ma arvan, et sul mingi probleem...äkki oled mingi vägistaja, pervert või piilur. Selliste nimedega inimene ei saa olla mõistuselt korras....eriti kui vaadata su esimest postitust siin teemas...
ma arvan, et sul mingi probleem...äkki oled mingi vägistaja, pervert või piilur. Selliste nimedega inimene ei saa olla mõistuselt korras....eriti kui vaadata su esimest postitust siin teemas...
aga nt: FMLPLZ1MORETIME
Ei ega ma olengi vägistaja ja pervar, et Be afraid, very afraid.
nime valides peaks ikka kohe arvestama, et kunagi railib sind tuhandeid inimesi, ma ei tea kui durrrr oleks Paris Tilton või Fill Helmutt. Kusjuures mulle väga meeldib OMGClayAiken, kunagi ta kirjutas, et pani sellise nime just vastukaaluks IcrackYourAces jne nimedele.
nime valides peaks ikka kohe arvestama, et kunagi railib sind tuhandeid inimesi, ma ei tea kui durrrr oleks Paris Tilton või Fill Helmutt. Kusjuures mulle väga meeldib OMGClayAiken, kunagi ta kirjutas, et pani sellise nime just vastukaaluks IcrackYourAces jne nimedele.
Urindanger pole ka lihtne nimi Highstakes vendade seas :D :D
Comment