Kõigepealt vabandan ette, et nii "loll" küsimus aga ikkagi.
Nimelt mängisime siin tuttavatega nö pulli pärast Texas Hold 'em NL mängu ja tekkis vaidlus rea koha pealt.
Nimelt, kas Texas Hold em'is võivad rea moodustada järgmised kaardid: A-2-3-4-5 või on selline rida võimalik vaid Omaha Hold 'em Hi-Low mängus?
Nimelt mängisime siin tuttavatega nö pulli pärast Texas Hold 'em NL mängu ja tekkis vaidlus rea koha pealt.
Nimelt, kas Texas Hold em'is võivad rea moodustada järgmised kaardid: A-2-3-4-5 või on selline rida võimalik vaid Omaha Hold 'em Hi-Low mängus?
Comment