Tahaks nõu targemate inimeste käest kes on stakemisega hästi kursis.
Nimelt tekib probleem %ide vahetamisega,
Kõige tavalisem stakemise viis on vist see ,et üks osapooltest paneb kogu rolli nö. ntx stakeb 3000$ eest siis tehakse profit 50-50 ja see 3k$ shipitakse ka stakejale tagasi.
Aga nüüd on probleem mis lahendus oleks siis hea kui üks osapool paneb 1500$ ja teineosapool 1500$ ehk siis kokku on neil kahepeal 3k$ siis kuidas peaks jaotama profiti? see 1500$ tuleks kindlasti stakejale tagasi saata, aga küsimus jah profiti kohta.
Kui kellelgi on veel hoopis mingeid muid ideid siis feel free!!
Nimelt tekib probleem %ide vahetamisega,
Kõige tavalisem stakemise viis on vist see ,et üks osapooltest paneb kogu rolli nö. ntx stakeb 3000$ eest siis tehakse profit 50-50 ja see 3k$ shipitakse ka stakejale tagasi.
Aga nüüd on probleem mis lahendus oleks siis hea kui üks osapool paneb 1500$ ja teineosapool 1500$ ehk siis kokku on neil kahepeal 3k$ siis kuidas peaks jaotama profiti? see 1500$ tuleks kindlasti stakejale tagasi saata, aga küsimus jah profiti kohta.
Kui kellelgi on veel hoopis mingeid muid ideid siis feel free!!
Comment