Küsimus rea kohta.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #31
    Re: Küsimus rea kohta.

    Algselt postitas timukasr
    Minu arust siin küll midagi uskumatut pole, suht tihti kohtab juttu ala, kui mõlemal vennal on mastid (erinevad kickerid), kas siis on split pot jne.

    Sõber rääkis hoopistükkis lõbusa loo. Läks mingi reisifirmaga slovakkiasse (või kuhugi sinna kanti) suusatama ja siis neil bussis, mingid vennad, kes lasid ohjeldamatudes kogustes jäägermeistrit (üks robis isegi teise valge nokamütsi täis), mängisid pokkerit. Siis mingi tõstmine särki värki käis ja järsku üks läks all-in. Teine ütles, et tal pole piisavalt raha, et all-ini callida (kuigi tal oli nuts) ning oli sunnitud käe foldima. Mitte keegi seal ei leveldanud, vaid kõik arvasid tõsimeeli, et kui sul chippe pole, siis edasi mängida ei saa. Sõber obv ei julgenud midagi öelda.

    lmao

    ei tea kuhu jäid kellad ja ruiided jms?

    Comment

    • SamGold
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2009
      • 302

      #32
      Re: Küsimus rea kohta.

      Minu sõnavõtu point oli, et minuarust on palju lihtsamaid viise pokeri basic mängureeglite selgeks saamiseks. Näiteks kirjutada googlisse "poker rules" mis annab lõpmatult saite kus hand rankingud puust ja punaselt kirjas. Vaatasin üle ja enamuses oli straight'i all ka kirjas, et "A" moodustab nii kõige tugevama kui nõrgema rea. Asi ei puudutagi niivõrd algajaks olemist vaid viise kuidas inimene infot hangib. Ise foorumi admin olles ta kindlasti ka teadis, et seda sorti küsimustele võib ka vastavaid vastuseid oodata :)

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #33
        Re: Küsimus rea kohta.

        Algselt postitas timukasr
        Minu arust siin küll midagi uskumatut pole, suht tihti kohtab juttu ala, kui mõlemal vennal on mastid (erinevad kickerid), kas siis on split pot jne.

        Sõber rääkis hoopistükkis lõbusa loo. Läks mingi reisifirmaga slovakkiasse (või kuhugi sinna kanti) suusatama ja siis neil bussis, mingid vennad, kes lasid ohjeldamatudes kogustes jäägermeistrit (üks robis isegi teise valge nokamütsi täis), mängisid pokkerit. Siis mingi tõstmine särki värki käis ja järsku üks läks all-in. Teine ütles, et tal pole piisavalt raha, et all-ini callida (kuigi tal oli nuts) ning oli sunnitud käe foldima. Mitte keegi seal ei leveldanud, vaid kõik arvasid tõsimeeli, et kui sul chippe pole, siis edasi mängida ei saa. Sõber obv ei julgenud midagi öelda.
        anna nende nr.. läheks homegamele iga käsi AI lükkama..

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #34
          Re: Küsimus rea kohta.

          Algselt postitas timukasr
          Minu arust siin küll midagi uskumatut pole, suht tihti kohtab juttu ala, kui mõlemal vennal on mastid (erinevad kickerid), kas siis on split pot jne.

          Sõber rääkis hoopistükkis lõbusa loo. Läks mingi reisifirmaga slovakkiasse (või kuhugi sinna kanti) suusatama ja siis neil bussis, mingid vennad, kes lasid ohjeldamatudes kogustes jäägermeistrit (üks robis isegi teise valge nokamütsi täis), mängisid pokkerit. Siis mingi tõstmine särki värki käis ja järsku üks läks all-in. Teine ütles, et tal pole piisavalt raha, et all-ini callida (kuigi tal oli nuts) ning oli sunnitud käe foldima. Mitte keegi seal ei leveldanud, vaid kõik arvasid tõsimeeli, et kui sul chippe pole, siis edasi mängida ei saa. Sõber obv ei julgenud midagi öelda.
          Selliste reeglite kehtides mängiks hea meelega shortstackide lauas.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • forell
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2009
            • 350

            #35
            Re: Küsimus rea kohta.

            no milleks see foorum on siis kui ei tohi kysimusi kysida.
            minuarust on see 1 levinumaid kysimusi kas a-5 on rida(mänguautomaadis vist pole ju?)
            Teine tyypiline kysimus on selles kellel on kõrgem maja, a la näiteks KKA23 boardil K2 vs 33.
            Siis veel kui laual on näiteks AKJ82 ristid siis risti neli annab kõrgema masti kui mitte yhtegi ristit, et pole split.
            Ja kõige tüüpilisem on see kui parem kicker saab counterfitted ja on split pot - seda tihti ei märgata.

            Pokkeris on päris palju selliseid keerukamaid momente mängijatele kes pole kaua harrastand, niiet ylitavaline et tekivad küsimused, eriti kui vaidled purjus sõpradega.

            Lihtsalt veits leim on mingi konn hakkab siin sõna võtma et omg 2 nädalat mängind ja ei tea mitte midagi kui mina mängisin siis 1 kord ma sain täis maja ässadega.

            Comment

            • Karikakar
              Vana Tegija
              • Jul 2009
              • 1235

              #36
              Re: Küsimus rea kohta.

              Ise olen kohanud sellist tüüpi kes arvas, et flushi puhul loeb AINULT high card (e siis kui laual oleks A 10 9 5 2 ristid siis oleks split pot igal juhul (ei loeks kas kellegil oleks K Q vms)). Kusjuures inimene mängib netis, sõpradega jnejne.

