Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete
saab ka odavamalt veitsa aga ma sain hea läbisõidu ja garantii ja tiptronic... sellise masina puhul ei tasu riskida,et kusagilt türklase autohausist osta
Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete
Omast kogemusest võin öelda, et igasugu asjade ostmine on halb karma. Eelmisel aastal ostsin läpaka, kohe pärast seda tabas 4k swong, nüüd ostsin auto, hetkel swong 13k ja counting. Rohkem ei osta midagi.
P.S. Mis steike mängid? NL50-st grindisid välja selle käru?
Comment