18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #16
    Re: 18k käline graafik. Suurimad vead on ...?



    ehk pfr aja suuremaks üle kümne peaks ikka olema

    Comment

    • Sonsu
      Julm Donk
      • Jul 2009
      • 83

      #17
      Re: 18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Tahaks ka, et PFR oleks suurem, kuid kui mul on kaarti, siis on juba raisitud ja reraisi ei raatsi ka teha iga pocket paariga ja mõne tugevama käega. callides näen floppi odavamalt ja kui hitin, siis makstakse ilusti kinni ka. Üldiselt püüan üldse mitte callida kui on raise ees, kuid siis jääb mängitud käte arv jube kitsaks, kuna vastased raisivad suht iga käega, kuid flopil foldivad beti peale tihti. Püüan leida optimaalse lahenduse, kuidas hoida end plussis.
      Viimasel ajal kardan teha riveris cbeti, kuigi olen ees ja lõpuks ka võidan, sest vastased on kaks tänavat callinud ja laud on suht tõmberikas. Positsioonil olles checkin järgi, millega kaotan kõvasti väärtust. Arvan, et see on vale, kuid püüan nii kaotusi kontrolllida, ehk võidan väiksema poti, kui kaotan suure.

      Comment

      • Purz
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2008
        • 328

        #18
        Re: 18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

        AAAaaarh, kirjutasin pika teksti valmis ja tra kustutasin kogemata ära. Põhim tahtsin öelda, et kui ees on juba raise, siis sinu calling range peaks väga kitsas olema. Calli pocketitega, foldi AJ- käed. AK, JJ+ pane raise. AQ vaata ise kuidas tunne on ja kuidas vastane on. Mängi kaarti ja mitte vastast.

        Oluline on kaotused väikseks saada, ära calli, ära floati, ära bluffi, ära 2 barrelda kui kätt ei ole. Võta ranka tabel ette ja lase selle järgi!

        Comment

        • rrrr
          Grinder
          • Nov 2008
          • 904

          #19
          Re: 18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

          Statid still loosed postflop. Ilmselt oli hot run.

          Comment

          • Sonsu
            Julm Donk
            • Jul 2009
            • 83

            #20
            Re: 18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

            Algselt postitas Purz
            AAAaaarh, kirjutasin pika teksti valmis ja tra kustutasin kogemata ära. Põhim tahtsin öelda, et kui ees on juba raise, siis sinu calling range peaks väga kitsas olema. Calli pocketitega, foldi AJ- käed. AK, JJ+ pane raise. AQ vaata ise kuidas tunne on ja kuidas vastane on. Mängi kaarti ja mitte vastast.

            Oluline on kaotused väikseks saada, ära calli, ära floati, ära bluffi, ära 2 barrelda kui kätt ei ole. Võta ranka tabel ette ja lase selle järgi!
            Ranka tabel oli jälle mõnda aeg ees nagu piibel, mille järgi mängisin, tegelt mängin siiani, kuid väikeste möönsustega. Nimelt kui ees on 2 või rohkem limarit, siis ma ei "raatsi" limpida osade kätega, mis tabelis on, vaid teen pisikese raise (0,16 nl4-s). Ja samas kui ees on raise, siis ei taha alati foldida ka AJs+, AQ, KJs+ tõstja suhtes positsioonil olles, eriti kui tõstjaks on tihti üks ja seesama, kuid jah pahatihti hakkan vale ajal vastu mängima (vastas AA, KK). Sammuti PF AI minemisega mõningad raskused AK ja vahest kal KK-ga, kui mind tugevalt üle tõstetud. Ei tunne end ikka väga kindlalt laudades ja nagu postitaud kätes näha, teen mingeid nn "gaytõsteid", millest tihti vastased kohe välja loevad, et mul ei ole kõige tugevam käsi ja kasutavad selle minu suhtes ära.
            Üldiselt praegu polegi muuks aega jäänud, kui kaarti mängida, sest 9 lauda vajab harjumist. Eriti kui sekka mõned speed või super speed lauad satuvad, milleg on kaasnenud nii mõnigi loll fold (KK,TT, AK) ja täisa mõttetud reraised, kuna pole märganud, et poti on juba tõstetud ja kiiruga tõstad 0,16 asemel hoopis 1,5$ ja muidugi on raiseiks mingi nit, kes seda just ootaski.