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #37
                Re: Küsimus rea kohta.

                Neid noobi vigu on päris palju jah.

                Mul oli Olympicus tournas käsi KQ push KT callis. Flop KT4 turn K, river T ja diiler shippis poti vastasele ja vastane väga kogenud mängija hakkas ka mul juba kätt suruma, aga siis tegin ise häält, et wtf ja sain oma split poti kätte ja tixusin edasi ;D

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #38
                  Re: Küsimus rea kohta.

                  kui kunagi alustasin siis arvasin et kõik punased on kah nuts käsi :D

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #39
                    Re: Küsimus rea kohta.

                    Algselt postitas ranka

                    Tekib üleüldse küsimus, et miks on nii?
                    Äss on mõlemat - kõige madalam ja suurim kaart.

                    Comment

                    • Sebastian_du
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 232

                      #40
                      Re: Küsimus rea kohta.

                      Algselt postitas RudiTurbo
                      Neid noobi vigu on päris palju jah.

                      Mul oli Olympicus tournas käsi KQ push KT callis. Flop KT4 turn K, river T ja diiler shippis poti vastasele ja vastane väga kogenud mängija hakkas ka mul juba kätt suruma, aga siis tegin ise häält, et wtf ja sain oma split poti kätte ja tixusin edasi ;D
                      +1
                      Alles laupäeval tekkis olukord kus vennal, kel mängu kogemust vähemalt poole aasta jagu , ära kammis QQ vs AT A-T-T-Q-6 boardil.

                      Seega ei tasu kohe lolliks sõimata aga kui reeglite valesti tõlgedamine läheb kellegile raha maksma siis tuleks küll asjad väga väga "selgeks teha"

                      Comment

                      • mcbethk
                        Bännitud
                        • Oct 2008
                        • 687

                        #41
                        Re: Küsimus rea kohta.

                        Mastimaja imo.

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #42
                          Re: Küsimus rea kohta.

                          Algselt postitas Kairo13
                          Samas kui nüüd võtta ette pokkeritubade pokkerikoolid, siis seal ei ole kusagil kirjas, et rea puhul võib A olla nii alustaja kui ka lõpetaja.
                          Kusjuures see on jummala õige jutt! Kuna ma ka teatavasti olen väga rookie, alles paar kuud mänginud, siis mäletan selgelt, et endal tekkis päris alguses mingi hetk sama küsimus ja pokkeritubades pakutavad reeglid sellele vastust ei andnud.

                          Ise oma loogikaga mõtlesin välja, et KA234 reaga pole näinud kedagi võitmas, ju siis see ikka pole rida.

                          Comment

                          • oitarvi
                            Vana Tegija
                            • Jan 2009
                            • 1231

                            #43
                            Re: Küsimus rea kohta.

                            Algselt postitas K2snakas
                            ilus küsimust:D
                            seda peaks vict ainult igaüks teadma, kes pokkeriga kokku puutunud, mitte ainult Pokkeri PRO-d :D

                            sry for OT aga vana sa oled?
                            Äkki vaatad profiili alt tal? :)

                            Aga foorum selleks ongi, et algajad saaksid uusi teadmisi juurde ning küsida. Ei tasu kohe hakata tänitama, et kuidas sa sellist asja ei tea ning see elementaarne. Ma usun, et kellelgi polnud kohe pokkerit mängides päris selge kas ässast viieni on rida või ei.

                            Comment

                            • K2snakas
                              Pokkerihai
                              • Feb 2009
                              • 2388

                              #44
                              Re: Küsimus rea kohta.

                              Algselt postitas oitarvi
                              Äkki vaatad profiili alt tal? :)

                              Aga foorum selleks ongi, et algajad saaksid uusi teadmisi juurde ning küsida. Ei tasu kohe hakata tänitama, et kuidas sa sellist asja ei tea ning see elementaarne. Ma usun, et kellelgi polnud kohe pokkerit mängides päris selge kas ässast viieni on rida või ei.
                              no ma ei tea vb sind 6petas keegi selline, kes ei 6elnud sulle ala pooli kombinatsioone ja ala kui omal käel 6pid siis ongi veel lihtsam., lööd google lahti naq siin mainiti ja ongi olemas!

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #45
                                Re: Küsimus rea kohta.

                                Algselt postitas timukasr
                                Minu arust siin küll midagi uskumatut pole, suht tihti kohtab juttu ala, kui mõlemal vennal on mastid (erinevad kickerid), kas siis on split pot jne.

                                Sõber rääkis hoopistükkis lõbusa loo. Läks mingi reisifirmaga slovakkiasse (või kuhugi sinna kanti) suusatama ja siis neil bussis, mingid vennad, kes lasid ohjeldamatudes kogustes jäägermeistrit (üks robis isegi teise valge nokamütsi täis), mängisid pokkerit. Siis mingi tõstmine särki värki käis ja järsku üks läks all-in. Teine ütles, et tal pole piisavalt raha, et all-ini callida (kuigi tal oli nuts) ning oli sunnitud käe foldima. Mitte keegi seal ei leveldanud, vaid kõik arvasid tõsimeeli, et kui sul chippe pole, siis edasi mängida ei saa. Sõber obv ei julgenud midagi öelda.
                                Ei mäleta, kes rääkis (vist jörks) aga kahel mehel olid olympsis kolmikud ja diiler tahtis splittida potti, sest kolmikud ju samatugevused.

                                Comment

                                Working...