Eelmise kuu teema: http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,2183.0.html
Kasumi poolest parim kuu:
Septembriks mingeid eesmärke polnud, kuid kuu keskel tuli mõte, et NL-25 FR võiks 100k ära teha selles limiidis, et vaadata kui suur winrate tuleb. 100k kätt sai tehtud ning winrate oli ka täitsa kena (15 bb/100).
Samuti Starsis suurtelt turnadelt esimene finaallaud (kahjuks 9. koht) tänu millele suutsin OPR-is oma ROI lõpuks positiivseks saada, mis on päris tore.
Natukene liiga palju sai tildata ja spewida, mis oli jama. Samuti kuu lõpp polnud jooksu poolest kuigi hea, mistõttu hetkel erilist mängukindlust pole.
Uuel kuul katsun mängida kõiki OPEM evente ning Starsis katsun vältida turnade ja sit and go-de tegemist ning hea oleks kui suudaksin mängida ainutl FR-i. Kui 1k+ $ ära tuleks seal, siis oleksin juba väga rahul. Peamine on siiski mitte miinusesse jääda.
Septembris siis turniiridega kuskil 300$ ja boonuste/võistlustega 300$
Graafikud olid sellised:
Kogugraafik

NL-25

NL-50
Kasumi poolest parim kuu:
Septembriks mingeid eesmärke polnud, kuid kuu keskel tuli mõte, et NL-25 FR võiks 100k ära teha selles limiidis, et vaadata kui suur winrate tuleb. 100k kätt sai tehtud ning winrate oli ka täitsa kena (15 bb/100).
Samuti Starsis suurtelt turnadelt esimene finaallaud (kahjuks 9. koht) tänu millele suutsin OPR-is oma ROI lõpuks positiivseks saada, mis on päris tore.
Natukene liiga palju sai tildata ja spewida, mis oli jama. Samuti kuu lõpp polnud jooksu poolest kuigi hea, mistõttu hetkel erilist mängukindlust pole.
Uuel kuul katsun mängida kõiki OPEM evente ning Starsis katsun vältida turnade ja sit and go-de tegemist ning hea oleks kui suudaksin mängida ainutl FR-i. Kui 1k+ $ ära tuleks seal, siis oleksin juba väga rahul. Peamine on siiski mitte miinusesse jääda.
Septembris siis turniiridega kuskil 300$ ja boonuste/võistlustega 300$
Graafikud olid sellised:
Kogugraafik

NL-25

NL-50



TC
- 







Comment