Kas oleks mõtekas 6max'ile üle minna nii madalas limiidis kui NL4? Hetkel mängin Molten Pokeris ja normaalseid FR laudu on üsna vähe. Kui mängiksin 6max'i saaksin iga kell mängida normaalsetel laudadel.
6max?
Collapse
X
-
Re: 6max?
Kui tahad 6-maxist alustada, siis oleks parem kui oled loomupoolest agressiivne mängija. Metat ei tohiks ka eriti karta :) Minu meelest pole 6-maxis tabeliga suurt midagi teha, sest mäng on liiga short-handed (tihti 3-6 mängijat), ranged peab laiaks tõmbama ja adjustima rohkem kui FR-s. Tabel sobib FR-s nittidele hästi, et oma käsi ära oodata ja siis lasta mõnel donkil maksta.
Comment
Comment