Oma hand historyt analüüsidel olen täheldanud, et kui rumalusi ei teeks, siis oleks rämedalt plussis praegu. Põhiline viga tundub olevat broadway pocket pair ja AK kaartide puhul. Kus preflopis on ootused nii suured, et flopis, turnil ja veel hullem riveril lihtsalt ei suuda foldida.
Tüüpiline käsi: QQ, preflop raise. Yks tegelinski tuleb kaasa. Flopis kolmikut ei tule, aga samas pole suuremaid lehti J'st. Siis turnal tuleb ka mingi mõtetu leht, panen uuesti bet. Tyyp paneb all-in ntx. Endal tekib kohe kuri kahtlus, et tegelane bluffib ja lähen kaasa ja siis tuleb välja, et tal flopis oli krt kolmik ntx või turnal sai rea, masti, kolmiku vms.
Krt kui vaid õigel ajal suudaks foldida. Kas mingit head drilli pole selleks või tulebki lihtsalt vastu näppe saada seni kuni mõistus kodus. NL2 on asi ok ja sellegipoolest graafik ronib yles, aga kui aegajal NL5 teed, siis seal paari käega suudan ntx tunni jagu tööd ära nullida...
Tüüpiline käsi: QQ, preflop raise. Yks tegelinski tuleb kaasa. Flopis kolmikut ei tule, aga samas pole suuremaid lehti J'st. Siis turnal tuleb ka mingi mõtetu leht, panen uuesti bet. Tyyp paneb all-in ntx. Endal tekib kohe kuri kahtlus, et tegelane bluffib ja lähen kaasa ja siis tuleb välja, et tal flopis oli krt kolmik ntx või turnal sai rea, masti, kolmiku vms.
Krt kui vaid õigel ajal suudaks foldida. Kas mingit head drilli pole selleks või tulebki lihtsalt vastu näppe saada seni kuni mõistus kodus. NL2 on asi ok ja sellegipoolest graafik ronib yles, aga kui aegajal NL5 teed, siis seal paari käega suudan ntx tunni jagu tööd ära nullida...
Comment