WSOP 2008

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • arvamusliider
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 183

    #1

    WSOP 2008

    Hetkel 18 kätt mängitud ja väike paus. Päris tormiliselt on alanud.
    Kellel huvi, siis audio:

    ja graafiliselt:


    Ootan elavat arutelu.

    Esialgsed chipcountid:
    Dennis Phillips St. Louis, Missouri $26,295,000
    Ivan Demidov Moscow, Russia $24,400,000
    Scott Montgomery Perth, Ontario $19,690,000
    Peter Eastgate Odense, Denmark $18,375,000
    Ylon Schwartz Brooklyn, New York $12,525,000
    Darus Suharto Toronto, Ontario $12,520,000
    David Rheem Los Angeles, California $10,230,000
    Craig Marquis Arlington, Texas $10,210,000
    Kelly Kim Whittier, California $2,620,000

    Ja mäng käib mille peale:
    1: $9,119,517 + WSOP bracelet (hindamatu käevõru)
    2: $5,790,024
    3: $4,503,352
    4: $3,763,515
    5: $3,088,012
    6: $2,412,510
    7: $1,769,174
    8: $1,286,672
    9: $900,670

  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #2
    Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

    Peab ikka jälgima, tegu ju ikkagi meie lemmik mängu kõige suurema sündmusega.

    Mõnda enda lemmikut kahjuks sellel aastal finaalis ei ole aga tundub, et venelane Ivan Demidov on väga heas hoos ja tõsiselt ohtlik vastane kõigile, seega panen oma panuse tema peale.

    Comment

    • Yokker
      FPP Pro
      • Oct 2008
      • 207

      #3
      Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

      Vaatan parem pokertubeis kui videod üles pannakse...

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

        Starsis olid need millioni mehe freerollid, kus mingi osa mängijatest sai osa WSOP mängija võidu rahast omale (oleneb, kelle freeroll oli).

        Mini küsimus - keegi osales nendel freekatel ja keegi protsendi ka sai?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

          Kas otse live ülekande videona ei näegi kuskilt? :S

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

            Algselt postitas arvamusliider
            EI.
            Vot see on jama ja organiseerimatus!!! Ja tegelikult mulle ei meeldi, et see WSOP finaallaud nüüd hiljem on. Kuidagi ei ole seda WSOP melu ja tunnet ja jätab natuke ükskõiksemaks :(

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

              Algselt postitas arvamusliider
              KIM suurel panusel ja selgumas tõehetk. Tõsiselt õige ajastus KIMil KT vs KK ja DUUBEL.

              Põnevust riverini.
              KIM'il oli KT ja võitis jaotuse?

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #8
                Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

                Huvitav, kui suur on aja vahe edastusel. Praegu paistab, et mängitud 41 kätt.

                Comment

                • runnar
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 740

                  #9
                  Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

                  Kimil oli big blindil KK, ootas oma initsiaalid ära :)
                  ja tegu peaks olema otseülekandega, ega see pole mingi online donkament kus minutis käsi-paar mängitakse...

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

                    Algselt postitas runnar
                    Kimil oli big blindil KK, ootas oma initsiaalid ära :)
                    ja tegu peaks olema otseülekandega, ega see pole mingi online donkament kus minutis käsi-paar mängitakse...
                    otseülekanne küll aga tahast otse pilti näha, kuidas vennad higistavad ja pabistavad. Kui mu mälu ei peta, siis WSOP finaal on ju muidu läbi neti video pildis otse edastatud?

                    Comment

                    • runnar
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 740

                      #11
                      Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

                      Kõik tahaks otseülekannet näha aga ESPN vist ei andnud õigusi vms. Tahavad, et nende saadet vaatatakse. Barry ja teised seal loodavad, et ehk järgmisel aastal on pilt ka. Aga noh, vaatamata kõigele meeldib mulle see audio ülekanne ka.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #12
                        Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

                        Mis te arvate sellest 41 käest, kas see JJ callmine ei ole kahtlane tegevus.

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #13
                          Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

                          JJ call?
                          Vanamehel oli vist ca 14Bb-i?
                          Aga noh eks kui kõigi silmad on Kimi peal,siis on range ka kõrgem.Seega fold tunduks ka väga ok

                          Mul Kimi peale 500 eurone bet..

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #14
                            Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

                            Jep eriti veel 7 floppi tuli ja rida välja tuli.ja järgmisel käel oleks Kim allinnis olnud....einoh
                            bad beat...

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #15
                              Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

                              Rheem sai siis vist AK'ga AQ käest põske, päris valus. Näitas intervjuud ka, mees oli umbes samas seisundis nagu Felipe Massa :(

                              Comment

                              Working...