Re: [ ] Games are dead
Anna andeks niki, ma ei ole siin foorumis 3 aastat olnud.
Ma arvasin, et siia postitatakse hande kus villainid callivad effective airiga.
Algselt postitas nikitheone
Vaata postitust
Ma arvasin, et siia postitatakse hande kus villainid callivad effective airiga.
T
8
, J
, 10
K
A
8
Comment