[Tilt special] Varaline kahju

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #16
    Re: [Tilt special] Varaline kahju

    Kunagi viskasin kolmandalt korruselt terve kasti kartuleid alla.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • paradigmlost
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 421

      #17
      Re: [Tilt special] Varaline kahju

      ma vist konkreetselt midagi lõhkunud pole... aga mingi badbeat või midagi on mind mingisse imelikku seisundisse viinud.. umbes, et mingi viha koguneb sisse, hämming ja mingi täielik huinjaa. ükskord läksin mingi 40 minutiks pimedasse ruumi ja hakkasin seal lihtsalt rusikaga vastu kiviseina peksma kuni enam ei suutnud .. ma ei mäleta kas hakkas kergem.

      Comment

      • kollane
        Pokkerihai
        • Nov 2008
        • 2031

        #18
        Re: [Tilt special] Varaline kahju

        pole midagi lõhkunud , mõnikord hiir laksu saab aga lendu ei lähe midagi

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: [Tilt special] Varaline kahju

          See teema läheb koheselt lukku, postitajad perm-bänni alla, kui ei tule pilte! Tra naerda tahaks ka ju! :)

          Comment

          • Bikewarrior
            Bännitud
            • Apr 2009
            • 283

            #20
            Re: [Tilt special] Varaline kahju

            Algselt postitas Pahvak
            Kunagi viskasin kolmandalt korruselt terve kasti kartuleid alla.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            pole ka pokkeriga seoses aga mul läks muusikakeskus aknast, peale vihahoogu kui ta plaate sisse ei lugenud.
            pokkeriga olen ühe hiire ära lõhkunud. Üldiselt suudan end talitseda ja kirun,vannun ja ropendan.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #21
              Re: [Tilt special] Varaline kahju

              Algselt postitas andu_andu
              ega asjad süüdi pole kui mängida ei oska
              Vot see mõtteviis mulle meeldib aga üldiselt on mat. kahju marginaalne selle kõrval, mida mittemateriaalne kahju põhjustada võib.

              Comment

              • SamGold
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2009
                • 302

                #22
                Re: [Tilt special] Varaline kahju

                Suuremad tildipäevad tunduvad möödas olevat. Neid hetki jääb meenutama maalri-teip-tuuninguga hiir, mis minuarust töötab nüüd isegi paremini :D
                Mäletan ühte situatsiooni kui ma teadsin, et nii nüüd kohe tuleb mul peale selline tunne, et ma pean midagi lõhkuma ja mäletan, et ma juba käisin mööda korterit ringi ja otsisin silmadega seda ohvrit millest kõige vähem pärast kahju on... aga ma ei mäleta mis see lõpuks oli... :D

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #23
                  Re: [Tilt special] Varaline kahju

                  Nukid olen paar korda ära tagunud, aga suuremaid vigastusi õnneks pole saanud.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • PokerDevil
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1177

                    #24
                    Re: [Tilt special] Varaline kahju

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Cash87
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1402

                      #25
                      Re: [Tilt special] Varaline kahju

                      Mul on asjadest kahju olnud :D Taon ennast vastu pead, või siis pead vastu seina..

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #26
                        Re: [Tilt special] Varaline kahju

                        Grindimis läpakas oma higi ja verega ostetud. Seda pole peksnud. Vana hiirt sai löödud mõnikord. Vana lauarvuti monitori ja klaverit pekstud ( mitte katki). Lauda peksnud kuni nukid katki. Kõige koledamal juhul lõin peldiku uksest rusikaga augu läbi. Käsi jäi terveks peaaegu. Uks tahtis puupahtlit ja värvi.

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #27
                          Re: [Tilt special] Varaline kahju

                          hiir saab vahest kõksu aga kuna eelmine hiir selle kõksutamise peale üks hetk keset sessi enam ei töödanud kui mul papp lauas siis uus kõpse ei saa, nüüd nukidega vastu seina sein hea lähedal. Ühe klaviatuuri nupud ei töödanud kah hästi sest said litti aga see pole 100% kindel sest tol ajal ma sodi peaga koju tulles sõin arvuti taga ja ajasin jama suust msni välja seega sinna peale oli igast sosti ja ketsupit ja muud jama läinud. Jama võis ka selles olla.
                          Aga kunagi rääkisime sõbraga maailma vaadetest ja ta ei mõistnud minu omi ning läks nii vihaseks et pani rusikaga oma 4-6k monitori puruks, see oli naljakas. Pärast võtsime rahulikult viina edasi.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #28
                            Re: [Tilt special] Varaline kahju

                            Ahjaa ja eelmine aasa kui ma v2ga ei teadnud mis pokker on .. l2ksin tilti ,, ja põletasin tagumised bemmi kummid traatideni .. .. kahju ca 4k .. tutikad olid rehvid siis

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #29
                              Re: [Tilt special] Varaline kahju

                              kuu või 2 tagant pean poest uue klaviatuuri tooma, muud vist midagi...

                              Algselt postitas Provoker
                              Ma arvan et te peate ravile minema. Need ju kõigest numbrid mida te võidate ja kaotate.
                              dno, enamus juhtudel tiltis peaga oleks targem monitor sisse lüüa kui edasi mängida, tuleb odavam

                              Comment

                              • Madis Very
                                Bännitud
                                • Aug 2009
                                • 2951

                                #30
                                Re: [Tilt special] Varaline kahju

                                Parem viha välja valada kui vajadus tuleb. Ega tulevased psühholoogi arved väiksemad ole :).

                                Comment

                                Working...