Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Booyaka
    FPP Pro
    • Dec 2008
    • 249

    #1156
    Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

    pastilaa: kuidas resulutsioon silmale on ?
    Size: 3.2 tolli
    Resolutsioon: 240 x 320 QVGA
    Asju vaadata ebamugav ei ole? Endalgi millalgi plaan uus soetada.
    Hinnaklassi suhtes tundub täiesti soliidne olevat.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #1157
      Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

      Algselt postitas Booyaka Vaata postitust
      pastilaa: kuidas resulutsioon silmale on ?
      Size: 3.2 tolli
      Resolutsioon: 240 x 320 QVGA
      Asju vaadata ebamugav ei ole? Endalgi millalgi plaan uus soetada.
      Hinnaklassi suhtes tundub täiesti soliidne olevat.
      Obv amolediga ei anna võrreldagi. Aga nii kah ei ole, et pikslipudru ekraanil :). Mine näpi kuskil poes - mind ei häiri see reso.

      Comment

      • rrrr
        Grinder
        • Nov 2008
        • 904

        #1158
        Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

        Korterile uued aknad.

        Kuna ma NL50 ei biidi, siis ülespoole liikumisest ei saa juttugi olla kuigi bankroll lubaks. Peale seda cashouti ei luba enam nagunii. Ongi aega õppida mängima.

        Comment

        • Kloonike
          Grinder
          • Nov 2008
          • 898

          #1159
          Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

          Kuna mul viskas järjekordselt Tais olemine kopa ette, siis sai üks 30" LCD soetatud + uus kast & win7 64bit.

          LG LCD FLATRON W3000H-BN Wide 30"/ S-IPS/ 0.2505 /25601600 (WQXGA+)/ 5ms/ 3000:1/ 370cdqm/ 178(H) 178(V) /DVI /Height Adjustment, Tilt, Swivel, HDCP

          • Protsessor: Intel Core i7 930 2.8GHz
          • Jahuti: Xigmatek Balder Kvaliteetjahuti
          • Emaplaat: Gigabyte X58A-UD3R USB3 SATA3
          • Mälu: 6GB 1600Mhz CL9 DDR3
          • Kõvaketas: 1TB SATA3 7200rpm 64MB
          • Kirjutaja: DVDRW DVD-/+RW
          • Helikaart: int.
          • Videokaart: ATI HD5970 2GB GDDR5
          • Võrgukaart: 10/100/1000 int.
          • Toiteplokk: Seasonic 850W
          • Korpus: Cooler-Master HAF-922

          Kõik kokku 42524.- aga ilmselt tasub ära long runnis. Uue arvutiga plaanis ainult pokkerit- ja muid mänge mängida (turvalisuse huvides). Netis surfamiseks jms jäävad teised masinad.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #1160
            Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

            Sa ju mingi 4-6 tablesid ja ostsid endale 42k eest arvuti? Või on "muud mängud" osa väga suur? :P
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • PokerDevil
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1177

              #1161
              Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
              Sa ju mingi 4-6 tablesid ja ostsid endale 42k eest arvuti? Või on "muud mängud" osa väga suur? :P

              Nüüd vist 6'el laual saab ka PKRis. Aga.. PKR ja 6-table needs High-Tech for sure.

              Comment

              • Kloonike
                Grinder
                • Nov 2008
                • 898

                #1162
                Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                Sa ju mingi 4-6 tablesid ja ostsid endale 42k eest arvuti? Või on "muud mängud" osa väga suur? :P
                Kuni 9 lauda nüüd, kuid suurt resulotsiooni on ka 6 lauaga vaja, et tekst oleks normaalselt loetav.

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #1163
                  Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Kui mingi rott Tallinnas, lasnamäe poolt nr 63 või 5-ga linnapoole sõidab, siis tunneb ära..

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #1164
                    Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                    Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                    Kuna mul viskas järjekordselt Tais olemine kopa ette, siis sai üks 30" LCD soetatud + uus kast & win7 64bit.

                    LG LCD FLATRON W3000H-BN Wide 30"/ S-IPS/ 0.2505 /25601600 (WQXGA+)/ 5ms/ 3000:1/ 370cdqm/ 178(H) 178(V) /DVI /Height Adjustment, Tilt, Swivel, HDCP

                    • Protsessor: Intel Core i7 930 2.8GHz
                    • Jahuti: Xigmatek Balder Kvaliteetjahuti
                    • Emaplaat: Gigabyte X58A-UD3R USB3 SATA3
                    • Mälu: 6GB 1600Mhz CL9 DDR3
                    • Kõvaketas: 1TB SATA3 7200rpm 64MB
                    • Kirjutaja: DVDRW DVD-/+RW
                    • Helikaart: int.
                    • Videokaart: ATI HD5970 2GB GDDR5
                    • Võrgukaart: 10/100/1000 int.
                    • Toiteplokk: Seasonic 850W
                    • Korpus: Cooler-Master HAF-922

                    Kõik kokku 42524.- aga ilmselt tasub ära long runnis. Uue arvutiga plaanis ainult pokkerit- ja muid mänge mängida (turvalisuse huvides). Netis surfamiseks jms jäävad teised masinad.
                    peaaegu unistuste arvuti
                    kas vesijahutuse peale ei mõelnud?

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #1165
                      Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                      Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                      Kuni 9 lauda nüüd, kuid suurt resulotsiooni on ka 6 lauaga vaja, et tekst oleks normaalselt loetav.
                      Tõsi, mul on laual 4 stacki ehk siis pmst 4 lauda ja 24" peal tunduvad asjad juba väikesed (silmad annavad tunda).
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #1166
                        Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                        Täna soetasin omale sellise edeva riistapuu:



                        Ja hiljuti tegin veel säherduse väljamineku:

                        Comment

                        • Oliver
                          Julm Donk
                          • Jul 2010
                          • 79

                          #1167
                          Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                          6iget juttu r22gite kyll selle ylikondade ja asjade kohapealt. kohe v2ga m6nus lugeda et eestis kah onud tajuvad biiti ja ei aja mingeid krdi armanisid taga :D

                          kellade koha pealt. kes endale saab lubada ja on huvitatud t6siselt ajatust klassikast mis ei ole samas lahja... vaadake siia:
                          http://www.alange-soehne.com/cms/en/index.html peened riistapuud peenetele onudele
                          Last edited by Oliver; 25.09.10, 02:18.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #1168
                            Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                            Täna soetasin omale sellise edeva riistapuu:



                            Ja hiljuti tegin veel säherduse väljamineku:

                            http://www.kalale.ee/pood?2-117-832-...eed-Master-270


                            11k maksva rulli.....mul on mingi 600.- näsa. Tra sa kotkas oled ikka fanatt . Aga nagu öeldakse hobi kulude pealt raha ei loeta. Palju kalu!!!!

                            Comment

                            • raunsz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1492

                              #1169
                              Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                              Täna soetasin omale sellise edeva riistapuu:



                              Ja hiljuti tegin veel säherduse väljamineku:

                              http://www.kalale.ee/pood?2-117-832-...eed-Master-270
                              Sama mis HUD pmst. :D

                              Mingi kuu aja pärast ka ostutuurile, saab normaalse posti teha siia.

                              Comment

                              • noname
                                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                                • Oct 2009
                                • 2366

                                #1170
                                Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete

                                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                                Täna soetasin omale sellise edeva riistapuu:



                                Ja hiljuti tegin veel säherduse väljamineku:

                                http://www.kalale.ee/pood?2-117-832-...eed-Master-270
                                Suht sick hind on küll asjal

                                E:kui saladus pole,kaua garantii kestab?

                                Comment

                                Working...