WSOP 2008

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #16
    Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

    Kolm meest jäänud, minu pakutud IVAN ikka mängus. Postitamise käigus langes välja Dennis Phillips, kellel ei olnud kõige suurem stack ning bluffis 9 10 ennast välja flopist J 3 4, kus Eastgateil oli käes magus kolmede kolmik (käsi 169) Nüüd on jäänud kahekesid Peter Eastgate ja Ivan Demidov.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #17
      Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

      Shwarzi riveri ch raise all-in buff tundus crazy...

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

        Algselt postitas privador
        Shwarzi riveri ch raise all-in buff tundus crazy...
        Ju tal oli read.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

          Algselt postitas arvamusliider
          Bluffis maja vastu
          LOL. Aga no mingi read või mõte pidi olema, et selline kõva liigutus teha. Eriti veel WSOP finaal-lauas!

          Comment

          • CTXrix
            Grinder
            • Oct 2008
            • 689

            #20
            Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

            Algselt postitas ranka
            LOL. Aga no mingi read või mõte pidi olema, et selline kõva liigutus teha. Eriti veel WSOP finaal-lauas!
            No krt, pidi ikka kõva read või superhea mõte olema ;D

            Comment

            • PokerDevil
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1177

              #21
              Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

              Igatahes WSOP on rigged.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #22
                Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

                Algselt postitas PokerDevil
                Igatahes WSOP on rigged.
                Tuleb välja, et Online üksi ei olegi rigged, live samuti rigged, WSOP rigged, kõik on rigged ;D

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #23
                  Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

                  Mida tegi Phillips viimases käes eastgate vastu??? 109 reraise all in?

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #24
                    Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

                    Oma tarkuse juures panustaksin sellele, et üritas bluffida. :)

                    Schwartzi (vabandan kui nimi valesti) bluff riveril allinni oli hullemgi.

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #25
                      Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

                      Oma tarkuse juures panustaksin sellele, et üritas bluffida. Smiley

                      Schwartzi (vabandan kui nimi valesti) bluff riveril allinni oli hullemgi.
                      See esimene ch raise allinn oli jube.Ma tahaks näha venda kes boardil KKxxx nt Kx ära viskab...
                      Ja kui oleks paar olnud,siis oleks ju river läbi chekitud.Ainuke võimalus on siis kui river blufitakse ja loodetakse ch raisiga 3higha rebluffida vms..aga see juba ulme
                      IMHO ma ennem viskan maha juba Pargi turnal,kui kuskil Wsopil,kus päikseprillidega vennad üritavad oma meta meta mänguga sind tyhjaks varastada.

                      Selle vanamehe reraise allinn oli ka suht hale.Potis oli juba ca 20k vist ta pani ülejäänud 7k sisse vms
                      Tahaks nä'ha ,mis paar flopist ei calli selliste pot oddsidega floppi

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #26
                        Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

                        Algselt postitas privador
                        See esimene ch raise allinn oli jube.Ma tahaks näha venda kes boardil KKxxx nt Kx ära viskab...
                        Ja kui oleks paar olnud,siis oleks ju river läbi chekitud.
                        See oleneb readidest! Loogiline, et keegi K-d ära ei viska aga ju pannud teda siis KX peale ja arvas, et muid kaarde, mis foldivad on rohkem. Lihtsalt juhtus tööõnnetus ja vahtis kunn vastu.

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #27
                          Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

                          Algselt postitas ranka
                          See oleneb readidest! Loogiline, et keegi K-d ära ei viska aga ju pannud teda siis KX peale ja arvas, et muid kaarde, mis foldivad on rohkem. Lihtsalt juhtus tööõnnetus ja vahtis kunn vastu.
                          Pigem vist oli ikka maja ja pocket kolmed. Board siis KK3xx. Loodan, et ei eksi :).

                          Comment

                          • Yokker
                            FPP Pro
                            • Oct 2008
                            • 207

                            #28
                            Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)


                            Final tabel videod :P

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #29
                              Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)

                              telle nagu s*tta laudas. hea harjutada, kui näed käsi ka. Navarrost: väga hästi silma pasitvad nõrkused suu katmine, kui ei ole helmuti kaitsepoos ja sõrmed seongus ( näpuotsad koos on very confident ja seongus: low confidence ). Kohe esimene käsi kui see leader vanamees betib, tõmbab kerra ja näpud ebakindluse asendisse
                              ja kes viitsib jälgige raame, kui käsi näete ja keegi blufib või omab monsterit. Oma tavalisest raamist ette poole: i like that oma raamist välja: i don´t like that. Mida rohkem käsi tuleb laua peale, seda parem olukord.

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #30
                                Re: WSOP 2008 (hetkel käimas)




                                vaadake, mis eastgatei silmad teevad, kui ta riveril 5e hitib ja võrelge näoga, mis tal muidu ees on - kulmude archimine ja silamde laienemine on massive strength

                                Comment

                                Working...