18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Sonsu
    Julm Donk
    • Jul 2009
    • 83

    #1

    18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

    Jälle ei tea, kas see päris õige koht kuhu postitada, aga mujale ka ei oska seda panna.
    Kuna aga viimasel ajal on ainult graafik langenud, siis püüaks seda Teie abiga parandada. Muidugi on sampel liiga väike, aga abiks ikka. Suuremad vead peaks kohe silma pasitma - ma loodan vähemalt. Teiste graafikuid vaadates näen, et mul see punane ja sinine joon puha vastupidi. Miks see nii on?
    Kõik need käed on mängitud Party Pokeris, kuid kuskil 10k kätt on veel starsis, kuid see graafik puudub.
    Mängin tavaliselt 2 lauda korraga, kuid vahel ka 4-6. Tihti ka vaid ühte, et saaks midagi jälgida, kuid tihti muudab see hoopis liiga loosiks ja see maksab ka kätte.










    Ette tänades,

    Sonsu
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #2
    Re: 18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

    6max või FR? kui FR siis on VPIP ilmselgelt liiga suur.. 3bet on liiga suur

    showdownile mineku % ei ole imo väga hull.. aga won at showdown on 44-45% see on halb..

    postita flop cbet ja turn cbet %

    riveris.. beti ainult väga tugeva käega.. või nõrga käega (juhul kui on fold equitit), keskmiste kätega parem check-calli või lausa check-foldi..

    Comment

    • Sonsu
      Julm Donk
      • Jul 2009
      • 83

      #3
      Re: 18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

      Mängin siiani FR ja sekka viimasel ajal palju turnasid ja sng´id.
      Lisasin cbetid esimesse postitusse. Kui midagi veel vaja, siis saab need ka üles panna. Alles nüüd nägin, et saan neid PT3-s vastavalt vajadusele muuta :).

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #4
        Re: 18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

        mõlemad cbetid on suured.. eriti turni cbet.. arvestades et sul on VPIP kõrge.. ehk range on suht suur.. siis koguaeg kütad betida igal tänaval suht suvalise rääbisega.. võta ranka tabel ette.. ranged kitsamaks.. imo suited connectoritega ja gabberitega võiks üldse mängimata jätta... kui sul on flopis 1 vastane, siis cbet, kui ta callib ja sul pole TPTK (sõltub muidugi flopist ka, kas üldse hakata pullima) või parem, siis turn check-fold... kui sul on kaks või rohkem vastast.. siis alla TPTK ei tee üldse cbeti...

        pane oma VPIP per positsioon ka.. ja kindlasti vaata üle millal sa cbetid ja millal sa turnis cbetid.. ja laudu juurde... 1-2s lauas tekibki see jama, et käsi tuleb nii harva, et kui sa saad mingi käe.. siis sa mängid seda üle, sest sa ei raatsi foldida, sest sa ei viitsi oodata kuni järgmine käsi tuleb.. 3-4 lauda.. ja ranka tabelist hoia 100% kinni.. kui siis suudad täpselt selle järgi mängida paar nädalat.. siis võid vaikselt adjustima hakata... muus osas kõik täpselt nii nagu seal kirjas.

        Comment

        • Sonsu
          Julm Donk
          • Jul 2009
          • 83

          #5
          Re: 18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

          Tänud Rage!

          Positsiooni tabel ka esimeses postituses.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #6
            Re: 18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

            Algselt postitas Sonsu
            Positsiooni tabel ka esimeses postituses.
            no siin ei ole enam mingeid küsimusi.. positsioonidest ei tea sa midagi.. tee omale positsioonid selgeks.. SB pealt ei calli/limbi kaasa.. SB pealt oled KÕIGE TIGHTIM.

            kõige suurem VPIP võiks olla CO ja BTNi pealt..

            http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,249.0.html

            ranka tabel tee selgeks ja positsioonimäng selgeks!

            Comment

            • rrrr
              Grinder
              • Nov 2008
              • 904

              #7
              Re: 18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

              1) Positsioon tee endale selgeks (Viska AT,AJ UTG kohtadelt kohe välja).
              2) Foldi rohkem. Ei pea igat potti võitma ja agrotsema. Agrotse ainult seal kus sul on fold equityt tonnide viisi (weak tight playerite vastu), sul on lootust hea käsi saada, sul juba on hea käsi.
              3) Checki rohkem, eriti turnis (pot control). Kui flopi Cbet ei õnnestunud, siis plaan B pole alati turni cbet. Sest on näha, et riveril sa nagunii loobud või saad odavamalt showdownil tappa.

