Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #1861
    Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

    ootan, millal tuleb Audi S5, 35k euro ja NL100 kohta hotcoca dell vostro laadne pildiseeria :)

    Comment

    • dener89
      Grinder
      • Mar 2009
      • 625

      #1862
      Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      kõva masin ju. maksid sulas? müüa pikali kukkus? mingit lahedat stoorit sellega on? :)
      kõva muidugi,gaasi vajutamine on ohtlik...90 protsenti inimestest ümberringi hakkavad otsima süüdlast,kes sellist müra tekitas
      stoori on selline,et mul oli swedi päeva limiit 200 eur läbi neti.Niisiis pidin iga päev eesti kaardiga saksast väljavõtteid tegema automaadist,3000 limiit päevas,automaat andis korraga 500(ehk siis 6 korda kaart sisse-välja) ja väikestes kupüürides.lõpuks pidin sulli panka viima riidest koti sees ja töötajad hirnusid korralikult. maksin 50 prossa sisse...ülejäänud jookseb pooleteise aasta jooksul kaardilt maha.

      Comment

      • tolmuahv
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 2502

        #1863
        Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

        See S5 paistab olevat üsna populaarne valik siinses seltskonnas. Mis tal kapoti all on, kui keegi ütelda oskab?

        Comment

        • dener89
          Grinder
          • Mar 2009
          • 625

          #1864
          Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

          Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
          See S5 paistab olevat üsna populaarne valik siinses seltskonnas. Mis tal kapoti all on, kui keegi ütelda oskab?
          4.2 v8 260kw mainin ära siis,et 5.1 sek sajani :D
          eks see ole kerge brag,see auto teema aga selleks see teema siia tehtud on niiet ärge vihake
          Last edited by dener89; 26.04.12, 11:29.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #1865
            Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

            Kütteröövel pole suur?

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #1866
              Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

              came
              Last edited by qbj0hn; 26.04.12, 11:36. Põhjus: twice

              Comment

              • dener89
                Grinder
                • Mar 2009
                • 625

                #1867
                Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                Kütteröövel pole suur?
                ma arvan,et sa tead ise ka vastust sellele ksimusele
                aga see on cost,kui tahad ringi ballida

                Comment

                • Kloonike
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 898

                  #1868
                  Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                  Haters gonna hate. Mees tahtis autot, mees ostis auto... mis see teiste asi on vigiseda mida keegi oma rahaga teeb, inimestel erinevad võimalused :) WP imo.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #1869
                    Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                    Sellessuhtes, et ma tean jah, et võtab palju aga mind huvitabki just kui palju.. ja mina ei hate, imo väga solid ost, mida ise teeks insta.. Võibolla ainult valiks mõne teise Audi mudeli oma eelistuste järgi..

                    Comment

                    • tolmuahv
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 2502

                      #1870
                      Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                      Kusjuures, see pole ju isegi eriti ebapraktiline valik. €35k eest saab uue pereauto. Kui sul peret ei ole, siis imo ei tähenda, et pead ikkagi auto valima, nagu oleks. Ja kütusekulu on natuke kõrgema otsa sportauto korral ca. 10% auto kogukuludest, seega üsna ebaoluline. Lihtsalt ületähtsustatud, sest seda tuleb iga nädal cashis välja käia.

                      Comment

                      • tolmuahv
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 2502

                        #1871
                        Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                        Btw, veits offtopic, aga Dener: Suvel oli plaan mõne teravama autoga Euroopasse trippima minna ja Nürnburgring oleks kohustuslikus kavas. Wanna join?

                        Comment

                        • dener89
                          Grinder
                          • Mar 2009
                          • 625

                          #1872
                          Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                          Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                          Kusjuures, see pole ju isegi eriti ebapraktiline valik. €35k eest saab uue pereauto. Kui sul peret ei ole, siis imo ei tähenda, et pead ikkagi auto valima, nagu oleks. Ja kütusekulu on natuke kõrgema otsa sportauto korral ca. 10% auto kogukuludest, seega üsna ebaoluline. Lihtsalt ületähtsustatud, sest seda tuleb iga nädal cashis välja käia.
                          kuna mul peret ja lapsi pole,siis mõtlesingi,et miks mitte võtta endale sportauto.Ma ei pea kedagi üleval pidama jne. see bensiin ongi minu lisakulu.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          kui küttest rääkida,siis sinna ta läheb

                          Comment

                          • dener89
                            Grinder
                            • Mar 2009
                            • 625

                            #1873
                            Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                            Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                            Btw, veits offtopic, aga Dener: Suvel oli plaan mõne teravama autoga Euroopasse trippima minna ja Nürnburgring oleks kohustuslikus kavas. Wanna join?
                            eks mind autod koguaeg huvitanud ja oleks käpp kindlasti aga mul raske ja pikk hooaeg seljataga...seega tahan kiiremas korras oma puhkust Eestisse nautima tulla. tänud pakkumast

                            Comment

                            • Mrt1989
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 999

                              #1874
                              Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                              Bensiin on kõige väiksem mure sellise auto puhul , kui mõni jupp peaks nüüd minema siis saab tore olema :D
                              Kuida kindlustusega lood on ?

                              Comment

                              • dener89
                                Grinder
                                • Mar 2009
                                • 625

                                #1875
                                Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                                Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                                Bensiin on kõige väiksem mure sellise auto puhul , kui mõni jupp peaks nüüd minema siis saab tore olema :D
                                Kuida kindlustusega lood on ?
                                garantii ja täiskasko

                                Comment

                                Working...