            Tänud õpetuste ja soovituste eest. Õpin ja harjun vastavalt nendele ümber.

            Comment

            • daljoh
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1032

              #21
              Re: 18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

              Mis mõttes kui ees on 2 v rohkem limparit siis 0.16

              Standard raise on ju 4xBB+1 per limpar

              Kui mängid FTs; PS siis muretse endale tabel ninja ja kõik su bet-sizeing probleemid lahenevad .... see paneb sulle ise õige beti ette, väga harva seal midagi vaja muuta....

              Comment

              • Sonsu
                Julm Donk
                • Jul 2009
                • 83

                #22
                Re: 18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

                Algselt postitas daljoh
                Mis mõttes kui ees on 2 v rohkem limparit siis 0.16

                Standard raise on ju 4xBB+1 per limpar

                Kui mängid FTs; PS siis muretse endale tabel ninja ja kõik su bet-sizeing probleemid lahenevad .... see paneb sulle ise õige beti ette, väga harva seal midagi vaja muuta....
                Ei ma ei mängi praegu PS-s. Ma tean seda, et peab tõstma nii, aga järgi limpimise asemel teen väikse tõste, et õnnekütid eemal hoida ja hittimisel pot natuke suurem oleks.

                Comment

                • daljoh
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1032

                  #23
                  Re: 18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

                  Õnnekütid callivad su väikese tõste lihtsamini kui suure
                  Kui tõstad PF korralikult ja hitid siis on flopil pot oluliselt suurem....

                  pm võiks limpimise üldse ära unustada ja sellised pooletoobised gayraised samuti...kuigi ise vahel teen ka neid aga ma proovin siiski vältida ja mitte teha

                  Comment

                  • K2snakas
                    Pokkerihai
                    • Feb 2009
                    • 2388

                    #24
                    Re: 18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

                    Algselt postitas daljoh
                    Õnnekütid callivad su väikese tõste lihtsamini kui suure
                    donkfish callib ükstas k6ik kui suure t6ste 2ra kui ta tahab callida!!!

                    Comment

                    • daljoh
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1032

                      #25
                      Re: 18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

                      Ei no seda muidugi! Pole kahtlustki!

                      Comment

                      • Sonsu
                        Julm Donk
                        • Jul 2009
                        • 83

                        #26
                        Re: 18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

                        Homme saab siis nädal sellest, kui hakkasin oma mängu muutma. Tänud veelkord nõustajatele. Ei ole väga palju käsi juurde mänginud, kuid natuke ikka. Mida loete uutest graafikutest ja tabelitest välja? Ootan põnevusega kriitikat. Kas nüüd juba paneks mõne käe mu vastu maha :)?

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Kui mõni muu stats aitab aidata, siis lisan juurde.

                        Tänud.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #27
                          Re: 18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

                          äärmiselt vähe varastad. 30 juures võiks see nr. olla.

                          Comment

                          • Sonsu
                            Julm Donk
                            • Jul 2009
                            • 83

                            #28
                            Re: 18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

                            Tere jälle!

                            Olen püüdnud jälgida niipalju kui võimalik teie nõuandeid ja näha, et need toimivad. Tihedamini oleks vaja üls leida FOLD nupp. Kunagi lugesin, kellegi postitusi, kus õeldi, et "ei suuda foldida". Siis ei mõistnud seda, kuid nüüd olen ise ka sama portsu otsas. 90% kordadest, kus ma olen kindel, et olen lootusetult taga ja ei suuda foldida, kirun end veel pool tundi. Ma tean, et olen taga, kuid ikka tõstan allin'ni või callin selle! Kas ka selliste asjade vastu leiab lahenduse. Kuidas saada sellest üle ja sellega seoses vähem kaotada.

                            Ma panen oma graafiku ka üles, kus on enamus selliseid kohti ka näha.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Tänud

                            Comment

                            • McFoldberg
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 731

                              #29
                              Re: 18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

                              Sellest saab üle väga lihtsalt.


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • AshrakWhite
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 666

                                #30
                                Re: 18k käline graafik. Suurimad vead on ...?

                                vahest on kasulik korra või paar callida kui sama vend teeb (regular) siis saad teada mis rangega tal shove on, aga see läheb juba suht metaks ära ja kõrgema leveli mõtlemiseks :) low stakes mostly nenada :) vs regularide vastu.

                                Comment

                                Working...