              Praeguse stiiliga teeksid sa ehk midagi ära 6-maxis aga ka seal on madal limiit põhimõtteliselt donkide vastu hea käe ootamine ja siis raha võtmine. Lisaks sellele pead sa olemasoleva stiiliga liialt palju tänavaid mängima ja seetõttu ongi multitablemine pärsitud.

              Comment

              • Sonsu
                Julm Donk
                • Jul 2009
                • 83

                #8
                Re: 18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

                Tänud jälle.

                Kusjuures ma tean positsioonist, aga peale mõnda aega mängimist ei ole raatsinud sellised käsi nagu ATs+, AJo, KJs+, KQ olenevalt positsioonist maha visata. Väga vähesed tasku paarid leivad koha laua keskel. Ma ei tea, miks olen nii lohakaks muutunud, aga nagu näha tuleb see osa mängust lühikese keti otsa saada. Ranka tabelis on veel õeldud, et kui on 2 ja rohkem limareid, siis vastavate kaartidega tuleks ka limpida, kuid ma suuda seda väga teha, kuna juba väiese tõste peale (0,4$) enamus foldib. Liiga palju teen jah cbet´i F ja T, kuid mitte hittimisel ei raatsi R-l juurde kütta, kuigi tihti olen olnud ees ja võitnud ka mingi teise paariga (vastased on olnud tõmbel vms).
                Olen mõelnud, et hakkan oddside peale mängima, ehk siis rohkem matemaatilist pokkerit, kuid see kaob peale mõne ajalist mängu ära ja vahin ainult OMA kaarte. Unustan jälgida vastaste state. Hädapärast ainult PFR ja VPIP. Kuidas sellist ÕIGET mängu sisse harjutada?

                Comment

                • daljoh
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1032

                  #9
                  Re: 18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

                  Vähem laudu... siis aega kõike jälgida :D

                  Comment

                  • rrrr
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 904

                    #10
                    Re: 18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

                    Statte ei maksa üle tähtsustada. Mängi kaarte ja positsiooni. Vastase statte läheb vaja sul ca 10% juhul. Sinu väikse sample juures on ka vastase käte arv väike ning sihukesi asju nagu fold to 3-bet ei maksagi usaldada kui see 66.7-t näitab (3 juhtumit 2x foldis - see ei näita veel midagi). VPIP ja PFR on need, mis kiirelt adekvaatseks lähevad. Cbet ja fold to cbet tulevad ka järgi, FR-s muidugi aeglasemalt.

                    Comment

                    • Sonsu
                      Julm Donk
                      • Jul 2009
                      • 83

                      #11
                      Re: 18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

                      Algselt postitas daljoh
                      Vähem laudu... siis aega kõike jälgida :D
                      1-2 lauda on piisavalt vähe. Pigem on asi oskamatusest jälgida, kuna ei ole näinud, kuidas teised seda teevad va videod, mida olen kõvasti vaadanud.

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #12
                        Re: 18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

                        Liiga suur Agg%! Ja liiga loose PF!
                        Ma ei paneks ka su vastu midagi maha!

                        Comment

                        • Sonsu
                          Julm Donk
                          • Jul 2009
                          • 83

                          #13
                          Re: 18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

                          Tänud.

                          Selge. Üheselt on välja loetav, et ma pean tightimaks võtma ja vähem cbet tegema. Siis tuleb seda ka teha. Mängin mõned tuhanded käed puhtalt Ranka tabeli järgi ja siis annan endast uuesti märku, et mis must saanud on.

                          Sonsu.

                          Comment

                          • Sonsu
                            Julm Donk
                            • Jul 2009
                            • 83

                            #14
                            Re: 18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

                            Nüüd sai siis natuke mängitud, nii 10k kätt, millest 5300 on graafikus näha.Lisasin juurde mägulaudu. Eelneva 1-4 asemel on nüüd 9 ja saan täisa hakkama. Lisan ka mõnes statid, et saaks järgmised juhtniidid võtta ja asja paremaks saaks.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            Terev,

                            Sonsu

                            Comment

                            • daljoh
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1032

                              #15
                              Re: 18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

                              Täitsa vahva minu arust...kõik jooned ilusti üleval pool 0

                              gw

                              Comment

                              Working...