kes on nit?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #16
    Re: kes on nit?

    Algselt postitas akristjan
    nit-

    PokerStars No-Limit Hold'em, 530 Tournament, 150/300 Blinds 40 Ante (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t12407)
    BB (t5085)
    UTG (t26392)
    UTG+1 (t29462)
    MP1 (t57333)
    MP2 (t8010)
    MP3 (t13938)
    CO (t21797)
    Hero (Button) (t32254)

    Hero's M: 39.82

    Preflop: Hero is Button with K, K
    2 folds, MP1 bets t1200, 3 folds, Hero raises to t3800, 2 folds, MP1 raises to t57293 (All-In), 1 fold

    Total pot: t8410

    Results:
    MP1 had A, A (nothing).
    Outcome: MP1 won t8410
    wow, nit

    Comment

    • akristjan
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 406

      #17
      Re: kes on nit?

      Skill :)

      Comment

      • H2O
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2008
        • 362

        #18
        Re: kes on nit?

        Algselt postitas Marek K.
        mina olengi nit
        Seda me teame kõik, et sa oled playmoney nit :D.

        Comment

        • kardpleier
          Grinder
          • Jul 2009
          • 699

          #19
          Re: kes on nit?



          näide pleierist kes ei ole nit

          Comment

          • Keiss
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1592

            #20
            Re: kes on nit?

            myyri13 nl1000-s nii mängimas? Sick. Haige fishy ikka :P Vastane ka muidugi eriti palju parem pole. Checkime ja betime mingi pool potti oop fishi vastu?!

            Comment

            • akristjan
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 406

              #21
              Re: kes on nit?

              wow, kiire perelaen ja hakkan ka NL1000 mängima! :)

              Comment

              • 2ssapaar
                Õpihimuline Mängur
                • Nov 2008
                • 423

                #22
                Re: kes on nit?

                Algselt postitas Keiss
                myyri13 nl1000-s nii mängimas? Sick. Haige fishy ikka :P
                kui raha on siis miks mitte

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #23
                  Re: kes on nit?

                  Algselt postitas Keiss
                  myyri13 nl1000-s nii mängimas? Sick. Haige fishy ikka :P Vastane ka muidugi eriti palju parem pole. Checkime ja betime mingi pool potti oop fishi vastu?!
                  u stupid or smtin? vastase play ideaalilähedane imo
                  betime4xbbpreflop+1bbigalimperikohtajapostflopkogu aegcbetime2/3potistnomatterwhat on old

                  Comment

                  • kivisaba
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2514

                    #24
                    Re: kes on nit?

                    Algselt postitas Codecci
                    u stupid or smtin? vastase play ideaalilähedane imo
                    betime4xbbpreflop+1bbigalimperikohtajapostflopkogu aegcbetime2/3potistnomatterwhat on old
                    ei sest vastas on obv fish mitte regular

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #25
                      Re: kes on nit?

                      Algselt postitas kivisaba
                      ei sest vastas on obv fish mitte regular
                      ???

                      fish ei võrdu calling station passivist, 100/100/inf vend on ka fish

                      ja isegi standard stationi vastu on vastase play sitaks hea, mürka flopi järgi checkib siis stacksized nii head et saab turnil sellise beti teha nagu ta teeb ja riveril sisse panna

                      Comment

                      • kivisaba
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2514

                        #26
                        Re: kes on nit?

                        bet bet on parem kui chk bet bet minu meelest
                        sest laual on flush draw ja on muid lehti mida vastane võib hittida
                        ja kuna pot on juba üle 600 ja mürkal 500 ees ainult siis on käe protektimine olulisem kui value võtmine
                        ma paneks flopis 300 ja shoveks turni

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #27
                          Re: kes on nit?

                          Algselt postitas kivisaba
                          bet bet on parem kui chk bet bet minu meelest
                          sest laual on flush draw ja on muid lehti mida vastane võib hittida
                          ja kuna pot on juba üle 600 ja mürkal 500 ees ainult siis on käe protektimine olulisem kui value võtmine
                          ma paneks flopis 300 ja shoveks turni
                          maksimum tuleb võtta
                          kui tal on flush draw siis lähevad nupud nagunii sisse

                          ja villain ei checki floppi lootuses et mürka checkib järgi lol

                          Comment

                          • kivisaba
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2514

                            #28
                            Re: kes on nit?

                            chekib lootuses saada suureemalt rangelt valuet milleks pole vajadust

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #29
                              Re: kes on nit?

                              mida vittu sa ajad

                              leveldad vä?

                              Comment

                              • kivisaba
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2514

                                #30
                                Re: kes on nit?

                                nvm

                                Comment

                                Working...