Küsimus rea kohta.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kairo13
    Räme Fish
    • Oct 2009
    • 6

    #1

    Küsimus rea kohta.

    Kõigepealt vabandan ette, et nii "loll" küsimus aga ikkagi.

    Nimelt mängisime siin tuttavatega nö pulli pärast Texas Hold 'em NL mängu ja tekkis vaidlus rea koha pealt.

    Nimelt, kas Texas Hold em'is võivad rea moodustada järgmised kaardid: A-2-3-4-5 või on selline rida võimalik vaid Omaha Hold 'em Hi-Low mängus?
  • Lutzky
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1829

    #2
    Re: Küsimus rea kohta.

    jah

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #3
      Re: Küsimus rea kohta.

      Algselt postitas Kairo13
      Kõigepealt vabandan ette, et nii "loll" küsimus aga ikkagi.

      Nimelt mängisime siin tuttavatega nö pulli pärast Texas Hold 'em NL mängu ja tekkis vaidlus rea koha pealt.

      Nimelt, kas Texas Hold em'is võivad rea moodustada järgmised kaardid: A-2-3-4-5 või on selline rida võimalik vaid Omaha Hold 'em Hi-Low mängus?
      head mängud teil :D Omaha Hold 'em Hi-Low
      ja mitte vaid.. pea kõikides ikka 5-card draw, studides, razzis on see yldse nuts.

      Comment

      • Kairo13
        Räme Fish
        • Oct 2009
        • 6

        #4
        Re: Küsimus rea kohta.

        Tänud, no sel juhul sain lüpsta :D

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #5
          Re: Küsimus rea kohta.

          ilus küsimust:D
          seda peaks vict ainult igaüks teadma, kes pokkeriga kokku puutunud, mitte ainult Pokkeri PRO-d :D

          sry for OT aga vana sa oled?

          Comment

          • kollane
            Pokkerihai
            • Nov 2008
            • 2031

            #6
            Re: Küsimus rea kohta.

            Algselt postitas K2snakas
            ilus küsimust:D
            seda peaks vict ainult igaüks teadma, kes pokkeriga kokku puutunud, mitte ainult Pokkeri PRO-d :D

            sry for OT aga vana sa oled?

            kairo13

            Comment

            • K2snakas
              Pokkerihai
              • Feb 2009
              • 2388

              #7
              Re: Küsimus rea kohta.

              siis ma ei imesta, mix selline küsimus:D!

              Comment

              • Kairo13
                Räme Fish
                • Oct 2009
                • 6

                #8
                Re: Küsimus rea kohta.

                Algselt postitas kollane

                kairo13
                Lol.

                Ma jätan oma vanuse enda teada. Küsimus oli sellepärast, et tekkis vaidlus. Minul oli rida A-5 ja sain lüpsta, kuna tehti selgeks, et see pole rida. Olen alles 2 nädalat mänginud ja ei viitsind edasi vaielda. Nüüd tean paremeni.

                Comment

                • kivisaba
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2514

                  #9
                  Re: Küsimus rea kohta.

                  Algselt postitas Kairo13
                  Lol.

                  Ma jätan oma vanuse enda teada. Küsimus oli sellepärast, et tekkis vaidlus. Minul oli rida A-5 ja sain lüpsta, kuna tehti selgeks, et see pole rida. Olen alles 2 nädalat mänginud ja ei viitsind edasi vaielda. Nüüd tean paremeni.
                  sõida sisse imo

                  Comment

                  • K2snakas
                    Pokkerihai
                    • Feb 2009
                    • 2388

                    #10
                    Re: Küsimus rea kohta.

                    Algselt postitas Kairo13
                    Olen alles 2 nädalat mänginud
                    pigem oled 2 n2dala jooksul korra mänginud:D

                    Comment

                    • PokerDevil
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1177

                      #11
                      Re: Küsimus rea kohta.

                      Ja kohe kindlasti sõida sisse.

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #12
                        Re: Küsimus rea kohta.

                        Täiega peaks sisse sõitma

                        Comment

                        • teerajaja
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 815

                          #13
                          Re: Küsimus rea kohta.

                          Algselt postitas RudiTurbo
                          Täiega peaks sisse sõitma
                          +1

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #14
                            Re: Küsimus rea kohta.

                            imo väga nõme leveldamine uue kasutaja pihta käib siin..

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #15
                              Re: Küsimus rea kohta.

                              Algselt postitas Kairo13
                              Lol.

                              Ma jätan oma vanuse enda teada. Küsimus oli sellepärast, et tekkis vaidlus. Minul oli rida A-5 ja sain lüpsta, kuna tehti selgeks, et see pole rida. Olen alles 2 nädalat mänginud ja ei viitsind edasi vaielda. Nüüd tean paremeni.
                              ega need sul ühest mastist ei olnud?

                              Comment

                              Working...