6max?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 0ttt
    Õpihimuline Mängur
    • May 2009
    • 444

    #1

    6max?

    Kas oleks mõtekas 6max'ile üle minna nii madalas limiidis kui NL4? Hetkel mängin Molten Pokeris ja normaalseid FR laudu on üsna vähe. Kui mängiksin 6max'i saaksin iga kell mängida normaalsetel laudadel.
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #2
    Re: 6max?

    Miks mitte? Mis vahet sel on kas NL4 või NL50?

    Tulevikku vaadates ma paneks iga kell 6-maxi, sitaks rohkem actionit igalpool kui fullringis.

    Comment

    • Lutzky
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1829

      #3
      Re: 6max?

      mida varem, seda parem kui selline mõte tekkinud on, imo

      Comment

      • 0ttt
        Õpihimuline Mängur
        • May 2009
        • 444

        #4
        Re: 6max?

        Ok, kui leian piisavalt aega siis töötan Fee's 6max pdf'i läbi. Kas oleks mõtekas ka teha alustuseks selline tabel nagu FR on "ranka" tabel?

        Comment

        • Lutzky
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1829

          #5
          Re: 6max?

          proovida ju võid

          Comment

          • chrosmos
            Õpihimuline Mängur
            • Apr 2009
            • 340

            #6
            Re: 6max?

            ranka tabeli ja Ryan Fee´se tabeli segu on ka päris kannatatav

            Comment

            • tolmuahv
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 2502

              #7
              Re: 6max?

              Kui tahad 6-maxist alustada, siis oleks parem kui oled loomupoolest agressiivne mängija. Metat ei tohiks ka eriti karta :) Minu meelest pole 6-maxis tabeliga suurt midagi teha, sest mäng on liiga short-handed (tihti 3-6 mängijat), ranged peab laiaks tõmbama ja adjustima rohkem kui FR-s. Tabel sobib FR-s nittidele hästi, et oma käsi ära oodata ja siis lasta mõnel donkil maksta.

              Comment

              • 0ttt
                Õpihimuline Mängur
                • May 2009
                • 444

                #8
                Re: 6max?

                Kindlasti ei kavatse tabelist näpuga järge ajada aga alguses oleks hea kui iga positsiooni range on paberil.

                Comment

                Working...