Ehk siis YOU PAY algusega ning lõppu midagi huvitavat panna.
need on kehvad nimed, kuna insta aru saada et kas elukutseline või palju mängiv mängija oled. enamasti elukutselistel sellised nimed. peab olema dongi nimi, midagi jumaldav või fäni materjal
läbi aegade parim dongi nimi on Bushfor08 ehk kuna ta ei saanud siis enam kandideeerida oli see eriti äge nimi
lisakas oli kunagi miski uuring mis tõdes et donkidel sisaldavad nimed palju numbreid a la sünniaasta, lemmiknumber jne, mistõttu minu lemmiknimed algavad alati vene vanamehe nimega ja siis sünniaasta a la 1968 järgi
Oleg1968 näiteks, kui sellist lauas näen võtan alati sihikule
lisakas oli kunagi miski uuring mis tõdes et donkidel sisaldavad nimed palju numbreid a la sünniaasta, lemmiknumber jne, mistõttu minu lemmiknimed algavad alati vene vanamehe nimega ja siis sünniaasta a la 1968 järgi
Oleg1968 näiteks, kui sellist lauas näen võtan alati sihikule
+1 Just micros on kohe näha kui mingi igor või oleg nimes ja numbrid ka siis 100 prossu fish .
Prima võrgus kah eestlastel mõned haiged nimed nagu mingi nussasai või salapede, pederast või mis iganes. Arvata on vist, et tegu eriti tasemel mängijatega pole. :D
Comment