Re: Mida te pokkerirahade eest hiljuti ostnud olete
Alles see oli, kui rääkisime deneriga NL25 6Maxi laudades söögiraha grindides juttu :D
Nüüd on autod ostetud ja mõne big blindi eest saab toidukotid täidetud.
Kahju, et NL200+ volüümi näitamisega keeruliseks läheb, tuleb suurema tuleviku jaoks uut buumi oodata.
Alles see oli, kui rääkisime deneriga NL25 6Maxi laudades söögiraha grindides juttu :D
Nüüd on autod ostetud ja mõne big blindi eest saab toidukotid täidetud.
Kahju, et NL200+ volüümi näitamisega keeruliseks läheb, tuleb suurema tuleviku jaoks uut buumi oodata.
Mulle on kuskilt kunagi meelde jäänud(ilmselt andry rääkis), et sa grindisid mingit muud mängu mtt sng vms?
aga muidu väga kõva ost, omal kah kerge passion autode vastu ja päris kadedaks teeb rsk.
mängin,et raha teenida ja praegune teenistus sobib. videosi ei vaata ja foorumis strateegiat jne. midagi tõestada kellelegi pole soovi ega tahet,kuna pokker pole see millega tahan tulevikus elatist teenima hakata
Kui juba nii lahkelt vastad küsimustele siis millega muidu plaan tegeleda peale pokkeri? Pokkeriga teenid päris hästi ju :)
Comment