****Septembri graafikud/Oktoobri eesmärgid****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #61
    Re: ****Septembri graafikud/Oktoobri eesmärgid****

    Algselt postitas bubba
    Nl2 sept.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    solid

    Comment

    • daljoh
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1032

      #62
      Re: ****Septembri graafikud/Oktoobri eesmärgid****

      Algselt postitas bubba
      Nl2 sept.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      SICK :o

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #63
        Re: ****Septembri graafikud/Oktoobri eesmärgid****

        Algselt postitas bubba
        Nl2 sept.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        kena
        järgmine kuu paluks samasugust graafikut NL5-s

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #64
          Re: ****Septembri graafikud/Oktoobri eesmärgid****

          väga ilus ikka.
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #65
            Re: ****Septembri graafikud/Oktoobri eesmärgid****

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • bubba
              Õpihimuline Mängur
              • Feb 2009
              • 434

              #66
              Re: ****Septembri graafikud/Oktoobri eesmärgid****

              a.

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #67
                Re: ****Septembri graafikud/Oktoobri eesmärgid****

                Näib jah, et NL2-s sul erilist probleemi pole ;D

                Nice Graph

                Comment

                • Ghost0
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1335

                  #68
                  Re: ****Septembri graafikud/Oktoobri eesmärgid****

                  LOL 200K kätt NL2s :D

                  Comment

                  • farik666
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 834

                    #69
                    Re: ****Septembri graafikud/Oktoobri eesmärgid****

                    nüüd pees kah.. täpselyt $666 teenitud

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #70
                      Re: ****Septembri graafikud/Oktoobri eesmärgid****

                      Algselt postitas farik666
                      nüüd pees kah.. täpselyt $666 teenitud
                      Saad doomswitchi peale kah nüüd

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #71
                        Re: ****Septembri graafikud/Oktoobri eesmärgid****

                        edit: vale teema ;D

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #72
                          Re: ****Septembri graafikud/Oktoobri eesmärgid****

                          2+2 oli üks pro kes terve aasta mängis ainult NL2s.

                          imo suht pointless.

                          Comment

                          • marguzz22
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1458

                            #73
                            Re: ****Septembri graafikud/Oktoobri eesmärgid****

                            Algselt postitas bubba
                            ohh seda nl5 te ka mõned k käed teinud, aga BR eriti ei luba mängida(loe cashoutid). Muidu NL2 te olen päris mitu kuud juba toksinud.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            - kogu starsi Nl2
                            mõttetu oleksid cashoudiga oodanud oleksid nl25 ja teeniksid kuus samapalju 10x vähema kätearvyga

                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #74
                              Re: ****Septembri graafikud/Oktoobri eesmärgid****

                              Algselt postitas bubba
                              ohh seda nl5 te ka mõned k käed teinud, aga BR eriti ei luba mängida(loe cashoutid). Muidu NL2 te olen päris mitu kuud juba toksinud.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              - kogu starsi Nl2
                              lase veel miski 200k kätt

                              Comment

                              Working...