[ ] Games are dead

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #826
    Re: [ ] Games are dead

    OMFG, see ei ole võimalik! :D

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #827
      Re: [ ] Games are dead

      Algselt postitas Maxi Vaata postitust
      http://www.pokertableratings.com/par...arch/haltonite

      ütleb rohkem kui tuhat sõna
      *tear of happiness
      uskumatu vend

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #828
        Re: [ ] Games are dead

        Vähemalt teab, et ei tasu kõrgemale ronida kui ei biidi. Samas 65k kätte pole näitaja.. downswing vb lihtsalt.

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #829
          Re: [ ] Games are dead

          Algselt postitas Maxi Vaata postitust
          http://www.pokertableratings.com/par...arch/haltonite

          ütleb rohkem kui tuhat sõna
          *tear of happiness
          on veel paremaid



          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Maxi
            Pokkerihai
            • Nov 2010
            • 1849

            #830
            Re: [ ] Games are dead

            no igapäev ei saa selliste härraste vastu mängida :)

            Comment

            • viki
              Grinder
              • Apr 2010
              • 893

              #831
              Re: [ ] Games are dead

              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
              on veel paremaid



              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Härral on uskumatult õnne.200k käega 6 ROYALIT!Mänguliselt lihtsalt väike downswing.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #832
                Re: [ ] Games are dead

                Tõenäoliselt callib kõik käed riverini, kui runner runner royali võimalus on.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #833
                  Re: [ ] Games are dead

                  Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                  http://www.pokertableratings.com/par...arch/haltonite

                  ütleb rohkem kui tuhat sõna
                  *tear of happiness

                  omfg vaadake ta suurimad võidetud/kaotatud handid ptri-st
                  SEE ON FKING UNREAL...

                  Ta jagab ju pohhuilt raha.

                  limp with 84potid co.
                  btn raiseb KJ 1$ peale. Ta raiseb 1,75$ peale. Flop JJ5 ( potisi pole ). Pot miskit 3.85$ . Vend leadib 22.25$ sisse lambist. Vastane paneb all in 70$. Tal 36$ järel. Ta callib :D lmaoooooooooo

                  pot 2.25, ta paneb 35$ sisse :D KKxA boardil A3-ga :D

                  siis 2 vastase vastu:

                  75o-ga paneb 4$ poti 28$. flop KQT 2 ruutut. Vastane paneb nuppe mingi 60$. Ta callib. no draw no nothing, Vastasel nutflush draw + 2 overs + str8 draw. Ja too hitib riverisse 7me :D irw.
                  Last edited by VisaHing; 30.08.11, 20:22.

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #834
                    Re: [ ] Games are dead

                    Robin Hood vb

                    Comment

                    • TaistoJ
                      Grinder
                      • Aug 2010
                      • 787

                      #835
                      Re: [ ] Games are dead

                      UK oma naftaärikas

                      Kellegi PTRi kommentaare lugesin siis oli tore : " play slots, you will lose slower" :D:D

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #836
                        Re: [ ] Games are dead

                        ma absoluutselt ei kujuta ette kuidas on isegi võimalik u. 650 bb/100 kaotada, see on omaette skill.
                        Sa oled miinuses üle 20k usd ja biggest lost pot on $17:D

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #837
                          Re: [ ] Games are dead

                          Kusjuures ma quittisin selle haltonite tüübi, ta oli mu vasakul käel ja ma konkreetselt mängisin ainult teda. Teistes laudades aga hakkas mäng lagunema ja sess oli ka liiga pikaks veninud. Siiski kes oleks tahtnud oleks ca 10 BI võinud teda farmida küll, asi muutub siis muidugi raskeks kui kõik tahavad doonoriga mängida, omavaheline trügimine tekib.

                          Üks kabe variatsioon on äraandmine, see mäng tuli kohe lauas meelde ennist

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #838
                            Re: [ ] Games are dead

                            -6,5bi iga 100 käe kohta oleks liiga ulme, see NL2 vend ju -300bb oli. Pfr vist puudub ja ainult call nuppu teab poiss. Ma tema asemel ütleks uhkusega, et olen NL2s 19k$ kaotanud, skill :P

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #839
                              Re: [ ] Games are dead

                              Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                              -6,5bi iga 100 käe kohta oleks liiga ulme, see NL2 vend ju -300bb oli. Pfr vist puudub ja ainult call nuppu teab poiss. Ma tema asemel ütleks uhkusega, et olen NL2s 19k$ kaotanud, skill :P
                              -3x0BB/100, ehk mingi 6x0 bb/100.

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #840
                                Re: [ ] Games are dead

                                Oi vi** seal jah big betid... kuda saab selline loserate olla :S.

                                Comment

                                Working...