it's 75% on income above that. Today $1 is worth 5.88907 DKK; Mr. Eastgate won 53,899,250.70 DKK before taxes. Mr. Eastgate will owe about 39,224,438 DKK in tax ($6,660,545). Put another way Mr. Eastgate will keep 14,674,813 DKK ($2,491,871) of his winnings—just 27.23% of his prize. Yes, he faces an effective tax rate of 72.77%. Ouch.
            no see on kka nii rets asi et see võttis paugust keeletuks. isegi kommenteerida ei oska. riik on hullem kui maja ise...

            Comment

            • Aristotep
              Grinder
              • Oct 2008
              • 605

              #36
              Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

              Vennal oleks targem elukohta vahetada imo

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #37
                Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

                Kui ma ei eksi, siis ta siiski kolis Londonisse enne finaalauda ja ei pea nii kirvemakse maksa.

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #38
                  Re: WSOP 2008

                  täiesti sick

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #39
                    Re: WSOP 2008

                    Panin panuse Ivani peale :-\ kaotas siiski ja Eastgate tahetakse paljaks röövida maksudega.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #40
                      Re: WSOP 2008

                      Väga huvitav on lugeda, mida arvavad eestlased WSOP-ist ja pokkerist, delfi kommentaarid: http://publik.delfi.ee/news/kuum/art...20343747&com=1

                      Comment

                      • Aristotep
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 605

                        #41
                        Re: WSOP 2008

                        Ma arvan, et pokker on üks väheseid kui mitte ainuke mõttemäng, kus hea õnne korral võib šimpans võita maailmameistrit.

                        So true :D

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #42
                          Re: WSOP 2008

                          Mulle meenub üks sng, kus üks tegelane oli sitout ja kui blindi pealt allinn sattus, siis pidas vastu mingi 10 ringi ja jõudis rahadesse. Viimased korrad juba kõik järelejäänud callisid ja checkisid lõpuni, aga see vedas ikka mingi rea kokku. Niiet ahv võib hea õnne korral võita.

                          Comment

                          Working...